رایحه های تابستانی برای اشعه های خورشید

[ad_1]

فروشگاه عطر از کمپین #WhatIWouldGive Rays of Sunshine در آخر هفته پشتیبانی می کند و می خواهد به شما کمک کند کمی خوشبختی را با برخی از رایحه های تابستانی مورد علاقه ما برای همه اسپری کنید.

به مدت 36 ساعت ، از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 18 آوریل تا 10 بعدازظهر روز دوشنبه ، ساعت 7 بعدازظهر ، تمام کمک های مالی انجام شده برای کمپین جمع آوری کمک مالی “پرتوهای خورشید” دو برابر خواهد شد! این بدان معنی است که هر گونه کمک مالی در فروشگاه که از طریق معامله شما انجام می شود یا هر گونه کمک مالی از طرف مشتری آنلاین ، به طور خودکار دو برابر شده و به موسسه خیریه کودکان اهدا می شود.

ما با Rays of Sunshine همکاری کرده ایم تا به تیم فوق العاده کمک کنیم تا زندگی جوانان به شدت بیمار در انگلستان از سه تا 18 سال را روشن کند. از ملاقات با بتهایی مانند نایل هوران در One Direction یا Olly Murs گرفته تا جیمز باند برای روز ، Rays of Sunshine امکان غیرممکن را ممکن می کند. به همین دلیل ما قبلاً 25000 پوند برای جمع آوری کمک مالی اهدا کرده ایم و از هر فروشگاه 5p اهدا کنید و معامله آنلاین در آن 36 ساعت به آفتاب!

فروشگاه عطر از کمک های مردانه Rays of Sunshine پشتیبانی می کند

این یعنی همه جوره خریدی که از روز یکشنبه از ساعت 10:00 تا دوشنبه ساعت 22:00 بصورت آنلاین یا در فروشگاه انجام می دهید به خورشید اهدا می شود. بنابراین ، ما فکر کردیم ، چه زمان بهتری برای خرید یک عطر جدید تابستانی ، متعجب است؟

شما می توانید انتخاب کنید با معامله فروشگاه خود 25p اهدا کنید در طول این 36 ساعت یا اهدای آنلاین از طریق صفحه جمع آوری کمک مالی اینجا. اگر می توانید کمک کنید ، زیرا این امر از اهمیت زیادی برای کودکان و خانواده های آنها برخوردار است!

حالا ، بیایید یک عطر جدید تابستانی برای شما به ارمغان بیاوریم از آنجا که سال 2021 سال آزادی بود ، ما فکر کردیم که این بار عطر و بوی جنسی را رها خواهیم کرد و به برخی از عطرهای تابستانی تک جنسیتی مورد علاقه خود اعم از جدید و قدیمی توجه خواهیم کرد که عطر و بویی مناسب برای این تابستان است.

اسپری 150 میلی لیتری Acqua di Parma Blu Mediterraneo Sicilian badmond

آب در پارما بادام آبی مدیترانه ای از اسپری سیلیسی Eau de Toilette 150 میلی لیتر 150.00 پوند

ادو تویلت Mandorlo Di Sicilia Acqua di Parma با شروع یک کلاسیک تابستانی در سال 1999 به خانواده افسانه ای Blu Mediterraneo پیوست. عطر یک جنس Amber-Floral نت هایی از سیسیل با طراوت شیرین ترنج را به ارمغان می آورد ، یلانگ – یلانگ و یاس. پایه چوبی و مخملی آن از پودر وانیل بوربن ، مشک سفید و مرهم تولو تشکیل شده است که بوی تازه و هوایی را برای تابستان ایجاد می کند.

Calvin Klein CK One Summer جدید برای سال 2021

کالوین کلاین اسپری 100 میل ادو تویلت CK One Summer | 43.50 پوند

Calvin Klein نسخه 2021 CK One Summer هجدهمین تکرار عطر نمادین فصلی است. امسال عطری است مرکباتی از آب و ترکیبی جوشان از نت های میوه ای از بالا به پایین. نت های بالایی مایر لیمو و گریپ فروت با آب گازدار هماهنگ ترکیب می شوند. پایه چوب با پوست هلو ، هندوانه و ریواس شیرین می شود ، که تضمین می کند پشت سر طراوت در یک شب گرم تابستان حفظ شود.

آب عطر جدید مردانه و مردانه Tom Ford Costa Azzurra

تام فورد اسپری 50 میلی متری ادو پرفیوم Costa Azzurra | 85.00 پوند

Costa Azzurra همانطور که می آید عطر و بویی تازه است. نسخه جدید عطر Tom Ford’s Signature Collection ، جدید Costa Azzurra با آکوردهای اضافی مناسب برای همه ساخته شده است. اسانس معطر مدیترانه ای با افزودن نت های مرکبات ، طراوت و طراوت تازه ای می بخشد ، اما پایه ماندگار و ماندگار آن از عطرهای بلوط و معطر برای به دست آوردن احساسات آسان فرار از خواب غرق شده ، درست باقی می ماند.

اسپری ادو پرفیوم 60 میلی لیتری گوچی گوچی Memoire

گوچی | اسپری ادو پرفیوم 60ml Memoire | 69.00 پوند اکنون 55.00 پوند

در مورد عطرهای تابستانی برای همه ، Gucci Mémoire D’Une Odeur بدون دردسر است. این ادو پرفیوم تک جنسیتی به قدری بی نظیر است که خانواده جدیدی از رایحه ها ایجاد شده است: Mineral Aromatic. جوهر آن ترکیبی از آکورد های هوا و مشک است که با عطر و بوی بابونه رومی خود عطر ، قطعات مساوی ، نفسانی و مرموزی ایجاد می کند. گلبرگ های یاس ، چوب صندل ، چوب سرو و وانیل در اینجا جمع می شوند تا رایحه ای گرم و جذاب با عمق ایجاد کنند. اگر هنوز با Mémoire آشنا نیستید ، در حال حاضر در فروشگاه عطر در هر سه اندازه – 40 میلی لیتر (معمولاً 55.00 پوند ، اکنون 48.00 پوند) ، 60 میلی لیتر (اکنون 55.00 پوند) و 100 میلی لیتر (معمولاً 97.00 پوند اکنون 87.00 پوند) موجود است.

با دانستن اینکه ما در حال اهدای 5p هستیم (که دو برابر خواهد شد!) از هر معامله آنلاین Rays of Sunshine از ساعت 10:00 یکشنبه تا 22:00 روز دوشنبه ، اکنون زمان مناسب برای آماده سازی تابستان با استفاده از یکی از رایحه های تابستانی انتخاب شده است. . به جاسازی بیشتری نیاز دارید؟ عطرهای جدید بهاری و بهترین عطرهای تابستانی مردانه را کاوش کنید.

به یاد داشته باشید ، شما همچنین می توانید به #WhatIWouldGive در Rays of Sunshine بصورت آنلاین کمک مالی کنید اینجا و همه چیز دو برابر خواهد شد!

[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *