مخروط ماه: نسخه فیروزه ای دیلان


آیا می توانید عطر جدیدی از بهار و تابستان را تصور کنید ، اما نمی خواهید به یک بطری کامل متعهد شوید؟ خوشبختانه برای شما ، اشتراک عطر scentaddict ما به شما امکان می دهد هر ماه با تنها 12 پوند عطر جدیدی را امتحان کنید.

مانند Netflix برای عطرها ، اشتراک عطر scentaddict هر 30 روز یکبار عطر جدیدی به شما می دهد و شما می توانید تصمیم بگیرید که چه کسی را دریافت خواهید کرد. با داشتن بیش از 500 عطر پرفروش در کتابخانه scentaddict ، می توانید چند موردی را که مورد توجه قرار گرفته اید امتحان کنید ، فقط هر ماه عطر خود را عوض کنید یا حتی برای داشتن حداقل عطر مورد علاقه خود از آن استفاده کنید.

از Marc Jacobs گرفته تا YSL و Armani گرفته تا Calvin Klein ، ما طراحان و بزرگترین پرفروش ترین های مورد علاقه شما را داریم. ماه گذشته ما ادو تویلت جدید YSL Libre را دوست داشتیم ، اما وقتی برای تابستان آماده می شویم برای ماه مه آشفته تر هستیم …

ما هستیم غرق با ادو تویلت تجاری کاملاً جدید Dylan Turquoise از ورساچه. جدیدترین عطر مارک افسانه ای برای خانم ها به سادگی یک عطر نفیس در تابستان است ، که تجسم شور و احساسات ، امضای خانه ورساچه است.

عطر ادکلن زنانه Versace for Dylan Turquoise را از یک فروشگاه عطر کشف کنید

این عطر زنانه که توسط Sophie Labbé خلق شده است ، با یک چرخش ابتکاری به مجموعه Versace Home ، فرار از یونان را تحریک می کند. ترکیبی مقاومت ناپذیر از میوه های تابستان و زمستان ، کوکتل زنده ای را با مشک چوبی گل و گیاه ایجاد می کند ، که یادآور نسیم تازه دریا است و پوست را نوازش می دهد.

نت های بالایی فلفل صورتی و ماندارین سیسیلی از جوهرهای لیمو صادقانه Primofiore هستند که منجر به قلب گرمسیری گوآوا با گلبرگ های یاسمن و فریزیا می شوند. رایحه مدیترانه ای ، به لطف پایه مشک ، که هیچ اثری از ارتعاشات خاکی معمول در نت های برجسته آن باقی نمی گذارد ، با احساساتی طولانی مدت تازه است.

قبل از اینکه به بطری های اسپری 30 میلی لیتر (47.50 پوند) ، 50 پوند (63.50 پوند) یا 100 میلی لیتر (83.50 پوند) متعهد شوید ، می توانید 30 روز را با لذت بردن از شکوه غرق شده Versace Dylan Turquoise EDT با جیب خود نبولایزر 8 میلی لیتری خود صرف کنید تا زنده بماند اول با آن

با اشتراک 12 £ در ماه در اشتراک عطر scentaddict از The Fragrance Shop مشترک شوید

چگونه می توانم در عطر scentaddict مشترک شوم؟

امروز برای اشتراک عطر scentaddict ثبت نام کنید تا فقط 12 پوند در ماه بپردازید و برای ماه دوم خود در هنگام استفاده از کد 15٪ تخفیف بگیرید تنها در سراسر ماه مه!

به یاد داشته باشید که با اشتراک عطر Fragrance Shop شما هر 30 روز یک عطر 8 میلی لیتری جدید ، درست در کنار درب خود با ارسال رایگانy و سر و صدا صفر. با به روزرسانی صف خود در حساب واحد خود ، به ما بگویید که می خواهید در مرحله بعدی آزمایش کنید ، و ما بقیه کارها را انجام خواهیم داد!

The post SCENTADDICT OF THE MONTH: VERSACE DYLAN TURQUOISE اولین بار در فروشگاه عطر: بلاگ ظاهر شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *