چرا یک زبان را به صورت آنلاین یاد می گیریم؟

[ad_1]

اگر یادگیری یک زبان آسان و سریع بود ، همه ما چند زبانه خواهیم بود.

حقیقت این است که یادگیری یک زبان و خوب صحبت کردن آن به زمان ، فداکاری و عزم راسخ نیاز دارد. آموزش حضوری و غوطه وری زبان به طور کلی بهترین روشهای یادگیری زبان در نظر گرفته می شود. حتی دوناوان وایت ، معاون رئیس EMEA برای روزتا استون ، اعتراف می کند

“من فکر می کنم یادگیری یک زبان به تنهایی از طریق یک بستر فناوری امکان پذیر است ، اما من فکر می کنم که این مدت طولانی و طولانی شما را می گیرد و شما باید بسیار منظم باشید.”

با این حال ، دلایل زیادی وجود دارد که شما باید از فن آوری و دوره های آنلاین برای کمک به شما در یادگیری زبان و سرعت بخشیدن به پیشرفت خود استفاده کنید. در اینجا چند دلیل برای یادگیری یک زبان آنلاین وجود دارد:

1. رویکرد مختلط
گزینه های آنلاین به شما فرصتی برای تمرین و تحکیم آموخته های خود در کلاس می دهد. دستیابی به زبان شامل تجدید نظر و بازیافت است – برای اصلاح این کلمات و ساختارهای دستوری در ذهن شما تا حدی که تولید آنها به ماهیت دوم تبدیل می شود.

2. دوره های آنلاین شما را کنترل می کند
دوره ها و برنامه های آنلاین به شما این امکان را می دهد که هر زمان که می خواهید و کجا می خواهید یاد بگیرید. در اصل ، آنها به شما این فرصت را می دهند تا مسئولیت تحصیلات خود را ، در هر محیطی ، در هر زمان از شبانه روز (یا شب) بر عهده بگیرید.

3. شخصی سازی
با تغییر زرادخانه ابزارهایی که باید برای یادگیری یک زبان داشته باشید ، شانس موفقیت خود را افزایش می دهید. روشی که یاد می گیرید برای شما فردی است ، بنابراین با ضرب کانال ها و رسانه هایی که از طریق آنها یاد می گیرید ، می توانید ترکیبی را پیدا کنید که برای شما بهتر است.

4. کم کم
گزینه A: 4 ساعت آموزش حضوری یک روز در هفته. به علاوه 30 دقیقه تکالیف کتبی در هفته.
گزینه ب: 2 ساعت آموزش حضوری یک روز در هفته. به علاوه 30 دقیقه آموزش آنلاین 4 روز در هفته در راه کار.
فکر می کنید کدام یک از آنها از نظر فراگیری زبان و حفظ زبان هدفمند م moreثرتر خواهد بود؟ کدام یک سودآورتر است؟

اگر شما می خواهید در مورد چگونگی یادگیری یک زبان آنلاین و اینکه چگونه دوره های آنلاین می توانند از یادگیری زبان انگلیسی و فرانسوی شما پشتیبانی کنند بیشتر بدانید ، دوره آزمایشی 7 روزه رایگان ما را برای زبان انگلیسی و فرانسوی بگذرانید. امروز می توانید شروع کنید!

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *