عطر Unisex CK One Summer 2021

[ad_1]

ممکن است در بهار فقط چند هفته مانده باشیم ، اما خورشید امروز صبح می درخشد ، بنابراین عطر جدید CK One Summer 2021 چیزی است که می توانیم به آن فکر کنیم.

12 آوریل است ، همه فروشگاه های ما امروز صبح در انگلیس و ولز افتتاح شده اند و زندگی دوباره بسیار امیدوار کننده است. ما هرگز در فصول عجله نخواهیم کرد ، اما خورشید دوباره رویای گرمای گرم و نسیم دریا از تعطیلات گرمسیری تابستان است.

تا اینکه بدانیم چه زمانی ما فرار بعدی خواهیم داشت ، ما می دانیم که کالوین کلاین هر سال یک تابستان به ما می دهد تا به یاد بیاوریم – و 2021 هیچ تفاوتی ندارد. این مارک افسانه ای اولین بار CK One Summer را در سال 2004 روانه بازار کرد تا یک دهه از تغییر عطر تک جنسیت CK One را جشن بگیرد. برخلاف نسخه اصلی ، CK One Summer هر ساله دوباره طراحی می شود تا هر تابستان رایحه ای فراموش نشدنی به خود ببخشد.

اکنون در هجدهمین تکرار ، CK One Summer 2021 جدید وارد شده است. این بار چه فضایی را تصرف می کند؟ آیا مورد جدیدی وجود دارد؟ آیا به ما احساس تازه فوکوس می کند؟

به طور خلاصه: CK One Summer 2021 یک رویای گرمسیری است. سایه های آبی روشن و سبز روشن بطری نمایانگر طبیعت ساحلی و شادابی بادوام و ماندگار آن است.

CK One Summer جدید عطری است مرکبات با آب و ترکیبی دلچسب از نت های میوه ای از بالا به پایین. نت های بالایی میر لیمو و گریپ فروت با وتر آب شیرین ترکیب شده اند که باعث می شود مانند پرتوهای آب اقیانوس بدرخشد.

ادو تویلت Calvin Klein CK One Summer 100ml اسپری FI

نت های پایه Blond Woods و Ambrox با پوست هلو شیرین می شوند ، که قلب میوه ای ، طبیعی هندوانه ، ریواس و اکالیپتوس را جذب می کند. خاصیت چوبی ، تأکید بر این رایحه بسیار تازه تابستانی ، به ماندگاری آن کمک می کند و باعث می شود آن را از ادو تویلتی که سریعاً طراوت می بخشد ، نجات دهید تا سریع خشک شود.

CK One Summer 2021 جدید عطری است که باعث می شود ما بخواهیم کلمه ای تازه دیگر به زبان بیاوریم ، زیرا نمی توان آن را بیش از حد ارزیابی کرد. تازه ، تازه ، تازه است. از آنجا که تابستان امسال تابستان دیگری است ، جایی که رسیدن به یک ساحل در خارج از کشور بعید به نظر می رسد ، این عطر یک جنس می تواند همه روزه همه ما را به آنجا ببرد و با رایحه با شکوه و خنک خود ما را بلند کند.

اگر می خواهید رایحه های تک جنسیتی تابستان را مقایسه کنید ، عطر جدید Tom Ford Costa Azzurra دارای جوهر مدیترانه ای مشابهی از نت های آبکی است ، اما یک مرکب چوبی است که مرکبات است. مطمئن نیستید که چه عطر بهار / تابستان 2021 خود را بسازید؟ هر ماه عطر جدید خود را فقط با هزینه 12 پوند با عطر ما امتحان کنید دادخواست اشتراک عطر که به شما امکان می دهد بیش از 500 عطر پرفروش را انتخاب کنید … ما می دانیم. نتفلیکس برای عطر؟ بیشتر نگو

خورشید مبارک ، همه!

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *