1667 مجموعه سلطنتی | منحصرا در فروشگاه عطر


معرفی 1667 La Collection Royale ، مجموعه جدید عطرهای لوکس تک جنسیتی که توسط برند وهم 1667 برای سلطنت ایجاد شده است.

La Collection Royale با الهام از پادشاه فرانسه لوئی چهاردهم ، 1667 La Collection Royale فقط با بهترین مواد ساخته شده است. علاقه مندان به عطر اعتقاد دارند که تجمل گرایی برای جایگاه سلطنت وی به عنوان معتبرترین ضروری است و از همه کسانی که با عطرهای مورد علاقه خود به کاخ او می روند ، تجلیل می کند.

این روزها اگر به خانه دوست خود بروید و آنها به طور خودکار با عطر مورد علاقه خود شما را اسپری کنند ، می توانید اذیت شوید. در آن زمان ، میهمانان ورسای احتمالاً از رسیدن به قصر بسیار هیجان زده بودند. این چشمه ها با گلبرگ معطر می شدند تا هوا را شیرین کنند و گفته می شود پادشاه به عطر ساز خود سفارش داده تا برای هر روز هفته عطر جدیدی بسازد. (او قطعاً دوست خواهد داشت دادخواست…)

برای به دست آوردن مقداری از این تجملات بی نظیر تا سال 2021 ، La Collection Royale 1667 از شش Eau De Parfums ساخته شده است که هر یک ترکیبی قدرتمند از مواد کمیاب مناسب هر پادشاه و ملکه است ، در بطری های ظریف برای شارژ مجدد. با شروع منحصرا در فروشگاه عطر امروز ، از سال 1667 رایحه جدید مورد علاقه خود را کشف کنید …

1667 | ادو پرفیوم از چوب دودی
1667 | مرکبات عود عطر

قبل از اینکه به قلب سرو ، فلفل ، آویشن ، جوز هندی و یک گیاه سبز غنی از گالبانوم برود ، دود تیره و شدید با نشانه هایی از ماندارین هدایت می شود. رایحه چوبی به دنباله ای مست کننده از نت های دودی Olibanum ، Sandalwood ، Smoking Woods ، Leather و Moss منتقل می شود.

Citrus Oud شما را به یک سفر ظریف از بالای مرکبات تازه – مخلوط کردن نت های درخشان Petitgrain با گریپ فروت ، پرتقال و لیمو – به یک پایه گرم پوشانده است. آکورد ادویه جات که با گشنیز ، هل ، جوز هندی و بیز رز ازدواج می کند با نرولی و اسطوخودوس جبران می شود ، در حالی که پایه مکش مشک ، وانیل ، چوب درخت سرو ، عنبر گرم و عود مجلل است.

1667 | Eau de Parfum Midnight Amber ادو پرفیوم
1667 | Eau De Parfum نارنگی و فلفل غنی

و عمیق و درخشان ، Midnight Amber قصیده ای برای هنر معطر و پیچیده رایحه است. رایحه غنی و احساسی با یک نت کهربا لوکس مخلوط با رزین های گرم و Bois de Rose باز می شود ، که نشان می دهد قلب شمعدانی و پچولی ظاهر می شود ، که توسط نت های شیرین وانیل و پرتقال نرم می شود.

Rich Mandarin & Pepper عطری است شرقی با سازگاری چرمی برجسته. نت های برتر گریپ فروت ، ترنج ، المی و نارنگی ، که با فلفل صورتی رنگ شده اند ، دعوت سلطنتی را در اینجا می دهند. قلب ترکیبی از دارچین ، جوز هندی ، میخک و هل را با ترکیبات ظریف چرم و توتون و تنباکو ، با سایه های وانیل شیرین ، کهربا و چوب های گرانبها در پایه آمیخته است.

1667 | ادکلن روژ
1667 | ادو پرفیوم عسل تنباکو

Rouge عطری روشن ، تازه و جذاب است که با ترنج ، آهک و تاجت یافت می شود. رایحه چوبی دارای پایه ای مقاومت ناپذیر است که ترکیبی از عنبر ، کهربا ، چوب سرو ، خزه ، مشک ، پاچولی و مشک پودر شده است و باعث ایجاد پیچ ​​و تاب دهانه گل از نت های صنوبر ، گل حنا ، یاسمن ، عود مجلل و زعفران می شود.

رایحه نهایی La Collection Royale تنباکو عسل زنده است. این عطر چوبی که با ترکیبات مرکبات پر جنب و جوش از لیمو ، ترنج ، نارنگی و آویشن گشوده می شود ، به قلب تند حاوی میخک ، دارچین ، جوز هندی و زنجبیل تبدیل می شود که توسط زعفران و فلفل تقویت می شود. در واقع ، Precious Woods ، که شامل پچولی ، چوب صندل ، وتیور و سرو است ، با یک تنکا ، تنباکو و عسل مخلوط می شود تا رایحه ای واقعا غنی سازی کند که همچنان شما را شگفت زده کند.

تمام بطری های 1667 La Collection Royale می توانند دوباره پر شوند و یک محلول عطر پایدار ارائه دهند که ماندگاری آن به اندازه خود عطرها باشد. یک بطری قابل شارژ 100 میلی لیتری با 175.00 پوند در شیشه سنگین با کیفیت عالی ، بسته بندی شده در یک جعبه جواهرات لوکس ، ریخته می شود.

اکنون 1667 La Collection Royale را به طور انحصاری در فروشگاه عطر خریداری کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *