زنان پایدار – یک وبلاگ مطالعه در آلمان


29/04/2021 – 14: 39-0 نظرات Memoona Towfiq | پرچم پاکستان

نشسته پشت میزم ، و به اصل تحصیلاتم پی بردم ، فهمیدم که چگونه حتی محتوای کلاسهای زبان که شرکت می کنم از بسیاری جهات با مردم ارتباط دارد. خواندن چند مقاله ای که معلم به ما داد ، روشنگری جدیدی را به ارمغان آورد. ترم قبلی من در کلاس انگلیسی در سطح C2 ثبت نام کردم و موضوع دوره Mother Nature بود.

من روز گذشته با گزیده ای روبرو شدم که توسط وندان شیوا در سال 1993 نوشته شده است. این صفحات نشان دهنده خشونت و تبعیضی است که زنان در سن پدر سالاری با آن روبرو هستند. از تاریخ ، این ناعادلانه در فرهنگ ها – در خانواده ها ریشه دارد. استثنائات اجتماعی و اقتصادی زنان را محروم کرده و از امکان تحرک و احساس استقلال در زنان محروم کرده است. ترس ناشی از آشنایی کلمه “خشونت جنسی” در زنان ، بذر ناامنی را افزایش می دهد. در جایی نوشته شده بود: تجاوز به زن تجاوز به طبیعت مادر است. حتی مادر طبیعت نیز کنار آنها می ایستد. داستانهایی از زنانی شنیده می شود که از همسر خود مورد خشونت خانگی قرار می گیرند اما هنوز صبح برای تأمین هزینه های فرزندانشان بیدار می شوند. زنان در مواجهه با هیولای تاریخی بازداشت ، سختی و سهل انگاری ، در ساختن خانه ها ، زندگی و اجتماعات ثابت قدم هستند.

امروز اجازه دهید ما زنان را جشن بگیریم. بیایید در مورد چگونگی رشد زنان پس از سالها استبداد صحبت کنیم. گام به گام دیگر ، زنان دلایل تزلزل ناپذیری ایجاد کرده اند تا زنان پشت سر ما فکر نکنند که صدای خود را از دست داده اند. درست همانطور که امروز ایستاده ایم ، اطمینان حاصل کنیم که فداکاری ها و مبارزات زنان پیش روی ما مانند یک مادر و دختر از بین نخواهد رفت. هدف تأمل در گذشته نیست ، بلکه تمرکز بر نیازهای آینده با کمک به ایجاد جوامع است. وقتی از تعصب فراتر بروید ، تاب آوری ذاتی زنان را شاهد خواهید بود. طبیعت مغذی که آنها دارند امید به بازسازی را دوباره جوان می کند. آنها از داستانهایی که از نیاکان خود می شنوند آموخته اند و در حال احیا هستند. زنان با دانستن اینکه خانه هایی برای ساختن و خانواده هایی برای حمایت از زندگی دارند ، شروع به مشارکت اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی کردند.

شدت زنان برای حفظ استقامت خود گویای این مسئله است.

امروز به صحبت درباره زنان فکر کردم ، چیزی که این مقاله ها در کلاس انگلیسی من به اشتراک گذاشتند و به من منتقل کردند.

برچسب ها: پست های وبلاگ انگلیسی ، جامعه و فرهنگSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *