6 بهترین مکان ما در زمستان امسال در آمریکای جنوبی

[ad_1]

آمریکای جنوبی چیزی برای همه دارد. از کوه های پوشیده از برف گرفته تا سواحل ماسه سفید و تاریخ استعمار گرفته تا جذابیت کارائیب ، مناظر و مردم هرگز از حیرت فرو نمی روند. به عنوان مکانی برای فرار از زمستان ، همه چیز دارد!

وقتی تابستان به یک خاطره دور در نیمکره شمالی تبدیل می شود ، همه چیز در جنوب گرم می شود. و در حالی که پس از آن تابستان ترسناک نمی توانیم شکایت کنیم ، برخی از ما فقط تحمل تغییر صندل با چکمه های دنج را نداریم. اگر این شما هستید ، ممکن است چمدان خود را ببندید و به سمت آمریکای جنوبی بروید دقیقاً همان چیزی است که دکتر دستور داده است. و اگر همه اینها به نام آموزش است ، ما باید با چه کسی بحث کنیم؟

ما از ارائه دوره های زبان اسپانیایی در برخی از شلوغ ترین مقاصد آمریکای جنوبی بسیار هیجان زده هستیم و در تلاش برای کمک به شما در کاهش فرصت ها ، در اینجا 6 سفر برتر ما تا زمستان ذکر شده است. خرد کن ، خواب ببین … و برنامه ریزی کن!

1. بوینس آیرس

ما همیشه آن را می گوییم ، اما فقط به این دلیل که واقعیت دارد: این پایتخت شیک آرژانتین به راحتی یک ضرورت است. بوینس آیرس که به طور قطع از طعم آمریکای جنوبی بیشتر اروپایی است ، مغازه های شیک ، رستوران های مجلل و کافه های عجیب و غریب خود را نشان می دهد و هوای آن را روز و شب با ریتم های خونین تانگو و استیک های کبابی آبدار جیر جیر پر می کند. چیزی به جز جذب همه چیز با یک لیوان مالبک محلی در دست.

دوره های اسپانیایی در بوینس آیرس

2. سانتیاگو دو شیلی

تصویر

در آن سوی قاره ، سانتیاگو ، پایتخت مدرن و جهان وطنی شیلی قرار دارد. سانتیاگو با محیطی شگفت انگیز در دشتی با پس زمینه باشکوه آند ، همراه با فعالیت های عالی در فضای باز ، هنر و فرهنگ فراوانی را ارائه می دهد. اسکی تازه یک روز ، مزه شراب روز دیگر ، آفتاب گرفتن در ساحل روز دیگر … شما بعد از کلاس فعالیت هایی برای انجام کار نخواهید داشت ، بسیاری از آنها همراه با اسب سواری ، پیاده روی ، رفتینگ در برنامه درخشان مدرسه گنجانده شده است. ، درس آشپزی و موارد دیگر!

دوره های اسپانیایی در سانتیاگو دو شیلی

3. لیما

تصویر

پایتخت پرو زمانی یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین شهرهای آمریکای جنوبی بود و مناظر گذشته با شکوه امروز با وضعیت شلوغ آن ترکیب شده است. عمارت های استعماری ، موزه های چشمگیر ، هنرهای مدرن و زندگی پررونق در شب دلایل کافی برای بازدید هستند ، اما لیما همچنین مشغول ایجاد شهرت به عنوان چیزی مانند مکه معاصر غذا است. غذاهای آن بازتابی لذت بخش از تاریخ فرهنگی غنی شهر و موقعیت ساحلی غبطه انگیز آن است ، ترکیبی از تأثیرات اسپانیایی ، آفریقایی و آسیایی همراه با غذاهای دریایی خاص مانند سویچی. شما می توانید برای دیدن تاریخ شهر به اینجا بیایید اما ذائقه شما از شما بخاطر آن تشکر می کند.

دوره های اسپانیایی در لیما

4. بوگوتا

تصویر

بوگوتا طی سالهای اخیر کاملاً چشمگیر چرخیده است. امروز بازدیدکنندگان از این شهر می توانند از گنجینه های استعماری پایتخت ، هنر درخشان قبل از کلمبیا ، رستوران های جذاب و زندگی متنوع فکری در یک محیط بسیار تمیز و امن نسبت به سال های اخیر لذت ببرند. و کسانی که برای یادگیری زبان اسپانیایی می آیند ممکن است احساس رضایت داشته باشند که اسپانیایی ای که در اینجا صحبت می شود ظاهراً خالص ترین زبان در دنیای جدید است. حتی اگر به مناطق دیگر کلمبیا می روید ، حتماً مدتی را اینجا در پایتخت آن بگذرانید تا به تاریخ بپردازید و با مردم محلی ذاتاً گپ بزنید.

دوره های اسپانیایی در بوگوتا

5. کارتاگنا

تصویر

اگر هدف شماره یک شما جستجوی پادزهر برای زمستان در خانه است ، کارتاگنا احتمالاً شما را در یک ثانیه فریب می دهد. این شهر استعماری زیبا در سواحل کارائیب شمالی کلمبیا کاملا مسحورکننده است. درخشان در زیر آفتاب ، محل رویاها و اوقات فراموش شده است. کالسکه های اسب سوار به اندازه تماشای بوگنویلای صورتی باشکوهی که از بالکن های فوقانی می ریزد ، دیدنی عادی است ، در حالی که خیابان های سنگفرش شده به سبک قدیمی به کلیساهای باشکوه و میادین سایه ای منتهی می شوند که کافه کلمبیانو می تواند به ریتم دور سالسا بنشیند. با مسیرهای زیاد به اینجا نروید ، زیرا اینجا مکانی است که باید خود را گم کنید و شاید تصادفاً ترک را فراموش کنید.

دوره های اسپانیایی در کارتاگنا

6. هاوانا

تصویر

تاریخ ، عاشقانه و دسیسه ها … همه چیز در اینجا است تا در پایتخت نمادین کوبا به پایان برسد. این ایستگاه کمونیسم در دریای کارائیب باید به دلایلی دیده شود که ذکر آن خیلی طولانی است: کاخ های استعماری زیبا ، نمای پاستل محو ، ماشین های کلاسیک آمریکایی ، افسانه چه گوارا ، ریتم های سالسای عفونی و زندگی شبانه بدون توقف. قرار گرفتن در کفش همینگوی با موهیتو در دست ممکن است متفاوت باشد. دلیل آمدن شما هرچه باشد ، هاوانا شما را ناامید نخواهد کرد. همانطور که در آفتاب کارائیب غوطه ور می شوید و همه چیز را خیس می کنید ، زمستان در خانه آخرین چیزی است که ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد. زمستان … چه زمستانی؟

دوره های اسپانیایی در هاوانا

کاکتوس پیشنهاد می دهد دوره های اسپانیایی در کشورهای آمریکای مرکزی و جنوبی و همچنین در اسپانیا. ما همچنین دوره های عصرانه اسپانیایی را در برگزار می کنیم بریتانیای کبیرکه بهترین راه برای یادگیری اصول اولیه یا فرار از آن قبل از رفتن است.

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *