1010 پوند برنده پوست مراقبت از پوست *


آیا می خواهید یک سد مراقبت از پوست پر از وسایل اضافی مراقبت از خود از Westlab ، ilapothecary و Skin & Tonic را بدست آورید؟ ما فکر می کردیم شما این کار را می کنید!

ما به شما این فرصت را می دهیم تا با طبیعت در قلب خود مراقبت از پوست را برنده شوید تا با توجه به تمرکز هفته آگاهی از سلامت روان بر طبیعت امسال مطابقت داشته باشد. با توجه به زمانی که از سال 2020 در خانه گذرانده ایم ، همه ما شنیده ایم “آیا می خواهید بیرون بروید؟” دلیل خوبی برای این وجود دارد! شاید تعجب آور نباشد که انسان وقتی تنفس هوای تازه می کند ، در اطراف درختان است و احساس خوبی دارد که محیط طبیعی ما به همراه دارد.

از طرف دیگر ، بخشی از وقت ما در خانه تنها به مراقبت از خودمان می پرداخت. ماسک های صورت ، یوگا با Adrienne ، سرانجام با صرف وقت و هزینه در ایجاد یک برنامه خوب مراقبت از پوست. همه ما این کار را کردیم بنابراین برای کمک به حفظ طبیعت در زندگی روزمره و بهره مندی از مزایایی که زندگی ما شلوغ می شود و خانه از کار به خانه دیگر می رویم ، می خواهیم به شما کمک کنیم محصولات تسکین دهنده ای پیدا کنید که در واقع کار می کنند!

یک بسته مراقبت از پوست زیبایی را در فروشگاه عطر دریافت کنید

ما قبلاً به طور مفصل درمورد اینکه چقدر Skin & Tonic ، ilapothecary و Westlab را به خاطر محصولات مختلفشان دوست داریم ، صحبت کردیم. بارها و بارها برای این که علم آن را پشتیبانی نکند ، کالای “بدون استرس” به ما فروخته شده است ، اما این سه مارک با مواد فعال طبیعی ساخته شده اند که از نظر جسمی برای ما سودمند هستند. و ذهنی

چه از نمک های حمام ملایم Westlab با روغن CBD برای یک حمام واقعاً آرام استفاده کنید ، نرم کننده تسکین دهنده پوست و تونیک برای از بین بردن استرس در یک روز شلوغ ، یا کیت لیفتراک ilapothecary که با Clary Sage (روغن ضروری شناخته شده برای کاهش استرس) ) ، معرفی این محصولات در برنامه روزانه یا هفتگی شما نتایج فراتر از پوست را نشان می دهد. به همین دلیل ما به شما این فرصت را می دهیم تا بسته مراقبت از پوست 108 * * که شامل همه این محصولات است را دریافت کنید!

https://www.youtube.com/watch؟v=TdDioDtjkis

یک برنده جایزه بزرگ و دو نایب قهرمان خواهند بود که مانع کوچکتر را دریافت می کنند. برنده جایزه بزرگ با مانع کامل ilapothecary Beat The Blues (75.00 پوند) ، کیت آرام Calin (25.00 پوند) و نمک حمام Mindful Westin (7.99 پوند) پوند) برنده خواهد شد.

  1. پوست و مقوی Skin & Tonic – The Calm Kit | 25.00 پوند
  2. ilapotekar | هدیه از Beat The Blues 75.00 پوند
  3. Westlab | نمک حمام با دقت 1 کیلوگرم 7.99 پوند

دو نفر نایب قهرمان Skin & Tonic The Calm Kit و Westlab Mindful Salts را برای حمام دریافت می کنند. چگونه وارد شویم؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی آن تمرکز کنید beautyattfs حساب اینستاگرام سپس …

  1. دنبال می کنم حسابbeautyattfs
  2. westlabsalts ،ilapothecary وskinandtonicldn را دنبال کنید
  3. مانند این پست
  4. اظهار نظر چه چیزی به شما کمک می کند سلامت روان خود را بهبود ببخشید

این مسابقه از جمعه 14 مه تا برگزار خواهد شد دوشنبه 17 مه در ساعت 10 صبح هر سه برنده از طریق Instagram DM اعلام می شوند. موفق باشید!منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *