پوست و مقوی مارک زیبایی ارگانیک

[ad_1]

با Skin & Tonic ، همه چیز در نام است. مارک گواهی شده مراقبت از پوست با محصولات ارگانیک و بدون قساوت ، با مراقبت روزانه از پوست همراه است تا پوست و ذهن شما را آرام کند ، و آن را برای کاوش در ماه آگاهی از استرس ایده آل می کند.

Skin & Tonic در قلب هر محصول رفاهی را ایجاد می کند ، خواه بدنبال چیزی باشید که قرمزی و التهاب را کاهش دهد یا نیاز به روغن صورت جدید داشته باشد. همه محصولات در سه محدوده – براق ، آرام و خواب – اهداف منحصر به فردی را برای کمک به شما در حل مشکلات پوستی هدفمند در هر زمان فراهم می کنند.

مهمترین نکته برای این برند و هرکسی که از محصولات خود استفاده می کند این واقعیت است که تمام این محصولات با دقت از مواد طبیعی ساخته شده اند که اثبات شده اند که بهزیستی ذهنی ما را بهبود می بخشند.

بنیانگذاران سارا و جاش در سال 2015 وقتی شروع به درک تأثیرات استرس بر روی پوست و ذهن کردند ، Skin & Tonic را ایجاد کردند. پس از یک دوره غم و اندوه و تشخیص سارا با آندومتریوز ، او جهشی به نام سطح پوست و استرس خود انجام داد و در رایحه درمانی ، مراقبت از پوست و علم روغن اساسی دوباره آموزش دید.

“با استفاده از مواد تازه ، ارگانیک و پایدار در فرمولاسیون ، پوست من تغییر شکل داده و ذهنم را آرام می کند ، زیرا سرعتم را کم می کنم و مراقب خودم هستم.”

سارا هانکوک ، چرم و تونیک

Skin & Tonic - مومیایی کردن آرام - 20 گرم

همانطور که آهنگ های اولیه خواننده مورد علاقه شما همیشه بهترین هستند ، اولین محصول Skin & Tonic همچنان عنصر اصلی در کارهای روزمره ماست. مومیایی تسکین دهنده استاندارد مارک تجاری را تنظیم می کند: چند منظوره برای چند وظیفه ای ، ساخته شده با خواص تسکین دهنده.

PSA: این مرهم لب نیست. مومیایی تسکین دهنده (13.00 پوند) یک مرهم آروماتراپی برای ماساژ گردن ، مچ دست و شقیقه برای از بین بردن استرس است که با اسطوخودوس ، بابونه و گل همیشه بهار تهیه می شود. ناجی به اندازه جیب ، التهاب ، خشکی و قرمزی را نیز تسکین می دهد و آن را به محصولی عالی تبدیل می کند که می توانید در سفر استفاده کنید.

روغن تسکین دهنده (18.00 پوند) با ترکیبات ملایم و تسکین دهنده خود ، مانند عصاره برگ Centella Asiatica ، که به طور فعال پوست خسته را بهبود می بخشد و بازیابی می کند ، بر روی روغنهای معمولی صورت ایجاد می شود. Sleep Recovery Oil (30.00 .00) ، یک روغن خوب شبانه است که برای به حداقل رساندن اندازه منافذ ، کاهش خطوط ظریف و محافظت از پوست در برابر سیگنال های استرس داخلی طراحی شده است. چطور روغن دفع کننده خواب از دانه های چیا ، نرولی و ریز جلبک ها ساخته شده و به شما کمک می کند تا ریتم شبانه روزی طبیعی پوست را بازیابی کنید تا به شما آرامش دهد و بخوابید.

Skin & Tonic - مجموعه ای برای پوست شاد

بهترین چیز در مورد Skin & Tonic؟ مجموعه آنها از مینی چیزهای مهم (که همه مینیاتور نیستند!) برای کمک به شما در کاوش و شناختن محصولات آنها با توجه به نیاز پوست شما.

ست Happy Skin بهترین مکان برای شروع است. این کیت که برای تسکین و تعادل طراحی شده است ، از نرم کننده پاک کننده Calm Clean ، ماسک شگفت انگیز صورت ضد استرس ، غبار مرطوب کننده صورتی آرام ، روغن صورت Daily Detox برای پاکسازی و متعادل سازی پوست و مرهم لب برهنه برهنه آنها برخوردار است. بهترین قسمت؟ فقط 39.00 پوند است.

Skin & Tonic به لطف محصولات طبیعی و بی رحمی که دارد ، انواع پوست را برطرف می کند. هر محصول با توجه به ذهن همه ساخته شده است و اگر هرگز نگران بودید ، می توانید به لیست های فوق العاده ساده و شفاف مواد اولیه آنها که واقعاً ذهن شما را آرام می کنند ، اعتماد کنید.

Skin & Tonic را از Beauty در فروشگاه عطر بخرید. به دنبال محصولات بیشتری برای کاهش استرس هستید؟ نگاهی به بررسی محصولات De-Stress ما بیندازید که آیا آنها به قول های خود عمل می کنند یا نه و بهترین محصولات زیبایی آرامش بخش را که در حال حاضر نیاز دارید پیدا می کنید.

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *