چگونه با تعادل خودم به پوست تمیز دست پیدا کنم


همه ما در برخی مواقع “چگونه می توان پوست تمیز به دست آورد” را یافته ایم ، نه؟ در آن روزها ما می خواستیم یک روال ساده 5 مرحله ای به ما داده شود و اکنون Balance Me این کار را انجام داد.

ماه گذشته ، Balance Me به ما Glowing Skin Edit را داد تا به ما کمک کند دوباره درخشش تابستانی خود را پیدا کنیم ، اما وقتی لکه های لجباز مانع می شود ، نمی توانیم درخشش داشته باشیم. بیشتر به پوست خود استرس ندهید ، زیرا وقتی از قبل با روش کاملاً جدید Clearer Skin Edit که به تازگی در فروشگاه عطر و طعم زیبایی ظاهر شده است ، می فهمید چگونه می توانید پوست تمیز بگیرید ، ناامید خواهید شد.

Clearer Skin Edit جدید برای بهار سال 2021 جدیدترین برنامه 5 مرحله ای از Balance Me است. ساخته شده از مواد فعال کاملاً طبیعی که برای هدف قرار دادن مشکلات خاص پوستی کار می کنند ، جدیدترین نسخه از وگان و عاری از بی رحمی یک کیت ملایم مناسب برای اکثر انواع پوست است که برای اکثر گوش ها موسیقی خواهد بود زیرا برخی از روش های هدف گیری لک بسیار خشن است برای پوست مستعد آکنه. (الکسا ، نمایش “از قضا” توسط آلانیس موریست.)

  1. Balance Me Flash آب مایسل را تمیز می کند
  2. Balance Me Pure Skin Face Wash
  3. کنسانتره لایه بردار Balance Me BHA
  4. تعادل سرم پوست را که بیش از حد مجاز است ، ایجاد کنید
  5. Balance Me Pre و کرم با درخشندگی پروبیوتیک

ویرایش تمیزتر پوست یک روال 5 مرحله ای است که شامل دو محصول جدید زیبایی در The Fragrance Shop است: کرم Pre و Probiotic Radiance Cream و پوست پاک صورت. کرم Pre و Probiotic Radiance در این ماه وارد شد و ما کاملاً وسواس داریم. مرطوب کننده ژل سبک مخصوصاً برای پوستهای معیوب ، حساس و بالغ ایجاد می شود. فرمول فعال زیستی Pre و Probiotic سد محافظتی پوست را تقویت می کند ، در حالی که اسکوالان زیتون و اسید هیالورونیک مانع از رطوبت و افزایش رطوبت بدن می شوند.

مرطوب کننده ، البته آخرین مرحله معمول است ، بنابراین ما اکنون در مورد بقیه با شما صحبت خواهیم کرد …

  1. چندین پمپ را از Flash Cleanse Micellar Water (30 میلی لیتر) یک پنبه بزنید و روز خود را قبل از تمیز کردن پاک کنید. فرمول خشک نشده بدون شستشو پوست را با 99٪ بابونه طبیعی و کمپلکس پپتید طبیعی شاداب و آرام می کند ، اطمینان حاصل می کند که حتی برای حساس ترین پوست نیز مناسب است
  2. شستشوی صورت با پوست تمیز (20 میلی لیتر) از طریق این سرمقاله با زیبایی در فروشگاه عطر کاملاً جدید است. پاک کننده ژله با فرمولی بدون سولفات طبیعی پوست را تمیز ، درخشان و با طراوت می کند و پوست را از بین نمی برد و تحریک نمی کند. این کار باعث پاکسازی عمیق ، کاهش شکستگی و متعادل سازی روغن اضافی در حین سفت شدن منافذ می شود.
  3. کنسانتره لایه بردار BHA (20 میلی لیتر) غنی از اسید سالیسیلیک است ، یک لایه برداری شیمیایی که به آرامی سلولهای مرده پوست را از بین می برد ، با جوش های سرسیاه مقابله می کند ، لکه ها را کاهش می دهد ، منافذ بزرگ شده را هدف قرار می دهد و هیدراتاسیون را بهبود می بخشد تا پوست نرم و روشن را نشان دهد. این کنسانتره که با دقت متناسب با انواع پوست (حتی پوست هورمونی) ساخته شده ، ترکیبی تسکین دهنده و ضد التهابی از ترکیبات فعال زیستی است که با افزودن اسیدها ، صاف و مرطوب می شود.
  4. سرم پوست ضخیم (15 میلی لیتر – اندازه کامل!) ژل Balance Me در محل است. فوق العاده آرامش بخش و ملایم ، به لطف ترکیبی ضد باکتریایی از روغنهای اساسی که برای از بین بردن باکتری های آکنه کار می کنند ، التهاب را تسکین می دهد و لکه ها را بدون ایجاد خشکی یا باکتری تسریع می کند.
  5. در آخر ، پوست خود را با نور مرطوب و مرطوب کنید کرم تابشی قبل و پروبیوتیک (10 میلی لیتر) در بالا ذکر شده برای قفل کردن همه چیز!

بسته بندی شده در مقوای 100٪ بازیافتی و جعبه های هدیه ای با روکش اکولوژیکی و چاپ با جوهر گیاهی ، Balance Me Clearer Skin Edit اکنون از فروشگاه Beauty در The Fragrance Shop با قیمت 35.00 پوند در دسترس است.

اکنون کل مجموعه Balance Me را خریداری کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *