دوره اسپانیایی پاناما: بازخورد Boquete

[ad_1]

پاناما مکانی خارق العاده برای یادگیری زبان اسپانیایی است و در اینجا دانش آموزی از مدرسه شریک زندگی ما Habla Ya از دوره 6 هفته ای اسپانیایی خود در Boquete ، که به زبان اسپانیایی آموزش می دهد ، بازخورد دست اول می دهد.

“من یک انگلیسی زبان محلی از ایالات متحده هستم و هنگام شروع کار در هبله یا ، زبان اسپانیایی من در سطح متوسط ​​متوسط ​​بود. من واقعاً از وقتم در Boquete لذت بردم و چیزهای زیادی یاد گرفتم. من در حال حاضر زیاد صحبت می کنم (البته هنوز هم اشتباهات زیادی مرتکب می شوم!) و می توانم در هنگام کار با مشتریانم اسپانیایی صحبت کنم. من فکر می کنم بسیاری از معلمان Habla Ya پس ​​از تجربه من در مدرسه دوستان خوبی هستند و از اینکه فیس بوک راهی برای برقراری ارتباط با آنها دارد بسیار خوشحالم.

دوره اسپانیایی پاناما – یادگیری زبان اسپانیایی برای کار

دوره اسپانیایی مدرسه پاناما بوکتهمن به مدت شش هفته از هابلا یا بازدید کردم و انگیزه فوق العاده ای پیدا کردم زیرا برای کارم مجبورم اسپانیایی صحبت کنم. اساتید هبلا یا این را جدی گرفتند و به من کمک کردند تا بیشتر روی مکالمه و میزان راحتی / اطمینان تمرکز کنم. با توجه به شرایط عجیب و غریب (احتمالاً غیرمعمول) ، من فکر می کنم من فقط دو نفر از معلمان Haque Ya’s Boquete را هنگام تحصیل در مدرسه داشتم. این یک تجربه عالی برای من بود زیرا هر معلمی سبک متفاوتی دارد و برخی بیشتر از دیگران به چیزهای خاص توجه می کنند. من مخصوصاً معلمانی را دوست داشتم که وقتی مرتباً مرتکب همان اشتباهات می شدم ، تصحیح می کردند ، زیرا چیزهای زیادی از آن یاد گرفتم. این می تواند یک تعادل دشوار باشد ، زیرا اصلاح تک تک اشتباهات باعث کند شدن جریان مکالمه می شود ، اما اصلاحات همیشه بسیار مفید بوده اند.

شش هفته دور بودن از خانه و درآمد کار آسانی نبود ، اما احساس می کنم بعد از حدود هفته چهار واقعاً گوشه را چرخاندم و هفته های پنج و شش شگفت انگیز بودند زیرا در واقع می توانستم یک مکالمه داشته باشم و تسلط و اعتماد به نفس را بالا ببرم. سطح شما من می دانم که فرار برای مدت طولانی دشوار است ، اما اگر می توانید آن را به شدت توصیه می کنم. من همچنین توصیه می کنم که آموزش خود را به دست خود بگیرید. مواد اضافی بیاورید و آنها را مطالعه کنید. Habla Ya می تواند یک دیکشنری زبان عالی برای شما بفروشد ، اما من کتاب 501 افعال ، کتابهای عملی را به طور کامل می آموزد (در قالب کاغذ یا قابل بارگیری موجود است) ، رمان های اساسی کودکان به زبان اسپانیایی ، فیلم ها ، بسته به سطح شما ، بسیار توصیه می کنم ، می توانید به تماشا بروید با زیرنویس صوتی اسپانیایی و اسپانیایی) و به ویژه پادکست هایی مانند Buenos Dias America ، یادداشت ها به زبان اسپانیایی و استراحت قهوه به اسپانیایی. من گاهی اوقات بدون این مطالب اضافی گم می شوم ، زیرا شعرهای هابلا یا توضیح زیادی ارائه نمی دهند. معلمان این کار را انجام می دهند ، اما وقتی به خانه برمی گردید و سعی می کنید درس بخوانید یا تکالیف خود را انجام می دهید ، داشتن مطالب مفید دیگر خوشایند است. و این برای من یک لوکس جدی بود که می توانم شبانه روز زبان اسپانیایی یاد بگیرم ، بنابراین سعی کردم خود را به طور مداوم در اسپانیایی غوطه ور کنم ، حتی بعد از شام در خانه. (همچنین مشاوره: اگر در Boquete هستید به وسایل دفتری / دفتر و غیره نیاز دارید ، رفتن به لا رینا را توصیه می کنم.)

دوره اسپانیایی پاناما – مزایای خانه

من اکیداً توصیه می کنم در طول اقامت در Habla Ya پناه بگیرید. اگر هر روز ، تمام روز به زبان اسپانیایی صحبت نمی کردم ، تقریباً اسپانیایی پیشرفت نمی کرد. من در یک خانواده شگفت انگیز اقامت داشتم که پدر و مادرم به سختی انگلیسی صحبت می کردند ، این بدان معنی بود که من مجبور شدم از اسپانیایی ام برای برقراری ارتباط استفاده کنم و بعد از کلاس نمی توانم آرام شوم. همچنین تجربه فرهنگ بوکت و فرهنگ پاناما در یک محیط خانوادگی بسیار جالب بود.

دوره اسپانیایی پاناما – بهترین مکان ها برای بازدید

Boquete شهر شگفت انگیزی است و من خوشحالم که در حالی که تحصیل می کردم در یک مکان بمانم. من در دوره ای از زندگی که بخشی از سفر برای من مهمتر از بخشی از یادگیری زبان بود ، دروس اسپانیایی را در جاهای دیگر گذراندم ، اما در طول مدت حضورم در Boquete من تمرکز زیادی بر تحصیل داشتم. Boquete به عنوان مکانی که می توانم در آن تمرکز کنم انتخاب خوبی بود. فقط مراقب باشید که بیشتر ناهار و اوقات فراغت خود را در رستوران های آمریکایی که می توانید انگلیسی صحبت کنید سپری نکنید – ورود به این مسئله آسان است ، اما قطعاً در طولانی مدت کمکی نمی کند.

دوره اسپانیایی پانامااگر می توانید قبل از رفتن به Boquete چند روز را در شهر پاناما سپری کنید ، ارزشش را دارد. سفر به کاوش در کانال و گذراندن مدتی در کاسکو ویژو دو بهترین پیشنهاد من در شهر پاناما است.

اگر بتوانید در حالی که در Boquete هستید به دیوید بروید ، یک شهر کاملا متفاوت از Boquete خواهید دید و من نیز از این موضوع خوشحال شدم. اتوبوس به دیوید دشوار نیست و هر کسی از Habla Ya می تواند به شما بگوید که چگونه این کار را انجام دهد. این تورها همچنین بسیار سرگرم کننده هستند (شما می توانید آنها را با حبله یا تعداد زیادی لباس دیگر در اطراف شهر انجام دهید) ، و ژیزل در هبلا یا در کمک به رزرو سفرها ، پیاده روی به ایستگاه اتوبوس و غیره شگفت انگیز است. هوبلا یا وقتی که آنجا بودم واقعاً به خوبی از من مراقبت کرد. من در Boquet احساس امنیت بسیار می کردم و مردم فوق العاده دوستانه بودند. من عاشق مکان شدم و امیدوارم که برگردم.

دوره اسپانیایی پاناما – معلمان و کلاسها

همانطور که گفتم ، من معلمان زیادی در هبلا یا داشتم و فکر می کردم همه آنها بسیار خوب هستند. هم از گروه و هم از کلاسهای فردی لذت بردم. من با کلاسهای گروهی بعلاوه یک ساعت آموزش انفرادی هر روز شروع کردم و در هفته آخر هر روز سه ساعت کلاس انفرادی بدون کلاسهای گروهی داشتم. من اینطوری برنامه ریزی نکردم اما واقعاً خوب شد.

کلاسهای گروهی برای یادگیری گرامر ، یادگیری از س askedالات دانش آموزان دیگر ، دوست یابی و غیره بسیار مناسب است و کلاسهای فردی به شما امکان می دهد تمام س questionsالات خود را بپرسید ، حتی وقتی که آنها به لحظه ای یاد نمی گیرند و صحبت نمی کنند. بحث صحبت بحث صحبت (مهمترین کاری که می توانید انجام دهید!).

کارکنان سوتمن از روشی که تجربه هابلا یا خود را طی کردم بسیار خوشحالم ، زیرا طی هفته گذشته یا حداقل حداقل یک یا دو ساعت یکبار با مربیان خود صحبت کرده ام و این دقیقاً همان چیزی است که من به آن نیاز داشتم. و ملاقات با آنها و شنیدن زندگی ، خانواده و رویاهای آنها بسیار سرگرم کننده بود. من به شدت به هر یک از معلمانی که داشتم توصیه می کنم. تامارا تقریباً در تمام شش هفته استاد من بود و به من کمک کرد تا در اصطلاحات حقوقی و زبان مورد نیاز خود در کار تمرکز کنم. ما بازی های نقش آفرینی انجام دادیم تا بتوانم در این قالب کار با مشتری را تمرین کنم و احساس راحتی بیشتری داشته باشم ، و او به من کمک کرد تا مهارت های مکالمه خود را توسعه دهم. او در تصحیح شما بدون قطع مکالمه بسیار خوب است و گفتگوها آنقدر خوشایند و مفید هستند که زمان می گذرد. او انگلیسی خوب صحبت می کند ، که زمانی مفید بود که من می خواستم بدانم چگونه یک ایده یا روحیه خاص را به اسپانیایی منتقل کنم ، و من واقعاً نمی توانستم آن را به اسپانیایی توضیح دهم.

یوبال معلم گروه من بود ، و او چنان کار بزرگی انجام داد که گروه را کنار هم نگه دارد و اطمینان حاصل کند که همه از فرصتهای یکسان برای به اشتراک گذاشتن و تمرین اسپانیایی خود برخوردارند. او بسیار کنجکاو است ، بنابراین بسیار سرگرم کننده بود که به اسپانیایی در مورد مسائل مختلف سیاسی ، مشکلات ، فرهنگ ها و غیره صحبت کرد. در واقع ، این یکی از موارد مورد علاقه من در مورد مدرسه بود. ساختار این دروس به گونه ای بود که ما می توانستیم درباره موضوعات مهمی مانند مجازات اعدام ، قاچاق مواد مخدر و موارد دیگر مطالعه و صحبت کنیم. موضوع جذاب بود ، بنابراین یادگیری جالب بود و توجه شما را حفظ کرد.

من در مدت زمان بسیار کوتاهی چیزهای زیادی از اریکا و ویداد آموختم. من این احساس را داشتم که آنها در آخرین هفته من در کل مرحله اسپانیایی من بالا رفته اند. یایرا ساعت ها با من فقط گپ زد ، این بهترین راهی است که برای بهبود زبان اسپانیایی پیدا کردم و اشتباهاتی را که مرتبا مرتکب شدم اصلاح کرد. من فقط هفته اول ایرازما داشتم ، اما این یک روش عالی برای سازگاری با اسپانیایی صحبت کردن بود و او بسیار مهربان و صبور بود. من فکر می کنم آرلیس فقط یک یا دو روز معلم من بود ، اما او در طول اقامت من در بوکته یک معلم عالی و یک دوست و روحیه عالی بود. لورنا ، ماریسا و آلبرتو با وقت خود بسیار مفید و سخاوتمند بودند و من همیشه احساس می کردم پیشرفت من در یادگیری زبان اسپانیایی بالاترین اولویت برای همه است. همه آنها به اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند ، اما هیچ کس سعی نکرده است که به انگلیسی انگلیسی برود وقتی که من برای همیشه یک جمله ساده به اسپانیایی گفتم

من حبله یا را قطعاً توصیه می کنم و از مدرسه و کارمندان و معلمان شگفت انگیز آن بسیار سپاسگزارم. “

با تشکر از تیفانی از دنور ، کلرادو برای کمک به بازخورد وی و از هبلا یا برای تهیه تصاویر.

دوره اسپانیایی پاناما: کاکتوس دوره های اسپانیایی را در پایتخت پر رونق پاناما ، کوههای اقیانوس آرام بوکت و مکان ساحلی کارائیب واقع در بوکاس دل تورو ارائه می دهد.

دوره های اسپانیایی در اسپانیا و آمریکای لاتین نیز موجود است.

[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *