عطر زنانه New Trussardi

[ad_1]

تابستان 2021 در مورد آزادی و بازیابی مجدد کنترل است و عطر جدید Trussardi برای زنان عطر زنده ای است که شما را ترغیب می کند آن را به بهترین شکل از گذشته تبدیل کنید.

با قدرت و استقلال روحیه زنانه ایتالیایی ، Trussardi یک عطر گلدار و گلی است برای زن مدرنی که مسئول سرنوشت خود است. این مارک تجاری لوکس ایتالیایی با استفاده از “آب عطر جدید برای زنان شاخص” به دنبال مجوز است و نتایج ناامید کننده نیست.

عطاری های ظهور جولی ماسه و ویولین کولاس گرد هم آمدند تا عطر جدید Trussardi را ایجاد کنند ، با ترکیب نت های غنی و طراوت ، یک تجربه بویایی ایجاد می کنند که اثری ماندگار از خود به جای می گذارد. برای زنان ، آنها آب عطری با حساسیت سبز و منابع مسئول مواد اولیه ایجاد کرده اند ، و تلاش آگاهانه ای برای آوردن رایحه به مکانی با انعطاف پذیری بیشتر دارند.

عطر زنانه New Trussardi

توافق بی نظیر ایتالیایی با تلفیقی روشن از ماندارین ایتالیایی و نرولی (روغن اساسی استخراج شده از گل درختان نارنج نارنج) عطر و بوی آن را باز می کند. اولین پیچ و تاب غیر منتظره با قلب سالم اسطوخودوس خود همراه است ، که پیچ و تاب و آندروژنی به زنانه به عنوان یک رایحه ، رایحه رایج رایحه مردانه می بخشد.

لمس سبک مردانه اسطوخودوس با ترکیب عالی Jasmine Absolute و White Dahlia Accord جبران می شود و رایحه را با رایحه ای زیبا و خنک در قلب خود توجیه می کند. باد آن با نت های پایه مخملی تصفیه شده و ظریف – وتر جیر ، وتر بنفش و پچولی – که هاله ای ماندگار از زنانگی غیر ماهر ایجاد می کنند ، تقویت می شود.

آکورد های جیر لوکس امضای مارک Trussardi هستند ، اما در اینجا پر جنب و جوش می شود و توسط بنفش برجسته می شود و روح تازه ای به Trussardi می بخشد. این عطر با رایحه متوقف نمی شود ، زیرا رایحه در یک اثر هنری شیک و استوانه ای که یادآور مد دهه 70 است ، ادامه می یابد ، تقریباً مانند لباس یا دکوراسیونی که در عکس های Twiggy از اندی وارهول دیده اید.

عطر جدید زنانه تروساردی

در مواجهه با نوئل بری به سادگی الهی ، عطر جدید و تقویت کننده زن Trussardi در اینجاست تا آزادی بی حد و حصر شما را در این تابستان به ارمغان بیاورد. چرا وقتی می توانید دنیا را داشته باشید فقط یک نفر باشید؟ این همان چیزی است که Trussardi Eau De Parfum در شکوه هیبریدی Floral-Chypre خود ثبت می کند ، اطمینان حاصل می کند که شما تازه و وحشی هستید و مطمئناً باید آن را بخاطر بسپارید.

این واقعیت را اضافه کنید که مواد اولیه با مسئولیت پذیری تولید می شوند و بسته بندی های سازگار با محیط زیست تا حدی قابل بازیافت و بازیافت هستند؟ ما چاره ای نداریم جز این که عاشق عطر جدید زنانه Trussardi شویم. حتی اگر این کار را کردیم ، خیلی دیر است.

عطر جدید Trussardi برای خانم ها به صورت اسپری 30 میلی لیتری (49.00 پوند) ، اسپری 60 میلی لیتری (73.80 پوند) و اسپری 90 میلی لیتری (85.00 پوند) موجود است.

ادو پرفیوم زنانه Trussardi را اکنون در The Fragrance Shop کشف کنید.

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *