FOREO PROMO 25٪ تخفیف زیبایی در یک عطر فروشی


از سال 2013 ، زمانی که گورهای مراقبت از پوست سوئدی با دستگاه های برنده جایزه خود که زندگی روزمره را به آیین های روزمره تبدیل کردند ، کمتر مارک زیبایی به سرعت FOREO در صنعت نفوذ کرده است.

مسواک های صورت FOREO در مورد تمیز کردن ، آبرسانی و حتی درمان لکه های آکنه ، دوباره چرخ را کشف کرده اند. قلم موی افسانه ای LUNA چندین بار برای درمان حتی حساس ترین پوست با درمان های ضد پیری با تجزیه و تحلیل های پوست آینده نگر طراحی شده است که بسته به نیاز شما 100٪ روال شخصی مراقبت از پوست را به دست می آورد.

چه پوست چرب و چه خشکی داشته باشید و جای زخم های آکنه داشته باشید که به سختی می توان آن را از بین برد ، فناوری پیشرفته FOREO برای بهبود برنامه های روزمره شما در خانه اصلاحاتی ایجاد کرده است. بهترین چیزهای زندگی هرگز رایگان نیستند ، اما ما بهترین چیز بعدی را برای شما داریم ، زیرا در حال حاضر زیبایی در فروشگاه عطر وجود دارد 25٪ تخفیف برای کلیه محصولات FOREO!! حتی انتخاب ما برای مراقبت از پوست در ماه نیز از این تبلیغ جلوگیری نکرده است ، به این معنی که نباید آن را از دست داد.

FOREO | برس LUNA mini 3 دو طرفه برای انواع پوست – صورتی مروارید 139.00 پوند اکنون 104.25 پوند
FOREO | برس LUNA mini 2 دو طرفه برای انواع پوست – آکوامارین 100.00 پوند اکنون 75.00 پوند

FOREO LUNA mini 2 و LUNA mini 3 شخصیت های مراقبت از پوست هستند. آنها که از نقاط تماس سیلیکونی بسیار ملایم ساخته شده اند ، هرروز صبح و عصر برای 60 ثانیه تمیز کردن شما را تغییر می دهند تا به طور ماهرانه عرق ، روغن و خاک را از منافذ پاک کنند تا ظاهری سالم و سالم به چهره شما بخورد. در حال حاضر ، LUNA mini 2 حتی با یک پاک کننده صورت 20 میلی لیتر بصورت رایگان در دسترس است تا بلافاصله هزینه اضافی شما را پس انداز کند!

FOREO Micro-Foam Cleanser 20ml نیز دارای تخفیف است ، پس چرا انبار نمی کنید؟ با کاهش از 9.00 £ به 6.75 £ ، کرم کف تمیز کننده به اندازه کافی ملایم است که می تواند دو بار در روز بدون خشکی پوست استفاده شود و همراه خوبی برای دستگاه LUNA شما است.

FOREO | ESPADA – درمان آکنه با نور آبی 129.00 پوند اکنون 96.75 پوند

برای کسانی که می خواهند جای زخم های خود را درمان کنند ، دستگاه درمان آکنه ESPADA Blue Light یک معجزه است. درمان غیر تهاجمی نقایص را با دقت جراحی ، ترکیبی از نور درمانی آبی و تپش های T-Sonic برای از بین بردن آکنه برای پوست تمیز و سالم بدون انتشار باکتری های ایجاد کننده آکنه ، هدف قرار می دهد. هرکسی که قبلاً با آکنه مبارزه کرده باشد (من شما را می بینم!) می داند که چند روش درمانی کافی نیست ، اما دستگاه ESPADA با 2 سال ضمانت ارائه می شود زیرا از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند … و عملکرد آن چقدر خوب است.

از آنجا که بسیاری از افراد دیگر می آیند ، بنابراین طیف گسترده ای از FOREO را از Beauty in The Fragrance Shop بررسی کنید و 25٪ تخفیف بگیرید!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *