نسخه کوکتل شلوار جین Pepe رایحه های تابستانی

[ad_1]

تابستان می تواند به طور رسمی فقط در 21 ژوئن آغاز شود ، اما Pepe Jeans COCKTAIL Edition زود آماده شد تا ما را برای گرمترین روزهای سال آماده کند … و ما آماده هستیم.

همه می دانند که پپ جین دوست دارد اوقات خوبی داشته باشد. از زمانی که عطرهای اصلی Pepe Jeans LIFE IST در حال حاضر در شهرت کوکتل های خود عرضه شده است ، ما علاقه مند به عطر و بوی زنده و روحیه های عاشقانه این برند هستیم. اکنون ، برای تابستان سال 2021 ، تخیل Pepe Jeans با نسخه کاملاً جدید Pepe Jeans COCKTAIL تحقق یافته است.

این دو نفره عجیب و غریب ما را به جشن فرا رسیدن تابستان به عنوان دو عطر خوشبو و رنگارنگ دعوت می کند که مثبت بی نظیر برند را به آسمان می برد. فقط احساسات خوب است؟ پپه جینز می داند همه چيز برای آن بطری های کوکتل کلاسیک را بطور مناسب در معرض آفتاب می بوسند و ادو توالت For Her سایه ای از غروب خورشید از زرد و نارنجی را ارائه می دهد. در مورد ادو تویلت برای او؟ او مستقیماً به دریای مدیترانه رفت تا منظره آب اقیانوس را سرخ کند ، آنقدر صاف که می توانید شن و ماسه را از میان امواج درخشان مشاهده کنید.

کوکتل Pepe Jeans را در فروشگاه عطر بخرید

Pepe Jeans COCKTAIL For Her که در 30 میلی لیتر یا 80 میلی لیتر موجود است ، عطر گل و میوه ای است که برای یک روز تابناک تابستانی ایجاد شده است. با ترکیبی گرمسیری از میوه های قرمز ، آناناس و جعبه ها به عنوان خوشمزه ترین کوکتل منجمد هنگام طلوع آفتاب ، در قلب این عطر تازه یک دسته گل شیرین از گلهای Tiare و شکوفه های لیمو قرار دارد. مانند هر کوکتل خوب ، آن را با شکر چرخانده شده اضافه می کنیم تا یک ترکیب کارامل الاستیک به ترکیب اصلی عنبر ، چوب صندل و مشک اضافه شود.

ما شما را برای از دست دادن تعداد خانواده های معطر حاضر در این ساعت کوکتل می بخشیم ، اما ، جای تعجب است که همه آنها به خوبی کنار می آیند. اگر می خواهید یک گزاف گویی کنید ، اسپری 30 میلی لیتری (21.45 پوند) برای شما مناسب است و اگر یک نوشیدنی هستید ، یک اسپری 80 میلی لیتری (39.45 پوندی) بهترین دوست شما در تمام تابستان خواهد بود.

اکنون ما هرگز دوست نداریم هنگام استفاده از عطرهای مورد علاقه ، موارد دلخواه را بازی کنیم (این مخصوص همه است!) ، اما کوکتل Pepe Jeans برای او مظهر تابستان است. فوق العاده تازه است (مانند شخصی که وحشت کرده است) و بسیار اعتیاد آور است ، در اصل رایحه ای معادل یک تابستان گرم و طولانی است که هرگز به اندازه کافی طولانی نیست.

کوکتل Pepe Jeans را در فروشگاه عطر بخرید

ادو تویلت آروماتیک رویای مرکبات سنگهایی است که دارای پیچ و تاب چوبی است. یادداشت های برتر گریپ فروت و زنجبیل قبل از آشکار کردن ترکیبی شدید از جنگل های خشک ، به ترکیبی غیر منتظره از یوزو و ادویه هل سرد تبدیل می شوند.

Pepe Jeans COCKTAIL For Him بلافاصله طراوت و واقعاً مستی ، همان چیزی است که فقط با یک بار اسپری خاطرات یک فصل را ذخیره می کند. یک کوکتل برای او آماده است تا با 30 میلی لیتر اسپری (21.45 پوند) و 100 میلی لیتر اسپری (39.45 پوند) به ساحل برسد.

آیا Pepe Jeans COCKTAIL آغاز عطر تابستانی تابنده Calvin Klein CK One Summer خواهد بود …؟ فقط زمان مشخص خواهد شد ، اما برای داشتن امنیت ، با استفاده از این دوتایی خوش طعم از عطرهای کاملاً خوشمزه ای که اکنون می توانید از The Fragrance Shop خریداری کنید ، از تابستان 2021 بیشترین بهره را ببرید.

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *