ilapotekar | زیبایی و مراقبت از پوست


ما نمی توانیم بدون توجه به یکی از مارک های مورد علاقه خود ، ilapothecary ، اجازه دهیم که پایان ماه از استرس مطلع شود.

با افتخار “محصولات برای یک هدف” ، برند برنده جایزه ilapothecary بریتانیا با 100٪ محصولات طبیعی آغشته به مواد درمانی قدرتمند ، از جمله رکاب های زنده ، سنگهای قیمتی ، ویتامین ها و روغن های آروماتراپی ، به بهبود خود می بالد. طیف نوآورانه محصولات آنها ضمن تأکید بر عدم تعادل هورمونی و خستگی بدن در کل برند ، به استرس ذهنی مدرن پاسخ می دهد ، و روزانه سم زدایی دیجیتال و عوامل ضد آلودگی را ایجاد می کند.

ilapothecary صورت ، بدن و ذهن را با استفاده از داروهای کاملا طبیعی (ساخت انگلیس) تغذیه می کند تا به همه ما کمک کند تا از استرس ، “Beat the Blues” و بهبود رفتار خواب کمک کنیم. شکوفایی قلب ایلاپوپاتی است و همه محصولات به طور هدفمند طراحی شده اند تا چند منظوره باشند و به مسائل مختلفی از جمله اضطراب ، تنش عصبی و سردرد بپردازند. برخی از موارد مورد علاقه ما با مواد معطر مانند چوب صندل ، اسطوخودوس ، گل رز و بابونه آبی مخلوط می شوند که عطر و بویی آرام و آرام را ایجاد می کنند.

برای زیبایی در آخرین کانون توجه برند برای آگاهی از استرس در فروشگاه عطر ، ما شما را از طریق محصولات رهنی اجباری به شما معرفی می کنیم تا برند را به شما معرفی کنیم …

  1. نرم کننده آرام کننده پروانه آرام
  2. خیساندن عمیق حمام با منیزیم و آمتیست
  3. روغن صورت ACDE غنی از ویتامین
ilapothecary - نرم کننده تسکین دهنده آرام پروانه توسط زیبایی در فروشگاه عطر

ilapotekar | نرم کننده آرام کننده پروانه آرام 50 گرم

نرم کننده تسکین دهنده Calm Butterfly یک داروی جهانی است که به تسکین تنش ، اضطراب و سردرد کمک می کند ، بلکه باعث ایجاد زخم نیز می شود و پوست را آرام و نرم می کند. مناسب برای انواع پوست ، می توانید هنگام احساس اضطراب ، شکم عصبی ، قفسه سینه و شقیقه ها را برای تسکین سردرد بمالید. با رایحه آرنیکا ، گل همیشه بهار ، اسطوخودوس و گل سرخ ، مومیایی معطر همانطور که احساس می شود بوی الهی می دهد. همچنین می تواند در دوران بارداری به عنوان مومیایی کننده کودک استفاده شود و اثبات کند که واقعا آرامش بخش و مغذی است.

Ilapothecary - منگنز و آمتیست شیشه حمام آرامش بخش عمیق از فروشگاه زیبایی در فروشگاه عطر

ilapotekar | وان حمام منیزیم و آمتیست 400 گرم

منیزیم و آمتیست برای حمام آرامش بخش عمیق ایلاپتوكاری ترکیبی غنی از منیزیم (ماده اصلی در کاهش استرس) و نمک های غنی از مواد معدنی است که به عنوان شل کننده عضلات شناخته می شوند و به از بین بردن تنش های عصبی کمک می کنند. خیساندن حمام فوق العاده تسکین دهنده با روغن های آرامش بخش و جبران کننده ، از جمله کهربا ، روغن بنزوئین و آمتیست غنی شده است و یک تجربه آرام و ترمیم کننده حمام را برای بازگشت شما به مرکز ایجاد می کند. ما عصر این کار را برای استراحت به کار بردیم و بهبود خواب چیزی نبود ، شما به یک خواب عمیق و بی وقفه خواهید رسید.

برای رهن خرید کنید  روغن صورت ACDE غنی از ویتامین 20 میلی لیتر از Beauty in The Fragrance Shop

ilapotekar | روغن صورت ACDE غنی از ویتامین 20 میلی لیتر

در حالی که نرم کننده های تسکین دهنده و خیساندن حمام برای همه مناسب است ، روغن های صورت به دلیل انواع مختلف پوست معمولاً ترسناک ترند. چه با آکنه دست و پنجه نرم می کنید و چه پوستی فوق العاده حساس دارید ، روغن های صورت یکی از مواردی است که همه ما باید به دنبال آن باشیم تا نیازهای فردی خود را برآورده کنیم. با این حال ، روغن صورت ACDE غنی از ویتامین (مورد علاقه شما دمی مور!) یک درمان متعادل کننده تغذیه است که به نظر ما بسیار آرام بوده و اکثر انواع پوست را تسکین می دهد.

این ترکیبی از روغنهای غنی از ویتامین ، از جمله آرنیکا ، گل همیشه بهار ، گل گاوزبان و گل محمدی است که در ترکیب با سلولهای بنیادی توبروز ، چوب صندل و آبی بابونه برای ایجاد تعادل ، تغذیه و تغذیه پوست وجود دارد. این مخلوط درمانی بسیار تسکین دهنده باعث ایجاد چهره ای جوانی می شود ، اما مهمتر از همه برای افرادی که دارای پوست مشکل هستند و هنگامی که پوست در حین انتقال فصلی دچار مشکل می شود ، یک نجات دهنده زندگی است.

این سه محصول فقط نوک کوه یخی ilapotekar است ، اما برای تسکین استرس ایده آل و برای همه جهانی است. در کل محدوده زیبایی از Beauty در The Fragrance Shop بگردید تا بفهمید چه چیزی می تواند به شما بیشتر کمک کند (چه محصولات Beat the Blues یا Digital Detox آنها) و اولین کسی باشید که با دنبال کردن ما در اینستاگرام چه خبر است. beautyattfs.منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *