راهنمای عطر Missguided فروشگاه عطر


عطر Missguided برای اولین بار در سال 2017 وارد بازار شد ، زمانی که این مارک از مد به عطر دیگر منشعب شد و اکنون مجموعه آنها از عطرهای ارزان قیمت و با عطر و بویی مجلل مقاومت ناپذیر است.

دامنه عطرهای Missguided و میست های بدن به اندازه شایستگی Insta است. به شکل قوطی های ردبول و بطری های الکلی فانتزی ، مخفیانه همه ما را وادار به ترک عادت های ناسالم به نفع یافتن درخشش خود در Boy Tears ، Babe Power و Vibe Enhancer و عزیزم خوشحالیم که کردی

برای جشن گرفتن عرضه جدید Real Babe Eau De Parfum (اولین عطر Missguided خنثی از نظر جنسیت!) ، ما تصمیم گرفتیم بهترین راهنمای عطرهای Missguided را به شما ارائه دهیم. آیا شما عزیزم واقعی هستید یا عزیزم منفور؟ آیا احساس فوری دارید یا فقط رویاهای یک شاخ را دارید؟ بیایید بفهمیم!

گمشده | اسپری Chill Babe Eau De Parfum 80ml | 27.50 پوند
گمشده | اسپری 80 میلی لیتر Real Babe Eau De Parfum 27.50 پوند

نوزادان گمراه شده نیرویی هستند که باید حساب شوند. چه شما یک AF آرام باشید و چه یک نوع قوی و پر سر و صدا ، جا برای وجود دارد هر کس. از همه مهمتر ، یک عطر برای همه وجود دارد! هر دو عطر گل با اسانس های مختلف ، Chill Babe و Real Babe دو روی یک سکه هستند.

Chill Babe با ترشک تمشک و گلابی با مرکبات گازدار باز می شود ، و قلب یاس ، سیکلامن و گل رز را در بالای پایه گرم چوب مشک با لمس وانیل حس می کند. عزیزم واقعی جسورتر و حتی زنده تر است با دعوت نامه مرکبات گیج کننده ، گازدار با فلفل صورتی و آکورد آناناس مات. حتی بچه های واقعی قلب یاس دارند ، اگرچه اینجا او با آمبرت بر اساس عنبر ، مشک و تونکا دراز می کشد.

عطر Missguided را از The Fragrance Shop خریداری کنید

گمشده | اسپری Babe Night Eau De Parfum 80ml | 27.50 پوند
گمشده | اسپری Babe Power Eau De Parfum 80ml 28.00 پوند اکنون 21.00 پوند
گمشده | اسپری 80ml Babe Vibes Eau De Parfum 27.50 پوند

دروغ نمی گفتیم که می گفتیم Missguided Eau De Parfum وجود دارد (این چیست؟ می توانیم توضیح دهیم!) برای هر روحیه ای.

بیرون رفتن؟ شب عزیزم رایحه ای سرگرم کننده و معاشقه است که با دهانه مرکبات ، قلب گل تند و پایه وانیلی چوبی مرموز ، قوانین را نقض می کند. آیا احساس می کنید عزیزم قدرت یک مخلوط غیر قابل تسلیم حیاتی است ، شامل پوست گریپ فروت ، گیلاس ، گل صد تومانی نرم و موضوعات آب نبات – همه در یک! من می خواهم بهترین تلاش خود را ارائه دهم Vibes عزیزم؟ رایحه ای میوه ای و گلدار با دهانه گلابی و ترنج تازه ، قلب صورتی گرم و گلدار ، نرم شده توسط شیر بادام و نت های کلاسیک خنک اما ظریف.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *