هفته مارس در پاساو – وبلاگ تحقیق در آلمان

[ad_1]

19/03/2021 – 19: 15-0 نظرات Memoona Towfiq | پرچم پاکستان

نشسته روبروی میز ناهار خوری از من ، صدای سوزی را شنیدم که گفت دلتنگی زیباترین شکل درد است. من ، مجذوب جمله ای که فقط در اینترنت خواندم ، شدم. خنده دار است که چگونه احساسات شخصی همیشه بهم پیوسته و چگونه نقاط همیشه به زندگی پیرامون شما متصل می شوند. من آنجا نشسته بودم و به پنجره خیره شده بودم و از زمان پاسائو متحیر شده بودم و احساس کردم که چند روز گذشته تا حدودی نوستالژیک است.

اخیراً ، زمان مانند حالات و احساسات ما رفتار می کند. من در همان سی دقیقه بسیاری از فصول و زمان ها را پشت سر گذاشتم.

صبح به سمت پنجره نگاه می کنید و در زردی خورشید می درخشید و احساس برافراشته شدن می کنید. در میان وزش باد که بوسه ای سرد روی گونه شما گاز می گیرد ، خورشید احساس می کند یک دوست قدیمی شما را در گرمی در آغوش می کشد. شما فقط می خواهید در کنار رودخانه بیکار بنشینید ، با چشمان بسته و حرکت این تعادل شکوهمند را احساس کنید. لکه های قرمزی که با چشمان بسته می بینید به شما اطلاع می دهد که خورشید برای ماندگاری طولانی مدت اینجاست. فقط یک دقیقه طول می کشد تا این شدت را جذب کنید ، ابرهای تیره آفتاب شاد را احاطه کرده و در پشت خاکستری شدن این آب نبات های پنبه ای ناپدید می شوند. چشمان شما به ابرها است و متوجه می شوند تحمل وزن آنچه در درون خود دارند برای آنها سخت است. با لرز شدید ، ناگهان فریاد زدند. بدون فکر ، ابرها باریدند. گریه آنها باعث می شود احساس آبی کنید ، کمی شبیه آسمان اما بیشتر شبیه اقیانوس. دلتنگی هنگام باران متفاوت به شما ضربه می زند. در ستون فقرات شما سردتر و گزگز می شود و احساس می کنید چیزی در معده شما جمع شده است – این احساس تمام لحظاتی است که می خواهید به آن برگردید. لحظاتی بعد متوجه می شوید که سنگینی سرما که این ابرها حمل می کنند به چیزی نفس گیر تبدیل شده است. گرد و غبار از روی آن بر روی ژاکت شما می افتد. شما دانه برف را لمس می کنید. احساس سردی شما بیشتر می شود. اما منظره با شکوه پیش روی شما چیزی است که نمی توانید چشم از آن بگیرید. همه چیز ، سفید بیش از حد سفید هرگز وجود نداشته استصدای خودم را می شنیدم که می گفتم. در ابتدا احساس می کنم کریسمس است. وقتی برف روی شما می بارد تا شما را سرد نگه دارد ، این پوسته را بگیرید و بین انگشتان خود فشار دهید و تا گرمای شما ذوب شود. در این مرحله می فهمید که گرمای مردم به اندازه ای است که می تواند وزن مشکلات شما را لمس کند تا شما را سرد کند.

این هفته در پاساو ، دلتنگی مرا ادامه داد. اما این هفته پاساو است ، من حرکاتی را در طبیعت دیدم که قبلاً هرگز تجربه نکرده بودم.

برچسب ها: پست وبلاگ انگلیسی ، زندگی روزمره ، شروع کار در آلمان ، شهرهای آلمان ، اوقات فراغت

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *