کارگاه توسعه معلم با مدرس مهمان

[ad_1]

کارگاه آموزشی معلمین با سخنران مهمان مکی مالیاری

کارگاه بعدی زبان کاکتوس که برای همه معلمان زبان کاکتوس ، معلمان شریک کاکتوس و معلمان مجاز انگلیسی باز است ، در تاریخ 12 دسامبر 2015 در سنت لوئیس برگزار می شود. St. مدرسه جیلز ، میدان راسل ، لندن. حضور در این سمینار رایگان است و بر روی ایده ها و فعالیت های عملی متمرکز خواهد بود که می توانند بلافاصله در دروس بعدی شما استفاده شوند. سخنران میهمان DELTA Cactus ، ماکی مالیاری ، ضمن ارائه مثالهای ملموس و مفید از ایجاد فعالیتهای هدایت شونده برای کشف و انجام کارهای مستقل واقعی ، اهمیت و نقش زمینه را در کلاس یادگیری زبان برجسته می کند.

متخصص در ترویج یک فضای یادگیری مثبت که در آن دانش آموزان بیشترین تلاش را انجام می دهند ، Makkie به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از پیشرفت ملموس دانش آموزان خود اطمینان حاصل کنید در حالی که دروس خود را لذت بخش ، ارتباطی و متمرکز بر دانش آموزان می کنید.

تاریخ: 12 دسامبر 2015

زمان: 10.30 صبح – 12.30 بعد از ظهر

منطقه هتل: St. Giles ، 154 Southampton Row ، London WC1B 5JX (میدان راسل یا هولبورن)

قیمت: رایگان برای حضور

ثبت نام کنید: teacher@cactuslanguage.com

ماکی مالیاری با بیش از 20 سال تجربه در آموزش زبان ، یک معلم چند زبانه CELTA و DELTA است ، و یک معلم CELTA و DELTA ، که برای خانه بین المللی ، آزمون ترینیتی ، امتحانات کمبریج و خانه مدرسه کار کرده است ، او به طور منظم به IATEFL ارسال می شود.

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *