LAST: ممنوعیت زیبایی پنبه در زیبایی


ممنوعیت جوانه های پلاستیکی پنبه قرار بود از آوریل اعمال شود ، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.

ممنوعیت تأخیری جوانه های پنبه ، نی پلاستیکی و همزن ها امروز به عنوان آخرین اقدام دولت در مقابله با آلودگی های ناشی از پلاستیک های یکبار مصرف وارد قانون شد. مقررات جدید قرار بود در ماه آوریل معرفی شود ، اما به دلیل تأثیر ویروس کرونا ، به اکتبر موکول شد. وزیر محیط زیست جورج جاستیس گفت: “ممنوعیت نی ، همزن و جوانه های پنبه فقط گام بعدی در مبارزه با آلودگی پلاستیک و وعده ما برای محافظت از اقیانوس و محیط زیست برای نسل های آینده است.”

ما امیدواریم که این باعث کاهش قابل توجه زباله و تأثیر آن بر محیط زیست شود. طبق ارقام دولت ، در حال حاضر سالانه 4.7 میلیارد نی پلاستیکی در انگلیس استفاده و دور ریخته می شود. در کنار آن بیش از 300 میلیون همزن پلاستیکی نوشیدنی و تقریباً 1.8 میلیارد جوانه پنبه با ساقه های پلاستیکی وجود دارد.

بنابراین این ممنوعیت جوانه های پنبه ای و سایر محصولات پلاستیکی برای ما در صنعت زیبایی چه معنایی دارد؟

ممنوعیت جوانه های پنبه برای ما چه معنی دارد؟

ممنوعیت رسمی به این معنی است که اکنون فروش و عرضه این محصولات پلاستیکی یکبار مصرف برای مقابله با آلودگی های ایجاد شده توسط شرکت ها غیرقانونی خواهد بود. رستوران ها ، خرده فروشان و سایر شرکت ها قادر به توزیع یا سود حاصل از نی پلاستیکی ، سواب پنبه یا همزن نوشیدنی نخواهند بود. این امر چه تاثیری در صنعت زیبایی دارد؟

از جوانه های پنبه ای روزانه در سراسر دنیای زیبایی استفاده می شود. واکسن های ابرو را تمیز کنید ، ناخن ها یا حتی بخشی از برنامه های آرایش خود را در خانه هنگام رفع خط چشم خط بالدار همیشه دشوار انجام دهید. در واقع ، شما احتمالاً بیش از آنچه تصور کنید از آنها استفاده می کنید. از این پس ، متخصصان و همه ما در خانه باید راه حل های جایگزینی برای میله های پلاستیکی که باعث رنج سیاره ما شده اند ، پیدا کنند. نگران نباشید ، تعداد زیادی وجود دارد!

با جوانه های پنبه ای در کمد خود چه کار کنید

پایدارترین کاری که می توانید انجام دهید این است که قبل از خرید جایگزین جدید آنچه را که دارید به پایان برسانید تا چیزی از دست ندهید. ممکن است وسوسه انگیز باشد که بلافاصله آنها را در نظر بگیرید و به سراغ گزینه ای سبزتر بروید ، اما در واقع خیلی بهتر است آنچه را که قبلاً داشته اید قبل از خرید برای بیشتر خرج کنید. این فقط در مورد ممنوعیت جوانه های پنبه نیست ، اما اگر می خواهید زندگی پایدار و ارگانیک تری داشته باشید ، نکته اصلی این است که اطمینان حاصل کنید چیزی از دست ندهید. پایه ، مرطوب کننده و یا حتی لباس شما باشد. از آن استفاده کنید و آن را بپوشید تا جایی که دیگر واقعاً نمی توانید. سپس آن را تعویض کنید.

به جای چه چیزی می توانیم استفاده کنیم؟

خوشبختانه اکنون طیف وسیعی از محصولات جایگزین وجود دارد که می توانید استفاده کنید. این مارک ها جوانه های پنبه ای مختلفی تولید کرده اند که نیازی به استفاده از پلاستیک ندارند. جای آنها با موارد مشابه بامبو قرار گرفته است. این بدان معنی است که اگر واقعاً نیاز دارید جوانه پنبه ای خود را اصلاح کنید ، باز هم می توانید آن را تهیه کنید.

چگونه محصولات زیبایی خود را به جلو استفاده کنیم

پس از صرف تمام جوانه های پنبه ای و سایر روش های یکبار مصرف (این را از دست ندهید!) ، ممکن است از خود بپرسید که چگونه با روشی دوستانه محیط زیست به جلو حرکت کنید. جایگزین های زیادی وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

پارچه های قابل استفاده مجدد یکی از ساده ترین و اساسی ترین روش ها برای انجام این کار است. با کمی دقت و دقت ، این حوله های پرکاربرد که می توان در شستشوی هفتگی شما قرار داد ، فقط در مورد اصلاح اشتباهات آرایش شما کلاهبرداری می کنند. آنها همچنین برای از بین بردن آرایش و تمیز کردن بسیار مناسب هستند. اگر هنوز انبار نکرده اید ، آنها یک محصول جهانی عالی هستند که به طرز باورنکردنی با سیاره ما دوستانه است.

چرا به جای استفاده از جوانه های پنبه ای برای ابرو یا خط چشم ، برس های خاصی را برای کمک به شما خریداری نکنید. یک گزینه جایگزین برای مشکلات ناخن شما ، مشابه اسکرابر ناخن است که به شما امکان می دهد حتی بی نظم ترین انگشتان را نیز درست کنید! همچنین می توانید محصولات را تغییر دهید تا بتوانید از آنها در زیر دوش استفاده کنید ، به عنوان مثال دوش شوینده به معنای این است که شما دیگر نیازی به استفاده از هیچ پارچه ای ندارید!

روش های زیادی برای دور زدن این مسئله وجود دارد تا شما بتوانید زندگی پایدارتر و اکولوژیکی بیشتری داشته باشید ، بیشتر این موارد مربوط به ترک عادت های روزمره ما است. ما خیلی عادت کرده ایم که از این محصولات یکبار مصرف به عنوان راحتی استفاده کنیم ، اما استفاده و بازیافت تقریباً همه چیز هرگز آسان نبوده است.

برای مارک های سازگار با محیط زیست ما خرید کنید.

ما اخیراً مجموعه ای از محصولات Conscious Beauty توسط Indulge Beauty را منتشر کردیم. این شامل طیف وسیعی از مارک ها و محصولات سازگار با محیط زیست است. مجموعه کامل را در اینجا خریداری کنید و برخی از محصولات مورد علاقه ما را در زیر پیدا کنید.

همه قیمت ها از تاریخ انتشار صحیح هستند.

تصویر ویژه:کارولینا Grabowskaاز جانبپیکسل

نشریه LAST: THE BAN OF COTTON BEAUTY IN BEAUTY برای اولین بار در The Fragrance Shop: Blog ظاهر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *