فروشگاه ها در اسکاتلند دوشنبه 26 آوریل بازگشایی می شوند

[ad_1]

هفته گذشته در نهایت درهای انگلیس و ولز را باز کردیم ، ما خوشحالیم که همه فروشگاههای ما در اسکاتلند از دوشنبه 26 آوریل دوباره برمی گردند!

تیم های ما از متخصصان خوشبو کننده در انگلیس بسیار سخت تلاش کرده اند تا از شما استقبال کنند ، تا کمی خوشبختی در زندگی شما گسترش یابد. دوشنبه هفته آینده ، 26 آوریل ، تیم های ما در اسکاتلند با بازگشایی فروشگاه های خود به بقیه خواهند پیوست و اکنون قفل نیز ضعیف می شود.

شما می توانید تمام رایحه های جدید رایحه ای را که پس از تعطیلی فروشگاه های غیر ضروری منتشر شده است ، حس کنید. تیم های ما آماده هستند تا همه شما را با خیال راحت و مطابق با دستورالعمل های دولت به علاقه مندی های جدید خود معرفی کنند!

فروشگاه Fragrance Shop در اسکاتلند دوشنبه 26 آوریل بازگشایی می شود

آنها به طور ویژه برای کمک و کمک به مشتریان ما شخصاً یکبار دیگر عطرها را امتحان کرده اند تا بتوانید قبل از خرید امتحان کنید. همه فروشگاه ها با یک سیستم یک طرفه با نشانگرهای مشخص برای راهنمایی از راه دور اجتماعی کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که قانون دو متری بدون نگرانی رعایت می شود. صندوق های پول نقد ما نیز پس از هر خرید نوسازی می شوند تا اطمینان حاصل شود که همه با دستان خوب و تمیز سرویس می شوند.

به نظر می رسد که افتتاح فروشگاه های اسکاتلندی به اندازه کافی هیجان انگیز نباشد ، شما می توانید با بازگشت پیشنهادات آنلاین ما به فروشگاه ، عطرهای کمی را خریداری کنید! از رایحه های جدید بهاری که برای اعضای TFS من به کوپن های شما فروخته می شود ، ما در آنجا خواهیم بود تا از صبح دوشنبه به شما در صرفه جویی ، پس انداز ، صرفه جویی شخصی کمک کنیم.

اعضای TFS من ، می توانید در هر زمان از کوپن های خود با 20٪ تخفیف در فروشگاه استفاده کنید. قبل از پرداخت تخفیف انحصاری ، فقط کوپن خود را در صندوق تحویل بگیرید! با انجمن اعضای My My TFS آشنا نیستید؟ در مورد 3 گزینه اشتراك مختلف ما برای صرفه جویی در 20٪ در رایحه ها در هر زمان و همچنین پیشنهادات اختصاصی اعضای بیشتر بدانید و نامحدود * تحویل اکسپرس رایگان هنگام سفارش آنلاین.

حالا اسکاتلند! لطفاً قبل از مراجعه به مغازه ها ساعت کار مغازه های محلی را بررسی کنید ، زیرا ممکن است مغازه ها و مناطق متفاوت باشند. می توانید از ساعت کاری خاص خود مطلع شوید اینجا. دوشنبه ، 26 آوریل می بینیم!

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *