FLOWER BY KENZO ادو تویلت مرور

[ad_1]

21 سال پس از اولین رونمایی از FLOWER BY KENZO ، یک ادو تویلت جدید وارد بازار شده است که پیچ و تاب جدیدی را به کلاسیک های نفسانی ارائه می دهد.

Eau de Parfum FLOWER BY KENZO در سال 2000 ایجاد شد تا رایحه یک گل بی بو ، خشخاش را به ارمغان بیاورد. رایحه مشک گل آن در حال حاضر نشانه ای از طیف رو به رشد خشخاش خیالی است – Flower Eau De Vie ، Flower Eau Florale ، Flower In The Air ، Flower Eau De Lumiere … این لیست ادامه دارد.

آخرین تجسم گل KENZO نسخه سبک تر و درخشان تری از EDP است ، ضمن اینکه احساسات خود را حفظ می کند ، در حالی که از پیچ و تاب های تازه و تازه استفاده می کند تا بهار و تابستان آینده شما را تحریک کند.

FLOWER BY KENZO ادو تویلت

FLOWER BY KENZO Eau de Toilette Sparks. نت های بالایی از لیمو ، نارنگی و لیچی سیسیلی در کنار هم قرار می گیرند و مرکبات کمی فرو خورده را به پایین ستون فقرات شما می فرستند. این اولین برداشت فوق العاده تازه قلب گل آن – گل رز و گل داماس بلغاری با میموزا – را كه زن زیبا حسی KENZO به اشتراک گذاشته است ، ارائه می دهد.

FLOWER BY KENZO ادو تویلت

نت های درخشان قلب در پایه FLOWER BY KENZO ذوب می شوند ، یک ترکیب پایه از مشک سفید پودر شده و وانیل جذاب ، همراه با کهربا و پاچولی برای یک پایان کاملا جوشان. ساخته شده توسط استاد عطر ساز آلبرتو موریلاس – خالق FLOWER BY KENZO – ادو تویلت منحصر به فرد تجسم زنانگی بیش از هر زمان دیگری است.

موجود در اسپری 30 میلی لیتری (39.50 پوند) و اسپری 50 میلی لیتری (56.50 پوند) ، FLOWER BY KENZO EDT در یک نسخه جدید از شیشه شفاف و شیب دار کلاسیک خود بطری می شود. خشخاش زیبا و بلند ایستاده و گلبرگهای قرمز آن در زیر آفتاب روشن به رنگ صورتی قرمز شده است.

اگر به دنبال رایحه ای سبک تر از بهار هستید ، عطر و طعم روشن اما احساسی با ذات آزادی ، ادو تویلت KENZO BY FLOWER ناامید کننده نخواهد بود. دهانه مرکبات ، قلب گل و پایه لاس آن با هم کار می کنند و جذابیت بی نهایت جذابی را برای شما ایجاد می کنند.

اکنون که تمام فروشگاه های ما در The Fragrance Shop در انگلیس و ولز رسماً افتتاح شده اند ، می توانید قبل از خرید دوباره امتحان کنید! برخی از عطرهای بهاری مورد علاقه ما را که به تازگی عرضه شده اند ، بررسی کنید تا به شما الهام بخش باشند

به یاد داشته باشید که همیشه می توانید هر ماه عطر جدیدی را با قیمت 12 پوند با عطر ما امتحان کنید دادخواست اشتراک عطر اگر می خواهید همه بهار و تابستان را سرگرم کننده و رایگان نگه دارید. بالاخره این یک دختر گرم تابستانی است ، ما می فهمیم اگر شما نمی خواهید بلافاصله درگیر شوید!

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *