Moschino Toy 2 Bubblegum | جدید


بهار امسال به دنبال چیزی شیرین هستید؟ با عطر کاملاً جدید Moschino Toy 2 Bubblegum برای خانمها آشنا شوید.

ادو تویلت جدید از برند طراح موتورهای الکتریکی ، حیات تازه ای را به رایحه های نمادین یک خرس عروسکی با انبوهی از ظرافت صورتی می بخشد. Moschino Toy 2 Bubblegum عطری بازیگوش و پر از نت های سرگرم کننده است که با کاوش در امکانات گل سرخ ، لرزش جدیدی را با جوهر حباب های ظریف به ارمغان می آورد.

Bubblegum Accord منحصر به فرد با مرکبات شیرین ترکیب شده است ، که با عصاره لیمو ایتالیایی و عصاره پرتقال ترکیب می شود تا دهانه سنتی تر را شیرین کند. این ما را به قلب جوهر صورتی بلغاری دعوت می کند ، که با پیچ و تاب دارچین ، کشمش سیاه ، زنجبیل ، گل هلو و انگور هلو داده می شود.

Moschino Toy 2 Bubblegum هم اکنون در فروشگاه عطر موجود است

رایحه گل و میوه ای بر اساس خشک شدن Cedarwood Essence ، Ambrofix و کوکتل مشک است تا به آن عمق شگفت انگیزی بدهد. با بسیاری از نت های میوه ای ، کاملاً منطقی است که گیاه جدید Moschino Toy 2 Bubblegum گیاهخوار است.

بدون افزودن عمدی محصولات حیوانی یا محصولات با منشا حیوانی ، حدود 80٪ مواد اولیه استفاده شده در این عطر زنانه پرانرژی نیز قابل تجزیه هستند. انگار قبلا به اندازه کافی خوشمزه نبود؟ ما عاشق دیدن آن هستیم!

یادداشت های برتر: مرکبات شیرین ، جوهر لیمو ایتالیایی ، جوهر پرتقال ، آکورد حباب دار
یادداشت های قلب: دارچین ، کشمش سیاه ، زنجبیل ، جوهر صورتی بلغاری ، گل هلو ، هلو انگور
یادداشت های کلیدی: جوهر سرو ، آمبروفیکس ، کوکتل مشک

Moschino Toy 2 Bubblegum EDT جدید به صورت اسپری 30 میلی لیتری (38.50 پوند) ، اسپری 50 میلی لیتری (58.50 پوند) و اسپری 100 میلی لیتری (78.50 پوند) در فروشگاه عطر موجود است.

آیا تفاوت بین ادو تویلت و عطر را نمی دانید؟ نگران نباشید ، ما می توانیم توضیح دهیم و تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام بهتر است! اگر می خواهید ورود تازه واردان را قبل از تعهد بیشتر کشف کنید ، ما عطرهای بهاری 2021 مورد علاقه خود را لیست کرده ایم و بهترین عطرهای تابستانی 2021 را که ارزش شناخت آنها را دارد ، مرور کرده ایم.

اگر ترجیح می دهید قبل از خرید امتحان کنید ، می توانید هر 30 روز فقط با هزینه 12 ماه در ماه با رایحه ما عطر جدیدی تهیه کنید اشتراک عطر scentaddict. بیش از 500 عطر پرفروش را برای تغییر عطر خود در ماه انتخاب کنید ، یا چند عطر مختلف را امتحان کنید قبل از اینکه خود را به یک بطری کامل اختصاص دهید!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *