ما شمع های تعطیلات خود را برای راحتی کریسمس به شما ارائه می کنیم


آیا می دانستید که ما عطرهای خانگی هم می فروشیم؟

کریسمس نزدیک است. دیگر عذرخواهی نکنید – وقت آن است که درختان کریسمس خود را گردگیری کنید و به ماریا کری گوش دهید! برای اینکه تعطیلات شما خاص تر شود، ما تعدادی از شمع های مورد علاقه خود را انتخاب کرده ایم که مطمئن هستیم از آنها خوشتان می آید! این که آیا می خواهید ویلای کیت وینسلت را از تعطیلات بازسازی کنید، یا هنوز باید برای عزیزان خود هدیه بخرید – ما شما را پوشش داده ایم.

سنگ درخشش

شروع با Stoneglow. این شرکت در انگلستان مستقر است و بیش از 30 سال پیش تاسیس شده است. آنها فقط از موم طبیعی استفاده می کنند و همه چیز دست ساز است که همه شمع های آنها را منحصر به فرد می کند. در اینجا بهترین افزودنی برای تعطیلات به شومینه شما است:

حافظه – شومینه – شمع معطر

یادداشت ها: چرم، تنباکو، کنیاک

Candle Stoneglow Keepsake Fireside Embers Candle

قیمت معمولی – 55.00 پوند / قیمت عضو – 44.00 پوند

مکس بنجامین

نفر بعدی مکس بنجامین است. مستقر در ایرلند، این یک تجارت خانوادگی است و مومی که آنها استفاده می کنند نیز کاملا طبیعی است. واقعیت جالب این است که بنیانگذار شرکت پسران دوقلوی خود را نامگذاری کرد. ما شمع های سفید کریسمس آنها را برای شما انتخاب کرده ایم، اما می توانید پخش کننده ای به همین نام را نیز پیدا کنید.

شمع طبیعی لوکس کریسمس سفید

نت ابتدایی: بخور، پرتقال و ترنج

نت های قلبی: دارچین، میخک و پاتچولی

رایحه پایه: عنبر، چوب صندل و وانیل

قیمت معمولی – 24.00 پوند / قیمت عضو – 19.20 پوند

کوه

کاساندرا و جاناتان هال پس از نقل مکان به یک دهکده کوهستانی دورافتاده اسپانیایی این تجارت را شروع کردند. او که در لندن به دنیا آمد و بزرگ شد، مدیر ارتباطات لانکوم بود. همه شمع ها به صورت جداگانه با دست ریخته می شوند و روی حیوانات آزمایش نشده اند. نیازی به گفتن نیست که ما کاملاً شمع Three Kings آنها را دوست داریم (اما می توانید یک پخش کننده و اسپری اتاق نیز پیدا کنید) و مطمئن هستیم که با ما موافق خواهید بود:

شمع سه پادشاه

نت: سرو، بخور و مر

قیمت معمولی – 39.00 پوند / قیمت عضو – 31.20 پوند

خوب

در سال 2010 در ایالات متحده تاسیس شد. شمع های آنها 100% طبیعی هستند و از بهترین ترکیب گیاهی و موم سویا ساخته شده اند. شیشه میخ آنها که به دلیل طراحی نمادین خود شناخته شده اند، از شیشه بازیافتی ساخته شده است و پس از اتمام شمع، یک گلدان یا کلکسیونر فوق العاده می سازد. Simpatico همچنین شمع تعطیلات عالی را ایجاد کرده است، آیا نت های آن را می دانید؟

شمع شیشه ای Reindeer Hobnail

یادداشت ها: زغال اخته، سدر، توت قرمز

شمع جشن Simpatico از گوزن شمالی

قیمت معمولی – 40.00 پوند / قیمت عضو – 32.00 پوند

امیدواریم که در میان مجموعه ما گزینه مناسبی برای تعطیلات برای خانه یا عزیزانتان پیدا کرده باشید. با این حال، برای دیدن مجموعه کامل ما از عطرهای خانگی، از وب سایت ما دیدن کنید. ما بی صبرانه منتظریم تا همه شما را با یکی از شمع هایمان دنج ببینیم!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *