مجموعه بیداری رنگی Stila زیبایی در یک عطر فروشی

[ad_1]

Stila اینجاست تا در تابستان با مجموعه کاملاً جدید Stila Colorful Awakening که دارای فرمول های گیاهی است که تمام شب و روز دوام دارند ، ما را خنک کند.

این برند بدون ظلم از زمان آغاز به کار خود در سال 1994 ، محصولات زیبایی حرفه ای و زیبایی را با کاربرد آسان و قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد. تقریباً 30 سال بعد ، مجموعه Colorful Awakening اثبات می کند که همه چیز بهتر می شود ، زیرا به عنوان محصولات جدید برخی از خیره کننده ترین ، ساده ترین و طبیعی ترین آنها تا به امروز است.

هیچ چیز بدتر از این نیست که مجبور شوید در یک روز گرم تابستان دوباره آرایش کنید ، به همین دلیل ما از این مجموعه جدید بسیار هیجان زده هستیم. هر محصولی به گونه ای طراحی شده است که زیبایی روزمره شما را بسیار سریع و آسان با نتایج طولانی مدت و بدون سر و صدا ایجاد می کند … و اگر شما نیاز به حرکت دارید؟ به لطف مجموعه های جدید دوتایی ، نیازی به پوشیدن زیاد نخواهید داشت.

ابتدا ، ما باید در مورد دو محصول جدید گیاهخواری بحث کنیم: ریمل مایل به تمام طول روز و Save the Day & Perfecter لب. ریمل مژه و ابرو برای یک روز کامل یک رویا است. فرمول بدون وزن مژه های شما را نرم نگه می دارد و فیلم اکریلیک به نوعی مقاومت در برابر آب خود را افزایش می دهد – آیا شما چیزی بیشتر از ریمل مژه و ابرو دوست دارید؟ راستش ، نه!

اکنون ، Save the Day Eye & Lip Perfecter در حال تغییر بازی است. چوب پاک کننده آرایش همان چیزی است که همه برای رفع سریع آن لحظه هایی که خط چشم در انتهای آن مات می شود ، نیاز دارند. اپلیکاتور فوق العاده نازک نقص های ظریف و ضعیف ایجاد شده یا شکسته شده را پاک می کند و این کار را با فرمول ژل ابریشم مملو از ویتامین E و سرامیدها انجام می دهد ، به این معنی که برای انواع پوست لطیف است.

مانند مجموعه Glitter & Glow ، Stila Colorful Awakening پر از فرمول های چند منظوره است که می توانید استفاده کنید. چیز خود را بسازید و با آن سرگرم شوید! به هر حال ، سبک همیشه در آغوش گرفتن شخصیت شما بوده است.

به همین دلیل از شنیدن اینکه Smudge Stick در حال پیوستن به خانواده Stila Stay All Day است بسیار هیجان زده شدیم! خط چشم ضد آب در چهار سایه استتار مدرن – Abalone ، Jade ، Jasper و Tiger’s Eye – موجود است که باعث می شود چشم های شما با عمق جدیدی بیرون بیایند. پوشش به عنوان سایه چشم دو برابر می شود ، بنابراین شما می توانید بدون پوشیدن یک تن محصولات مختلف به سرعت چشم خود را تغییر شکل دهید.

سایه چشم Stay All Day Smudge Stick کاملاً با پالت سایه چشم Stila Camouflage Beauty جدید ترکیب شده است (به زودی!). ترکیبی شگفت انگیز از هشت زنگ زمین – براق و مات! – امکانات بی پایان را برای مخلوط کردن با پاپ کورن سبز گرم ، رنگهای قهوه ای بافت دار و مایل به قرمز مایل به قهوه ارائه دهید.

صحبت از موارد ضروری چند منظوره ، جدید Stila Putty Bronzer & Blush Duo احتمالاً مورد علاقه ما از مجموعه جدید Stila Colorful Awakening است. ما چهار دونفره مختلف با محافظان گونه غنی و مجلل داریم که هرکدام به آفتاب و یک براقیت روشن اضافه می کنند تا ظاهر شما را کامل کنند. بهترین قسمت این دوتایی ها حتی بسته بندی دقیق آنها برای هر کیسه نیست ، بلکه این واقعیت است که روغن طبیعی ماکادمیا اطمینان حاصل می کند که پوست شما خشک نخواهد شد و باعث می شود شما نرم و مرطوب شوید.

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *