سرعت ضعیف زندگی – وبلاگ تحقیق در آلمان

[ad_1]

16/04/2021 – 10: 25-0 نظرات Memoona Towfiq | پرچم پاکستان

ریتم زندگی گیج است. این نسل با مفهوم بیدارکننده ایده ها ، هنجارها و ساختارهای ذهنی ، راه هایی برای شکستن موانع نسل قبلی پیدا می کند. شکافها در نسل فرهنگی زمانی بوجود می آید که عقاید و نظرات تقسیم شود. با گذشت زمان ، این نسل متوجه بار عظیم والدین می شوند که آنها را آزار می دهند. تفاوت در درک پدیده ها صرفاً یک مزیت برای تأمل در الزامات هنجارهای اجتماعی است. والدین و مادربزرگ ها جدیت حفظ استاندارد سنتی را تشویق می کنند. با این حال ، این نسل با ورود به جذابیت رژیم جدید اجتماعی ، راه خود را طی می کند و از رژیم سنتی دور می شود.

در بسیاری از سناریوها ، والدین آرزوها و اهداف خود را به سمت فرزندان خود سوق می دهند و آنها را در یک حالت مصالحه و تسلیم قرار می دهند. بنابراین ، گام زمان آنها را آزار می دهد تا با اصرار واکنش نشان دهند. در حالی که در سناریوهای دیگر ، کودکان شکل می گیرند ، مخالف ریاضت هستند ، بی امان در برابر پنهان شدن تسلیم می شوند. این امر بر روابط خانگی تأثیر می گذارد و کودکان را از والدین خود دور می کند.

نیاز فوری به رفع این شکاف که در خانوارها اتفاق می افتد وجود دارد. او خانواده ها را از هم پاشیده و سالها ضربه ای را در کودک ایجاد می کند تا فردی کامل باشد. چرخه خسته کننده ای که کودکان به والدین خود ثابت می کنند که می توانند در رویاهای خود به موفقیت برسند و موفق باشند ، اما با استفاده از یک محدودیت محدود از اهرم فشار مشخص شده است.

نسل های چنین رفتاری گذشته است. اما نسل امروز بیش از حد انتظار بود و در رمز و راز زندگی پیروز شد. هنجارهای اجتماعی واقعاً هم برای والدین و هم برای فرزندان تغییر کرده است. طلوع دوران جدیدی آغاز شده است ، به نظر می رسد والدین فرزندان خود را تشویق و مالک می شوند. این والدینی هستند که برای از بین بردن اختلاف نسلی و رابطه خانوارهایشان با موفقیت جنگیدند.

برچسب ها: زندگی روزمره ، جامعه و فرهنگ ، زندگی دانشجویی

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *