پرواز به مگدبورگ! تحصیل در آلمان بلاگ

[ad_1]

29/03/2021 – 08: 05-0 نظرات Anirban Saha | پرچم هند

پرواز به مگدبورگ ، لاله ها

بزرگ شدن در یکی از بزرگترین شهرهای هند ، تشخیص تفاوت فصول س difficultال دشواری بود. در کلکته ، ما در میان گرمای هوا و با آهنگ های نوشته شده توسط تاگور ، از بهار استقبال می کنیم. با جشنواره رنگ های هندو در این مدت ، بیشتر جشن رنگ ها است و تغییر فصل کمتر. برگها در زمستان خشک نمی شوند و جدا از گلدهی پالاشا ، تغییرات زیادی را در اطراف مشاهده خواهید کرد. در مگدبورگ فرق می کند.

پرندگان مگدبورگ بهار

سگ آبی پرنده روی شاخه درخت 2018

برگها در زمستانهای سرد پژمرده و پژمرده می شوند و به آرامی با شروع بهار برگها به صورت جوانه های كوچك ظاهر می شوند ، پرندگان چك می كنند و مدتی را در حیاط شما می گذرانند. با جیک جیک پرندگان از خواب بیدار می شوید. اداره شهر یک قدم به جلو برمی دارد و شهر را به باغی بزرگتر تبدیل می کند. مسیرها و تقسیم کننده های بین خیابان ها پر از گل است ، به خصوص لاله هایی با رنگ های مختلف: قرمز ، بنفش ، زرد ، سفید. جدا از اینکه فقط در آرامش هستید ، فقط در خیابان قدم زدن ، به کلاس یا سوپرمارکت احساس خوشبختی می کنید.

من چند عکس از شما در سال 2018 برای شما می گذارم.

لاله ها در جاده ها لاله ها در دانشگاه گل در بهار مگدبورگ گلهای بهاری قیمت در Magdeburg | شکوفه گیلاس در مگدبورگ

هولزوگ ، چشمه مگدبورگ

هولزوگ ، مگدبورگ.

اطلاعات پاداش: خیابانی در مگدبورگ به نام Holzweg وجود دارد. دو طرف خیابان پوشیده از درختان گیلاس ژاپنی است. اگر زود بیدار هستید ، توصیه می کنم کمی بعد از طلوع آفتاب در آنجا قدم بزنید. و اگر عکاسی پرتره انجام می دهید ، در عکس گرفتن از دوست خود دریغ نکنید! باور کنید آنها از شما ناامید نخواهند شد. این منطقه توسط پارک ها ، یک دریاچه و خانه های کوچک با باغ احاطه شده است. آنجا احساس عالی است. قبل از اتمام این پست ، عکس دیگری را با شما به اشتراک می گذارم.

لاله ها در مگدبورگ
عکسها: آنیربان سها (من) 2018

برچسب ها: روزمره ، اوقات فراغت

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *