4 نکته در مورد عطر در فصل تابستان

عطر در تابستان

در انتخاب ادکلن و عطر در فصل گرما به دلیل عرق بدن نسبت به فصل های دیگر اهمیت بیشتری دارد , به همین دلیل ما در سایت رویال عطر با توجه به تجربیات شخصی و یک سری از اطلاعاتی و منابع ای که در سایت های ایرانی و خارجی موجود هست  یک سری نکات به صورت خلاصه جمع آوری کردیم  که پیشنهاد می کنیم هنگام خرید عطر به این نکات توجه کنید.

عطر در تابستان

1-  عطرهای سرد برای فصل گرم مناسب هستند از بوهای شیرین و گرم در این فصل پیشنهاد می کنیم استفاده نکنید ( اصولا عطر های شیرین در فصل زمستان ماندگار هستند و این امر در فصل تابستان کاملا برعکس می باشد ) سعی کنید در فصل گرما از عطر های خنک استفاده کنید .

در فصل گرما به دلیل دمای هوا ماندگاری آن کمتر می باشد و تنها راهکار آن تکرار استفاده از آن می باشد

 

2- کرم مرطوب کننده در ماندگاری عطر صورت موثر است ، عطر های را در این فصل انتخاب کنید که غلظت روغن آنها چیزی بین 12 تا 30 درصد باشد ( به غیر از غلظت روغن پوست شما در ماندگاری عطر تاثیر دارد معمولا پوستهای چرب در ماندگاری عطر تاثیر بیشتری دارند پیشنهاد می کنیم اگر دارای پوست خشک دارید قبل از استفاده پوست خود را با کرم مرطوب کننده چرب و مرطوب کنید )

3- عطرهای ملایم در فصل گرما رنگی ملایم و کم رنگ دارند که نشان‌دهنده آرامش و احساس لطافت آن‌هاست.در این فصل به سراغ عطر های باشید که از  گروه بويايى مركباتى، اقيانوسى و آروماتيك  قرار دارند ، عطرهایی که بوی میوه خصوصاً مرکبات می‌دهند، عطر مناسب فصل گرما هستند. معمولا مرکبات مانند پرتغال ونارنج ، گزینه‌هایی هستند که با کمک آن می‌توانید در فصول گرم سال معطر باشید.

4- همانطوری که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم ادکلن را روی نبض اسپری کنید , برای اینکه در فصل تابستان عطر ها ماندگاری بیشتری داشته باشد روی نقاطی از پوست بدن که نبض دارند اسپری کنید ( نقاطی مانند کنار گردن ، مچ دست ، پشت گوشت ، زیر گلو ، پشت آرنج ، پشت زانو ، مچ پا ) در این نقاط به دلیل حرارت بیشتر مثل یک پمپ کوچک عمل می کند به همین دلیل باعث پخش بیشتر و بهتر رایحه عطر می‌شود. نکته آخر که مربوط به تمام فصل ها می باشد اسپری کردن روی موها می باشد تا رایحه عطر تمام روز همراه شما باشد

  • در اخر پیشنهاد می کنیم در انتخاب عطر از روی گرانی قضاوت کنید هر عطر گرانی دلیل با کیفیت بودن آن نیست و همواره در مورد مارک های معتبر به پلمپ و نوع وکیوم آن توجه کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *