PROMO: فروش در فصل میانه


این زمان است! بهار خوب و واقعی فرا رسیده است و اکنون تابستان در راه است. چه روشی بهتر از برگزاری The Fragrance Shop برای فروش در میان فصل بهترین پیشنهادات رایحه و زیبایی؟

فروش اواسط فصل ما آماده شده تا شما را برای تابستان آماده کند! شما می توانید تا 60٪ در رایحه های پر فروش – کلاسیک ، تازه واردین ، ​​مورد علاقه های فصلی – و حداکثر 30٪ در بهترین زیبایی ، از Stila گرفته تا OH K صرفه جویی کنید تا پوست شما درخشان و آماده برای آفتاب.

ممکن است تابستان دیگری را ببینیم که بیشتر اوقات آن را در انگلیس می گذرانیم ، اما با زمانی که در ماه آوریل داشتیم ، این امر امیدوارکننده تر به نظر می رسد. بنابراین ، برای فصل پیش رو عطر خود را تازه کنید و برخی از محصولات را به قیمت بخشی از قیمت معمول خود ، غرق کنید. نگو ما با تو خوب نیستیم …

برای فروش در اواسط فصل در The Fragrance Shop خرید کنید

ما داریم بزرگ و پیشنهادهای شگفت انگیز برای برخی از عطرهای تابستانی مورد علاقه ما از طیف وسیعی از مارک های طراح پرفروش. شیکر کوکتل Pepe Jeans خود را با OG Life Is Now For Him 100 میلی لیتر با 20 پوند کمتر شارژ کنید یا از یک عطر کلاسیک توسط Jean Paul Gaultier یا Lancôme با قیمت کمتر از حد معمول دیدن کنید.

امسال فروش ما در فصل میانه اینگونه نیست فقط برای عطر! ما آن را به Beauty at The Fragrance Shop گسترش داده ایم تا به شما کمک کند به موقع برای تابستان خود را با مقداری TLC غرق کنید. رژیم مراقبت از پوست خود را با OH K تسلیم کننده روشن کنید! با Stila ماسک برگ بگیرید یا براق شوید ، اکنون تا 30٪ تخفیف *. چه کسی می تواند مقاومت کند؟ ما نه!

برای فروش در اواسط فصل در The Fragrance Shop خرید کنید

همه ما می دانیم که ماه مه یک ماه بزرگ در انگلیس است و دارای دو تعطیلات بانکی است ، بنابراین فقط درست بود که ما پرداخت روز Payday شما را کمی بدون گناه انجام دادیم. همچنین ، اگر در حال خرید هدیه عید مناسب برای جشن گرفتن با عزیزان خود هستید ، راهنمای هدیه عطر Aid را برای او و او بررسی کنید. از Paco Rabanne گرفته تا IKON ، امسال می توانید با کمی کمتر چیز خاصی ارائه دهید.

حتما کانال های اجتماعی The Fragrance Shop (اینستاگرام ، فیس بوک و فیس بوک) را دنبال کنید توییتر) برای پیشنهادات ویژه هفته ما در ماه مه! شما نمی خواهید این معاملات را از دست بدهید.

الان برای چه چیزی منتظری؟ برای تابستان تازه شوید!

هم اکنون برای خرید در اواسط فصل در The Fragrance Shop خرید کنید.

نشریه PROMO: SALE OF THE MIDDLE SEASON برای اولین بار در فروشگاه عطر: بلاگ ظاهر شد.منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *