20٪ تخفیف از نامرئی زیبایی در یک عطر فروشی


ما از زمان ظهور “شوالیه های زره ​​پوش مارپیچ” در زندگی ما طرفداران بسیار عظیم نامرئی هستیم ، بنابراین به اشتراک گذاشتن عشق با یک تبلیغ ویژه برای شما.

محصولات انقلابی این برند پس از گره خوردن موهای شما در طول شبانه روز ، از تجربه روزانه سردرد حاصل می شوند. با رد مواد غیر قابل انعطاف مانند فلزات به نفع فن آوری قابل تنظیم مو ، invisibobble از بند اصلی به تعریف مجدد گیره های مو ، نوارهای مو و موارد دیگر تبدیل شده است تا زندگی ما راحت تر شود.

پاراستامول خود زیبایی برای تقویت و سلامت مدل موهای شما ثابت می کند ، در حالی که بدون ردیابی و مراقبت از مو است. حلقه مو نامرئی ORIGINAL فشار را به طور مساوی بر روی دم شما توزیع می کند تا ناراحتی از بند طبیعی مو برطرف شود ، در حالی که طراحی نوار موی HAIRHALO قابل تنظیم به این معنی است که آن را خم می کنید تا متناسب با فرم سر شما باشد.

نامرئی | درخشان پرواز سه نفره 14.99 پوند اکنون 11.99 پوند
نامرئی | WAVER شما Pearlfect هستید | 4.99 پوند اکنون 3.99 پوند

بندهای خیس مو را برای همیشه فراموش کنید و با تخفیف 20 درصدی محصولات نامرئی انتخاب شده ، رنج موهای خود را متوقف کنید. فشار را از سر خود بردارید و حساب بانکی خود را در حالی که برخی لوازم جانبی موی زیبا را تهیه می کنید که هر فصل کار خواهند کرد.

از SPRUNCHIE نامرئی – حلقه موی مارپیچ اصلی با ضایعات – تا گیره موی بدون فلز WAVER ، ما کل گروه را در مرواریدهای جذاب ، فلزات و رنگ های نرم و براق داریم که با انواع مختلف کار می کنند.

امروز با تخفیف 20 درصدی از Beauty در The Fragrance Shop ، invisibobble را بخرید و به ما نشان دهید که موهای جدید شما در Instagrambeautyattfs چگونه است ، بنابراین ما می توانیم ببینیم که شما با آنها چه کار می کنید!

یادمان باشد ، مال ما فروش در نیم فصل در حال حاضر با حداکثر 30٪ تخفیف * محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست ، از جمله پرفروش ترین محصولات Stila و ماسک های ورقه ای OH K! مورد علاقه ما در دسترس است ، بنابراین تا دوام آن را از دست ندهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *