مغازه ها باز است! | رقابت برای یک فروشگاه خوشبو کننده

[ad_1]

مسخره ایم! ما خوشحالیم که امروز ، وقتی خیابان های اصلی ما به حالت عادی برگردند ، به مغازه ها برگردیم و ما با یک مسابقه بسیار ویژه The Fragrance Shop جشن می گیریم که به راحتی می توانید برنده شوید.

پس از تلاش بسیار سخت برای افتتاح ایمن فروشگاه های ما ، تیم های متخصص عطرهای ما در سراسر انگلیس آماده استقبال از شما هستند تا کمی خوشبختی در زندگی خود گسترش دهید و تمام عطرهای جدیدی را که هنوز فرصت بوییدن آنها را ندارید به شما معرفی کنند. (اسکاتلند ، شمارش معکوس نیز شامل می شود!)

علاوه بر فروشگاه های ما ، که چهار ماه پیش مجبور بودند درهای خود را ببندند ، ما حتی افتتاح کردیم فروشگاه کاملاً جدید در هارو در مرکز خرید “سنت جورج”! می توانید ما را در طبقه همکف پیدا کنید ، بنابراین اگر در هارو هستید سلام کنید و با تیم ما دیدار کنید تا عطر جدید خود را پیدا کنید.

به مناسبت افتتاحیه بزرگ فروشگاه عطر در این هفته ، ما به شما این فرصت را می دهیم تا بسته شگفت انگیزی از رایحه ها و مراقبت از پوست را به دست آورید. چه کسی اذیت می کند؟ ما عطرها و محصولات بدن Dolce & Gabbana ، OH K! مراقبت از پوست ، Lord & Berry Beauty ، نمک های حمام Westlab خوش طعم برای کمک به شما در تسکین این ماه برای آگاهی از استرس و موارد دیگر! سرسبز ، نه؟

تنها کاری که باید انجام دهید تا شانس برنده شدن در این بسته شگفت انگیز را داشته باشید این است که از خرید جدید عالی خود در فروشگاه عکس گرفته و در Instagram آپلود کنید (Stories یا شبکه اصلی ، این به خود شما بستگی دارد!) ، سپس اجازه دهید برچسب گذاری کنیم @رایحه ها و هشتگ را روشن کنید #TFSGrandOpening. عکس شما را می توان در داخل یا خارج از مغازه عطر فروشی که بازدید می کنید گرفت ، فقط مطمئن شوید که خرید خود را نشان می دهید!

برای اینکه شرکت شما در مسابقه The Fragrance Shop معتبر باشد ، باید ما را در اینستاگرام دنبال کنید (اگر قبلاً این کار را نکرده اید!) برنده در تاریخ اعلام خواهد شد دوشنبه 19 آوریلکه بدان معنی است همه چيز هفته به فروشگاه ها برگردید و عطر جدید مورد علاقه خود را در Insta به نمایش بگذارید! موفق باشید و خرید مبارک!

شرایط و ضوابط

18.1 شرکت کنندگان باید بالای 18 سال داشته باشند.

18.2 شرکت کنندگان باید در انگلستان زندگی کنند.

18.3 شرکت کنندگان کاملاً می فهمند که مصرف جایزه فقط برای آنها است.

18.4 جایزه غیرقابل انتقال است.

18.5 برای هر نفر برای هر ورودی محدودیت وجود دارد. مگر خلافش گفته شود.

18.6 برنده (ها) به طور تصادفی طی 7 روز از تاریخ نهایی قرعه کشی می شوند. برندگان در بستر مربوطه ای که در آن برنده شده اند اعلام می شوند.

18.7 برنده باید ظرف 14 روز پس از اعلام از طریق پیام مستقیم بر روی سکویی که در مسابقه برنده شده اند ، جوایز خود را دریافت کنند. اگر آنها این کار را نکنند ، ما حق داریم جایزه را به یک برنده جایگزین پیشنهاد دهیم.

18.8 به دلیل Covid-19 ، اهدای جوایز برای هر مسابقه ای که از طریق کانال های اجتماعی برگزار می شود ممکن است طولانی تر باشد.

18.9 اگر برنده (ها) راضی به رعایت شرایط فوق نباشند ، جایزه خود را از دست می دهند و بنابراین فروشگاه عطر یک برنده جدید را انتخاب می کند که شرایط فوق را داشته باشد. 18.10 اگر وارد رقابت ما شوید ، داده های شما را مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ما پردازش می کنیم. پیوند به سیاست را اینجا ببینید.[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *