فروشگاه عطر کمبریج فروشگاه جدید ، در ماه مه 2021 افتتاح شد


دارم به کمبریج زنگ می زنم! روز شنبه 15 مه 2021 فروشگاه عطر کمبریج با فروشگاه کاملاً جدیدی در مرکز خرید Lion Yard در حال گسترش است.

ما خوشحالیم که اعلام می کنیم فروشگاه عطر کمبریج جدید ما در این ماه ، تنها یک ماه پس از راه اندازی فروشگاه جدید خود در هارو ، افتتاح می شود. ما با صدای بلند به خیابان اصلی برگشتیم و آمدیم تا حتی بیشتر شما را کمک کنیم تا کمی شادی زندگی خود را در طبقه همکف مرکز خرید Lion Yard گسترش دهید!

پس از ماه ها عدم توانایی بوییدن رایحه های جدید ، تیم متخصص ما در زمینه رایحه در دسترس خواهند بود تا عطرهای زیادی را که در بسیاری از قفل ها از دست داده اید به شما معرفی کنند. این تیم به طور ویژه آموزش دیده است تا از راه دور با اقدامات واضح در فروشگاه شما را ملاقات کند تا اطمینان حاصل کند که همه می توانند به راحتی از قوانین دولت پیروی کنند ، در حالی که سعی می کنید تا آنجا که ممکن است رایحه های شگفت انگیز را امتحان کنید.

برای فروش در اواسط فصل در The Fragrance Shop خرید کنید

ما به مناسبت افتتاح فروشگاه عطر در کمبریج ، یک مراسم افتتاحیه ویژه را در روز شنبه 22 مه برگزار می کنیم! تعداد محدودی کیسه پر از محصولات رایگان ، از جمله کوپن های اختصاصی برای استفاده و نمونه هایی برای امتحان وجود خواهد داشت. فروشگاه جدید با قوس بالن پوشانده خواهد شد (چرا که نه!) آماده است تا خریداران هر گرم خرید را به شما عزیزان نشان دهند ، زیرا همه ما دوست داریم که به مبتدیان خود نشان دهیم ، درست است؟

حتی بهتر ، فروش شگفت انگیز ما در فصل میانه با حداکثر 60٪ تخفیف * عطر در فروشگاه اتفاق می افتد! با افتتاح فروشگاه Fragrance Shop Cambridge در 15 مه ، آخرین پیشنهادات عطر ، افتر شیو و ست هدیه را بگیرید.

اگر باز هم به خرید در فروشگاه عادت کرده اید ، مطمئن باشید! یک سیستم یک طرفه با نشانگرهای اجتماعی جهت یابی از راه دور برای اطمینان از پیروی از قانون دو متری معرفی می شود و پس از هر بار خرید صندوق های نقدی احیا می شود تا اطمینان حاصل شود که همه در دستان خوب و تمیز هستند. شما هم می توانید ساعات کاری محلی را بررسی کنید تا به شما کمک کند بفهمید چه موقع ترک بهتر است!

برای آن دسته از شما که آماده ورود و دیدن ما نیستید ، نگران نباشید. اکنون می توانید با استفاده از آنلاین ما با یکی از کارشناسان خوشبو کننده ما در خانه یا در حال مسافرت گپ بزنید کارشناسان عطر گپ زدن یک تماس ویدئویی یک طرفه به این معنی است که آنها می توانند رایحه های موجود در فروشگاه را به شما نشان دهند ، در حالی که به شما توصیه می کنند که چه چیزی را بخرید بسته به آنچه شما یا یکی از عزیزان خود قبلاً دوست دارید تمام آنچه شما نیاز دارید تلفن شماست. هفت روز در هفته ، زمان چت را بررسی کنید اینجا و در فروشگاه ، هر کجا که هستید تجربه کسب کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *