جمع آوری کمکهای مالی برای اشعه خورشید اهدا کنید

[ad_1]

این فروشگاه عطر افتخار حمایت از کمپین “آنچه را که من می دهم” در زیر آفتاب ، یک جمع آوری کمک 36 ساعته برای کمک به خیریه کودکان در ادامه دادن آرزوهای جادویی به کودکان بیمار جدی ، دارد.

طی یک دهه گذشته ، ما با Sunbeams همکاری کرده ایم تا از مأموریت آنها برای روشن شدن زندگی جوانان به شدت بیمار در انگلیس از سه تا 18 سال حمایت کنیم. تا به امروز ، فروشگاه Fragrance Shop 1.5 میلیون پوند از طریق بنیاد Spray Little Happiness ما جمع آوری کرده است که به تیم فداکار Sunbeams کمک کرده است صدها لحظه جادویی را برای کودکان بیمار جدی تأمین کند.

از ملاقات با بت های آنها ، مانند نایل هوران از One Direction گرفته تا جیمز باند بودن در این روز ، “تابش آفتاب” به نوعی غیرممکن را ممکن می کند. در سال 2018 ، ما با دیدار از اولی مورس در فروشگاه عطر در وستفیلد ، لندن ، گروه کر “پرتوهای خورشید” را غافلگیر کردیم و چیزی غیر از ادامه تحقق رویاهای آنها نمی خواهیم.

من چه می دهم یک درخواست تجدید نظر 36 ساعته جمع آوری کمک مالی فوری است که توسط امروز ساعت 10 (هفته 18شما آوریل) به ساعت 22:00 روز دوشنبه 19شما آوریل. هدف جمع آوری بودجه حیاتی است که به اشعه خورشید اجازه می دهد تا باعث شادی در زندگی کودکان شود و به پشتیبانی مداوم در بیمارستان ها و جامعه “پرتوهای خورشید” ادامه دهد.

فروشگاه عطر از کمک های مردانه Rays of Sunshine پشتیبانی می کند

وقتی آنها از ما می پرسند چه کمکی می کنیم ، آسان است ، نه؟ ما همه چیز را می دهیم تا خواسته های کودکان بیمار جدی محقق شود. برای حمایت از کمپین 36 ساعته ، فروشگاه رایحه 25000 پوند به خورشید کمک کرده است و ما می خواهیم حتی بیشتر جمع کنیم. به همین دلیل است که ما می پرسیم شما برای کمک به جمع آوری هرچه بیشتر پول برای تحقق خواسته های کودکان بیمار جدی!

چگونه می توانم در آفتاب کمک مالی کنم؟

خوب ، دو روش بسیار ساده برای اهدای کمک مالی وجود دارد که تفاوت بسیار چشمگیری در اشعه خورشید و بسیاری از کودکان و خانواده هایی که از آنها حمایت می کنند ، ایجاد می کند!

مثل همیشه ، فروشگاه Fragrance Shop از هر معامله 5p به بنیاد Spray a Little Happiness کمک خواهد کرد. در فروشگاه به مشتریان ما این فرصت داده می شود که هر معامله خود را به ازای هر پنی 25p اهدا کنند و همه کمک ها دو برابر خواهد شد ساعت 36 و فرستاده شده به خورشید!

اگر امروز یا فردا نمی توانید به فروشگاه بروید ، نگران نباشید! می توانید مستقیماً به صفحه سرمایه گذاری جمعی کمک مالی کنید اینجا. از نو، هر کمک مالی دو برابر خواهد شد بنابراین هر گونه کمک خواهد کرد بزرگ تفاوت! لطفا آنچه می توانید اهدا کنید!

https://www.youtube.com/watch؟v=p4DA8pkKHfM

به ما کمک کنید این خبر را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر از هشتگ کمپین استفاده کنید # آنچه می خواهم بدهم تا بتوانیم پرتوهای خورشید را جمع کنیم و تا آنجا که می توانیم با هم سرمایه جمع کنیم.

این موسسه خیریه خاطرات ارزشمندی را برای کودکان و خانواده های آنها ایجاد می کند و گریز از زیر بار بیماری های آنها را ارائه می دهد. ما همه چیز را می دادیم تا خواسته های کودکان بیمار محقق شود ، حالا اجازه دهید این کار را انجام دهیم!

پرتوهای خورشید را حتما در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر.[ad_2]

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *