خرید معطر آینده


روش جدیدی برای خرید رایحه وجود دارد ، آیا هنوز آن را امتحان کرده اید؟

2020 سال مهمانی های مجازی ، جلسات مجازی ، شب های بازی مجازی و مسابقه است. اکنون می خواهیم خرید رایحه مجازی را به شما معرفی کنیم. در اینجا در فروشگاه عطر می توانید با لمس یک دکمه عطر مورد علاقه بعدی خود را خریداری کنید! این بدان معنی است که اگر نمی توانید به راحتی به فروشگاه بروید یا اگر فقط می خواهید از راحتی خانه خود خرید کنید ، می توانید! بنابراین تفاوت آن با خرید آنلاین چیست؟

به عنوان مثال ، اگر برای تصمیم گیری در مورد رایحه مناسب شما یا كمك كمك نیاز دارید ، یا اگر فقط نظر دیگری می خواهید ، اینجاست كه Hero ، دستیار خرید مجازی ما ، از كجا آمده است. می توانید با یکی از کارشناسان خوشبو کننده در یکی از فروشگاه های ما تماس بگیرید تا درباره هر مارک و کالایی اطلاعات کسب کند و سپس به سختی انگشت خود را بلند کنید. بهترین قسمت؟ انجام آن آسانتر نیست.

فقط به وب سایت ما سر بزنید و در جعبه پاپ آپ با عنوان “از کارکنان ما بخواهید” تایپ کنید تا آنها درخواست کمک کنند!

هرگز برای یافتن رایحه ای برای خود یا عزیزتان تلاش نکنید! آیا این خرید عطر آینده است؟ اگر چنین است ، ما برای او اینجا هستیم و از دیدن اینکه چقدر او را دوست دارید هیجان زده خواهیم شد. بنابراین ، آن را امتحان کنید ، این خبر را گسترش دهید و از طعم های جدید خود لذت ببرید. همچنین فراموش نکنید که به ما اطلاع دهید که متخصصان عطر ما چگونه به شما کمک کرده اند ، ما عاشق شنیدن داستان های شما هستیم

تصویر معمولی: عکس از RF._.studio از جانب پیکسل

نشریه خرید معطر آینده برای اولین بار در فروشگاه عطر: بلاگ ظاهر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *