پکیج مسابقه عطر آریانا گراند


طرفداران آریانا گرانده ، امروز روز ویژه شماست! ما در The Fragrance Shop ، خواه آفتاب باشد یا نه ، احساس سخاوت می کنیم موقعیت ها تکرار شده و تصمیم به برگزاری یک مسابقه عطر آریانا گراند گرفته اند.

ابتدا عاشق صدای او شدیم و بزرگترین ستاره جهان را مشاهده کردیم ، سپس او با جذابیت عرفانی خود وارد دنیای عطر شد و همچنین عاشق عطرهای رویایی او شدیم. از گل های میوه ای شیرین اولین بار در آری گرفته تا ابرهای اسطوخودوس عضلانی REM ، هر عطر آریانا گراند قسمت جدیدی از شخصیت او را نشان می دهد و ما می خواهیم شما عطرهای خوشبو را با ما کشف کنید.

این می تواند 7 حلقه و 7 رایحه داشته باشد و سه تای آنها می تواند متعلق به شما باشد! فروشگاه عطر ، سه عطر وی را به همراه چتری کاملاً جدید رنگین کمانی ارائه می دهد ، که هم اکنون به هرکسی که مجموعه ای از عطرهای آریانا گراند را بخرد ارائه می دهیم. از قطرات باران گرفته تا Rain On Me ، ما می دانیم که آری چقدر روزهای بارانی اش را دوست دارد ، بنابراین داشتن چتر مخصوص خودش برای او کاملاً منطقی است – مخصوصاً یک رنگین کمان نورانی با دسته صورتی پاستلی!

ما بطری های اسپری 50 میلی لیتری را می دهیم ابر، REM و ممنون بعدی، سه عطر آن برای جشن ورود این محافظ کمی باران شیک. این مجموعه عالی از عطرهای آریانا گراند در سه مرحله آسان می تواند مال شما باشد …

در یک مسابقه عطر آریانا گراند در The Fragrance Shop برنده شوید

روی ما تمرکز کنید اینستاگرام (fragranceshopuk) و مطمئن شوید که ما را دنبال می کنید!

  1. مانند انتشار مسابقه (اینجا)
  2. ولش کن اظهار نظر با نام آهنگ آریانا ، با لیدی گاگا در سال 2020 منتشر شد.
  3. صرفه جویی ارسال (روی برگه نشانک ها کلیک کنید)
  4. سابقه اضافی: گاگا را در آریانا در نظرات علامت گذاری کنید!

برنده در تاریخ اعلام خواهد شد جمعه ، 30 آوریل پس از پایان مسابقه در ساعت 9 صبح (به وقت انگلیس).

اگر نمی خواهید چتر را از دست بدهید ، با خرید یکی از این سه عطر در هر اندازه در The Fragrance Shop (در حالی که سهام موجود نیست) آن را رایگان دریافت خواهید کرد اینجا. سریع باشید ، ما نمی توانیم قول دهیم که طولانی مدت خواهد ماند!

تو این را می خواهی؟ فهمیدی! اکنون وارد سیستم شوید – موفق باشید!منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *