جمع آوری کمکهای مالی برای اشعه خورشید فروشگاه عطر

[ad_1]

ما بسیار خرسندیم که کمپین 36 ساعته جمع آوری کمک مالی #WhatIWouldGive on Rays of Sunshine را با خروش موفقیت اعلام کنیم زیرا خیریه گران قیمت کودکان 1.3 میلیون پوند جمع کرد.

ما در The Fragrance Shop مفتخریم که از جمع آوری کمک های فوری تیم فوق العاده ، که به آنها در ادامه کار حیاتی خود در زمینه تأمین نور برای کودکان بیمار جدی در انگلستان کمک خواهد کرد ، پشتیبانی کرده ایم. طی دهه گذشته ، ما 1.5 میلیون پوند از طریق بنیاد Sprinkle Little Happiness (صندوق پاشش کوچک) جمع آوری کرده ایم که به خیریه کودکان کمک کرده تا بیش از 750 خواسته کودک را برآورده کنند.

هنگامی که آنها در مورد جمع آوری کمک مالی # WhatIWouldGive می شنیدند ، پاسخ واضح بود: ما هرچه در توان داشتیم می دادیم. بنابراین ، به مدت 36 ساعت ، 5p از هر معامله و معامله آنلاین را در فروشگاه Rays of Sunshine اهدا کردیم و به مشتریان خود اجازه دادیم 25p معامله جمع آوری کمک مالی خود را بدانند ، با دانستن اینکه مبلغ دو برابر خواهد شد.

فروشگاه عطر از جمع آوری کمک مالی

پس از یک سال سخت برای خورشید ، ما هیجان زده می شویم که بگوییم این مدت 36 ساعت اقامت 1،300،000 پوند برای آنها جمع کرده است ، با 25،664.40 پوند از فروشگاه عطر و مشتریان ما. اکنون بسیاری از کودکان دیگر قادر به تحقق آرزوهای خود خواهند بود تا آنها را از تاریک ترین لحظه های خود دور کنند. این لحظات گرانبها نه تنها برای کودکان بلکه برای خانواده هایشان نیز آسودگی لازم را ایجاد می کند ، بنابراین ما نمی توانیم به اندازه کافی برای حمایت از این امر از شما تشکر کنیم.

از ملاقات با بت های آنها ، مانند نایل هوران از One Direction ، تا جیمز باند بودن در این روز ، اشعه های خورشید غیرممکن را ممکن می کند. در سال 2018 ، ما با بازدید از Olly Murs به ​​فروشگاه Fragrance در Westfield لندن ، گروه کر کودکان Rays of Sunshine را غافلگیر کردیم. سه سال بعد ، اولی به ما کمک کرد تا از کمپین #WhatIWouldGive برای دفاع از هرچه بیشتر پول دفاع کنیم.

با تشکر از شما ، پرتوهای خورشید می توانند در ادامه زندگی کودکان را شاد کنند و پشتیبانی مداوم در بیمارستان ها و جامعه ROS را فراهم کنند. این موسسه خیریه خاطرات ارزشمندی را برای کودکان و خانواده های آنها ایجاد می کند و گریز از زیر بار بیماری های آنها را ارائه می دهد.

لطفاً اگر می توانید از طریق صفحه رسمی کمک مالی به مشارکت خود ادامه دهید اینجا اگه میتونی. متشکرم!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشعه خورشید ، حتماً در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *