خانه گوچی – هر آنچه که باید در مورد فیلم جدید ریدلی اسکات بدانید


درام زندگی نامه ای که مدت ها مورد انتظار بود، خانه گوچی به کارگردانی ریدلی اسکات، سرانجام در 26 نوامبر در سینماهای بریتانیا اکران شد.شما– همچنین به نام جمعه سیاه نیز شناخته می شود. یک تصادف؟ فکر میکنم نه!

خانه گوچیکه بر اساس کتابی از سال 2001 ساخته شده است، در لحظه ای عالی عرضه شد تا همه بتوانند عاشق این برند نمادین مد شوند. بهتر از آن، آخرین عطر آنها را در رویداد جمعه سیاه ما انتخاب کنید. مرسی ریدلی

از سرنوشت و شوخی که بگذریم، بی صبرانه منتظر لذت بردن از این فیلم هستیم. با الهام از داستان واقعی تکان دهنده امپراتوری خانوادگی، خانه گوچی یک بلاک باستر واقعی خواهد بود. خلاصه ای کوتاه از میراث خانوادگی آشفته گوچی را بخوانید و عطرهای هیجان انگیز گوچی را بیابید (البته به روشی خوب)…

از چپ به راست: جرد لتو، آدام درایور و لیدی گاگا ج خانه گوچیاولین نمایش لندن است

آدام درایور برای به تصویر کشیدن مائوریتزیو گوچی، که تا زمان مرگش رئیس خانه مد بود، انتخاب شد. با بازی لیدی گاگا، پاتریشیا رجیانو، همسرش. از تریلر، به نظر می رسد که این زوج به طور مطلق او را می کشند (به معنای واقعی کلمه). در واقع، این فیلم حول محور زندگی این زوج و وقایعی است که منجر به قتل مائوریتزیو در سال 1995 شد. شاید تا به حال نام بیوه سیاه را نشنیده باشید مگر اینکه در آن سال ها در ایتالیا بودید. این لقبی بود که پاتریشیا رجینی پس از محکومیت او به قتل شوهرش داده شد. او توسط قاتلی که او استخدام کرده بود کشته شد و در سال 1991 از او طلاق گرفت. این اتفاقات در ایتالیا در دهه 1990 چنان رسوایی ایجاد کرد که ما تعجب نمی کنیم که شخصی مانند ریدلی اسکات درباره آن فیلم بسازد.

مائوریتزیو و پاتریشیا گوچی با بازی آدام درایور و لیدی گاگا
مائوریتزیو و پاتریشیا گوچی با بازی آدام درایور و لیدی گاگا

با این حال، حتی قبل از وقوع این جنایت، خانواده گوچی از قبل منبع شایعات بودند. در طول سال ها، جنگ حقوقی بر سر مالکیت تجارت خانوادگی بین وراث مختلف وجود داشته است. مائوریتزیو یکی از بسیاری از نوه‌های بنیانگذار گوچی بود. پس از شکایت، او اکثریت سهام را به دست آورد و مدیر برند شد. متأسفانه، او مانند پدربزرگش مهارت تجاری را به ارث نبرده بود. او بی پروا پول شرکت را خرج کرد و تا سال 1993 تمام سهام خود را به یک گروه سرمایه گذاری فروخت.

او در آن زمان از پاتریشیا طلاق گرفته بود و با شریک جدیدش پائولا فرانسی زندگی می کرد. همسر سابق او پس از طلاق به دلایل مختلف تا حدودی ناراحت بود. یکی این بود که او به اندازه کافی حقوق نمی گرفت. این و ترس او از اینکه دخترانش پس از ازدواج مجدد مائوریتزیو، پول پدرشان را به ارث نبرند، او را به استخدام یک قاتل سوق داد… و بقیه اش تاریخ است.

این فیلم از مارس تا مه 2021 در نقاط مختلف ایتالیا فیلمبرداری شده است. لباس‌ها و جواهرات به کار رفته در این فیلم چیزی خارج از این دنیا هستند و با پشتکار روند مد آن سال‌ها را بازتولید می‌کنند. بنابراین، در حالی که منتظر انتقال به زندگی مجلل و پر زرق و برق گوچی در صفحه نمایش بزرگ هستیم، برخی از عطرهای مورد علاقه گوچی (بدون درام) را به شما معرفی می کنیم.

زنان

* قیمت ها ممکن است متفاوت باشد

  • Gucci Flora Gorgeous Gardenia، آخرین ورود به خانواده. مایلی سایرس چهره این عطر جدید است. جسور و پر زرق و برق است و کاملاً نمایانگر هویت برند است. این عطر از نت های گاردنیا سفید ترکیب شده با گل یاس می باشد. این نوشیدنی لذیذ شادی با آکورد گلابی رنگی شاد معرفی می‌شود، در حالی که کمی آکورد شکر قهوه‌ای شیرینی لطیفی به عطر آن می‌افزاید.
گوچی فلورا گاردنیا باشکوه

50 میلی لیتر – 76.50 پوند (قیمت معمولی)، 61.20 پوند (قیمت اعضا)

  • عطر گوچی بلوم دارای نت هایی از گل یاس طبیعی است که رایحه ای گلی بر روی پوست ایجاد می کند. آنها با درجه خزنده یا پیچ امین الدوله همراه هستند، گیاهی که هنگام شکوفه دادن رنگ آن تغییر می کند و لبه گلی و پودری می دهد.
گوچی بلوم

50 میلی لیتر – 76.50 پوند (قیمت معمولی)، 61.20 پوند (قیمت اعضا)

  • گوچی راش ترکیبی عجیب و غریب و شرقی از یاس و گل رز است. نت های بالایی آن از فریزیا، هلو و گاردنیا تشکیل شده است که به طور هماهنگ با وانیل و پاتچولی ترکیب می شود. هیجان بطری کارتریج قرمز را که در دهه 80 طراحی شده بود، اما به طور غیرمعمولی مدرن است، دریافت کنید.
گوچی راش

50 میلی لیتر – 38.00 پوند (قیمت معمولی)، 30.40 پوند (قیمت عضویت)

مردان

* قیمت ها ممکن است متفاوت باشد

  • Gucci Mémoire عطری است هم برای او و هم برای او. این عطر دامن را از معادله خارج کرد و این عطر را برای هر کسی، در هر زمان و مکانی جهانی کرد. نت های ابتدایی Gucci Mémoire از بابونه رومی تشکیل شده با گلبرگ های یاس مرجانی هندی برای حساسیت، مشک برای عمق، چوب صندل درخشان، سدر و یک نت وسوسه انگیز از وانیل

60 میلی لیتر – 55.00 پوند (قیمت معمولی)، 44.00 پوند (قیمت عضویت)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *