درخشان ویرایش پوست تعادل من را حفظ کنید


آیا می خواهید در پنج مرحله ساده پوستی درخشان بدست آورید؟ ما خبرهای خوبی برای شما داریم ، زیرا Glowing Skin Edit by Balance Me از قبل موجود است.

ما قبلاً در مورد مارک زیبایی طبیعی فوق العاده که توسط خواهران ربکا و کلر ایجاد شده است ، با محصولات تمیز طراحی شده برای بازگرداندن تعادل پوست ، به طور کامل صحبت کردیم و کاهش سطح استرس هر محصولی به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از جادوی خود درمورد مشکلات پوستی هدفمند کار کند – خواه پوستی درخشان بخواهید و یا رنگ پوست را متعادل کنید ، در حالی که از مواد فعال طبیعی که باعث بهبود رفاه شما می شوند استفاده کنید.

اکنون Balance Me بهترین دستورالعمل های درخشان را با Glowing Skin Edit منتشر کرده است. اگر چهره شما کمی کسل کننده و خسته به نظر می رسد ، پس می توانید از این پنج محصول ساده در کنار هم استفاده کنید تا به پوست کمک کنید تا درخشش عالی و شکوه خود را بدست آورد. آنها چه هستند؟

  1. صورت را با پوست تمیز بشویید
  2. ماسک نورانی AHA
  3. سرم ترمیم کننده ویتامین C
  4. رطوبت ساز برای تقویت کلاژن
  5. قطره های برنزه تدریجی
فروشگاه Glowing Skin Edit توسط Balance Me را از زیبایی در فروشگاه عطر خریداری کنید

Glowing Skin Edit با پنج محصول همراه است ، از جمله دو محصول کاملاً جدید برای Beauty در The Fragrance Shop: شستشوی صورت با پوست تمیز و قطره های برنزه تدریجی. برای اطمینان از اینکه کسی این مطلب را نمی خواند ، Glowing Skin Edit را سفارش دهید و رنگ قهوهای مایل به زرد را به عنوان مرحله دوم اعمال کنید ، ما همه چیز را مرتب خواهیم کرد.

Pure Skin Face Wash (20 میلی لیتر) یک پاک کننده ژله پاک کننده ملایم است که به خودی خود سه در یک است ، زیرا باعث پاک شدن آرایش و آلودگی می شود و SPF … منظورم اینه؟ باور نکردنی سپس ما اندازه 10 میلی لیتر از ماسک براق AHA مورد علاقه خود را داریم که یک ماسک لایه بردار سه عمل است که فقط در 15 دقیقه پوست را روشن ، تصفیه ، پر و صاف می کند.

سپس ما سرم ترمیم كننده ویتامین C را در مقدار كامل 30 میلی لیتر (!) داریم ، برای كاهش هیپرپیگمانتاسیون و افزایش سطح كلاژن ، ضمن آبرسانی به پوست. یک بطری در اندازه کامل به عنوان بخشی از کیت؟ ما می دانیم که تقریباً خیلی درست است که درست باشد (اما اینطور نیست).

با کولاژن Boost Moisturizer (10 میلی لیتر) سرم خود را پیگیری کنید تا با تقویت و تقویت فعالیت کلاژن ، پوست شما را به درخشندگی برگرداند. این کار باعث “پرش” طبیعی پوست و قفل شدن رطوبت می شود. سپس ما قطره های برنزه کننده تدریجی کاملاً جدیدی (6 میلی لیتر) داریم که روشنایی طبیعی پوست شما را با آفتاب اضافی روزانه و بدون آفتاب دو برابر می کند ، که هر وقت خواستید به سادگی به کرم صورت و بدن اضافه می کنید. بدون رگه ، بدون بو ، فقط برنزه!

هزینه Balance Me Glowing Skin Edit 67 پوند است اما فقط 40 پوند برای شما هزینه دارد. به عبارت دیگر ، این یک معامله زیبایی است.

هم اکنون ویرایش پوست درخشان را از فروشگاه Beauty در The Fragrance Shop سفارش دهید و در اینجا درباره Balance Me اطلاعات بیشتری کسب کنید

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *