پیشنهاد B.Tan: 20٪ تخفیف برای کلیه محصولات


محصول مورد علاقه ما B.Tan می تواند نامیده شود کسی وقت آن را ندارد ، اما ما مطمئن هستیم انجام دادن برای این واقعیت وقت بگذارید که آخرین پیشنهاد B.Tan ما 20٪ از کل دامنه را به شما می دهد!

یافتن درخشش طبیعی خود در هنگام هوای ابری و بارانی در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته (اه ، انگلیس) ارزان نیست ، اما به طور قابل توجهی 20٪ تخفیف ما از B.Tan را تحت تأثیر قرار می دهد. به دنبال موس جدید خود برنزه هستید؟ روغن برنزه برای اولین فرار خود را پس از قفل کردن؟ هر بخشی از تشریفات منزل یا سیستم های خورشیدی کنار استخر را برای شارژ مجدد نیاز دارید ، اکنون وقت شماست.

این که آیا شما نوعی هستید که با لوسیون Everyday Glow (200 میلی لیتر ، 10.40 پوند با 20 درصد تخفیف) درخشش دائمی داشته باشید یا برای یک مراسم خاص با Self Tan Mousse (200 میلی لیتر ، 10.40 پوند با 20 درصد تخفیف) برنز بگیرید ، ب. قهوهای مایل به زرد امکانات بی شماری برای شما دارد. از “من تاریک ترین حالت را می خواهم” تا فوکوس خودکار برنزه ، محصولات با نام متخلف هر نوع برنزه ای را که به دنبال آن هستید به شما می دهد.

با پیشنهاد B.Tan ما از Beauty در The Fragrance Shop با تخفیف 20 درصدی خرید کنید

حتی بهتر از موارد اجباری آنها قبل و بعد از برنزه شدن است. پاک کن Tan Go Away Tan پاک کن (200 میلی لیتر ، 8.00 پوند با 20 درصد تخفیف) و هیچ وقت برای این موس قبل از دوش گرفتن ندارید (200 میلی لیتر ، 10.40 پوند با 20 درصد تخفیف) روش های برنزه شدن شما را تغییر می دهد ، اطمینان حاصل کنید که نارنجی نیست چند روز بعد و 9 دقیقه برنزه می کنید. چه کسی حتی می دانست این امکان وجود دارد؟ آفتابگردان واقعاً از گذشته است. (به یاد داشته باشید که SPF مهمترین قسمت زندگی روزمره شماست!)

در حالی که از این تخفیف 20 درصدی B.Tan استفاده می کنید ، مراقبت از پوست متخصص FOREO را با 25٪ تخفیف پیدا کنید و فروش نامرئی ما را با 35٪ تخفیف در محصولات انتخاب شده خریداری کنید. دوشنبه ها اینجا چندان حلقه بدی نیستند ، نیست؟ به ما بگویید با دنبال کردن ما در اینستاگرام چه پس انداز می کنید ، توییتر و فیس بوک حالا بیایید مقداری طلا بگیریم ، باند!

B.Tan را با تخفیف 20 درصدی در Beauty در The Fragrance Shop خریداری کنید.منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *