راهنمای عیدی دادن عید 2021


این که آیا اول عید خود را با شریک زندگی خود می گذرانید یا می خواهید به عزیزانتان هدیه دهید تا از آنها تشکر کند ، راهنمای هدیه لوکس عید با عطرهای لوکس ما اینجا است تا به شما کمک کند تا عید را با پایان ماه رمضان جشن بگیرید.

این ماه رمضان دیگری است که قفل است و آن را به دومین بار تبدیل می کند ، بدون افطاری درونی با دوستان و خانواده. با این حال ، چالش های “عادی جدید” فقط عید را بیش از هر زمان دیگری خاص می کند. همانطور که به روز چهارشنبه 12 ماه مه که عید امسال برگزار می شود ، نگاه می کنیم و می دانیم که هنوز جشن های سنتی امکان پذیر نیست ، شما ممکن است به دنبال هدیه ای مناسب برای ارسال به عزیزان خود باشید تا از دور جشن بگیرند.

ما راهنمای عیدی دادن عطرها را برای عطرهای لوکس با مواردی تهیه کرده ایم که مکمل همه است. از مجموعه کلاسیک عطرهای غنی پاکو رابان برای او و او گرفته تا ایو سن لوران و ژان پل گوتیه ، امسال چیز خاصی به او بدهید …

پاکو ربان | 1 میلیون اسپری ادو تویلت مردانه 200 میلی لیتری 98.50 پوند اکنون 89.00 پوند
پاکو ربان | اسپری لیدی میلیون ادوپرفیوم 80 میلی لیتری 83.50 پوند اکنون 80.00 پوند

عطرهای Paco Rabanne Mily بهترین آهنگ دو نفره هدیه هستند. عطر گلدار میوه ای لیدی میلیون همراه زن رویایی عطر چرم تند عطر ادکلن 1 Million For Men ، دو عطر الهام گرفته از غنای طلا است. ابو بو و سبک ، Paco Rabanne چندین نسخه تکراری از عطرهای Million را در طول سالها منتشر کرده است – از Lady Million Empire EDP تا 1 Mily Lucky EDT – و آخرین نسخه این هفته افت کرده است. برای عادت دادن شخصی به ویژه در این عید به آب عطر جدید Lady Million Fabulous.

ایو سن لوران اسپری ادکلن YSL Libre Intense 90ml | 107.50 پوند
پاکو ربان | اسپری ادکلن Olympéa Eau de Parfum 80 میلی لیتر 83.50 پوند اکنون 77.00 پوند

برای کسانی که خرید می کنند رایحه ای برای او، رایحه ای گرم اما قدرتمند را از خانواده رایحه های عنبر انتخاب کنید. YSL Libre Intense Yves Saint Laurent که سال گذشته منتشر شد ، تنش مشخصی از اسطوخودوس معطر و شکوفه پرتقال را با قلب گلی ذوب شده در بالای پایه چوب کهربا افزایش می دهد. اگر او ترجیح می دهد رایحه های خود را از نوع گلی ارائه دهد ، به دنبال چیزی جز عطر گل-عنبر-گل الیمپئا از Paco Raban نباشید. نت های گازدار ماندارین سبز و یاس آبی شما را به قلب خامه ای وانیل آغشته به نمک هدایت می کند ، که در یک پایه چوب تسکین دهنده با ترمه و عنبر قرار می گیرد.

ژان پل گوتیه اسپری ادو پرفیوم Le Male Parfum 125ml | 77.00 پوند اکنون 72.00 پوند
پاکو ربان | اسپری ادو تویلت اینویکتوس 100 میلی لیتری 70.00 پوند اکنون 67.00 پوند

اگر در حال خرید هستید رایحه ای برای او سپس ژان پل گوتیه و پاکو رابان بهترین پیشنهادات ما هستند. دو عطر نمادین که مردانگی مارک های طراح لوکس را مشخص می کنند ، JPG Le Male Parfum و Paco Rabanne Invictus تجربه های بویایی بسیار پیچیده ای را ارائه می دهند. Le Male Parfum با دنباله وانیلی شرقی چوبی ، ظرافت و جذابیتی را به وجود می آورد که با حضور هل در نت های بالایی آغاز می شود. جذابیت تازه Invictus هیجان انگیز است. پایه زمینی پچولی ، عنبر ، خزه بلوط و چوب گایاک با آکورد آب ، گریپ فروت و یاسمن روشن می شود.

Gucci Gucci Memoire Eau De Parfum در فروشگاه عطر

گوچی | اسپری ادو پرفیوم گوچی Memory of a Bora 60ml | 69.00 پوند اکنون 54.00 پوند

هدیه ای برای همه ، Gucci Mémoire d’une Odeur یک آب عطر برای مردان و زنان است. با رایحه گیاهی ، این عطر چوبی مشکی با جاذبه جاودانه وانیل در پایه آن ، یک اثر ماندگار به جا می گذارد. گلبرگ های یاس مرجانی هند لطافت را برای ایجاد تعادل در مشک های قلب به ارمغان می آورند ، در حالی که نت های نجیب پایه چوبی عطر و بوی آن را تا عمق Cedwarwood خرد می کنند.

فروشگاه عطر 5p از هر معامله را از طریق بنیاد Spray a Little Happiness به موسسات خیریه کودکان اهدا می کند. مشتریان فوق العاده ما به ما کمک کرده اند تا امروز بیش از 1.5 میلیون پوند برای موسسات خیریه مانند پرتوهای شگفت انگیز خورشید جمع آوری کنیم و دیگر نمی توانیم از شما تشکر کنیم.

هم اکنون مجموعه کامل عطرهای عید ما را در فروشگاه عطر خریداری کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *