ARGUMENT از فروشگاه خیریه


برای روز بین المللی خیریه ، ما می خواهیم به روز رسانی خیریه The Fragrance Shop را امسال به اشتراک بگذاریم.

ویرایش شده: 24/09/2020. Fragrance Shop ، بزرگترین خرده فروش مستقل عطر در انگلیس ، اعلام کرد که به عنوان بخشی از طرح Spray a Little Happiness بیش از 1.3 میلیون پوند برای موسسات خیریه مانند Rays of Sunshine سرمایه جمع کرده است. این خبر به مناسبت روز جهانی خیریه اعلام شد که در سراسر جهان در روز 5 برگزار می شودشما سپتامبر.

در سال 2012 ، فروشگاه Fragrance Shop اولین خرده فروش لوازم بهداشتی و آرایشی بود که با پنی شریک شد و به مصرف کنندگان امکان افزودن کمک مالی به خریدهای کارت فروشگاه را داد. تا به امروز ، این کمک های خرد بیش از 235،000 پوند جمع آوری کرده و بیش از 4.4 میلیون خریدار اهدا کرده اند. خریداران دوستانه 25p از طریق فروشگاه Fragrance Shop و Penies به فروشگاه خیریه اهدا می کنند. این کمک ها ، به همراه 5 رایحه فروشگاه عطر ، در جایی که بیشترین کمک مالی از طریق هر معامله آنلاین و فروشگاهی انجام می شود ، بیش از 1.3 میلیون پوند برای موسسات خیریه کودکان تا به امروز و هر روز رشد می کنند.

پنی ، یک موسسه خیریه برنده جایزه فین تک با مأموریتی مهم: محافظت و رشد کمک های خرد ، تنها یکی از راه های حمایت خیرخواهانه از فروشگاه عطر است. به عنوان بخشی از طرح خیریه Spray Little Happiness ، این مارک همچنین از علل از جمله Rays of the Sun پشتیبانی می کند.

سانجی وادرا ، مدیر عامل فروشگاه عطر ، گفت: “ما نمی توانیم افتخار کنیم که فروشگاه عطر از چنین خیریه های مهم و ویژه کودکان در انگلستان حمایت می کند. مهربانی کاربران ما تحقیرآمیز است و در این روز جهانی خیریه از همه کسانی که با خرید خود کمک مالی کردند تشکر می کنیم. حمایت شما کارهای شگفت انگیزی را برای کودکانی که از شرایط تهدید کننده زندگی رنج می برند انجام می دهد و برای خانواده های آنها بسیار مهم است. ما مشتاقانه منتظریم ببینیم که سال آینده چه مقدار می توانیم جمع کنیم و منتظر موفقیت مداوم شرکای خیریه خود هستیم. “

راشل لاکاک ، مدیر ارشد جمع آوری کمک مالی در موسسه خیریه بیمارستان کودکان سلطنتی منچستر ، گفت: “ما می خواهیم از همه افراد در فروشگاه عطر برای حمایت فوق العاده خود تشکر کنیم. این بودجه به ما کمک می کند تا تجربه 276000 کودک را که هر سال در بیمارستان ما نگهداری می شود ، بهبود بخشیم – این اطمینان می دهد که آنها همچنان با بالاترین کیفیت درمان را در بالاترین کیفیت امکانات دریافت می کنند. “

نشریه THE FRAGRANCE SHOP CHARITY UPDATE اولین بار در فروشگاه عطر: بلاگ ظاهر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *