تور دوفرانس 2016 را تجربه کنید

[ad_1]

مسیر تور دو فرانسه 2016 اعلام شده است

بنابراین ، چرا در یکی از ایستگاه های تور یک دوره زبان فرانسوی شرکت نمی کنید ، یک مسابقه شگفت انگیز را تجربه کنید و همزمان سوار مورد علاقه خود را تشویق کنید؟ از میان کوه ها ، دریاچه ها یا مراکز شهر یکی را انتخاب کنید و در یکی از مکان های بسیار زیبا زبان فرانسه را بیاموزید.

صد و سومین تور دوفرانس از شنبه ، 2 ژوئیه تا یکشنبه 24 ژوئیه 2016 برگزار می شود که از 21 مرحله تشکیل می شود و مسافت 3519 کیلومتر را طی می کند. 9 مرحله مساوی ، 1 مرحله تپه ای ، 9 مرحله کوهستانی و 2 آخر هفته وجود دارد.

با شروع از Mont-St-Michel ، تور در 7 ژوئیه از Montauban عبور می کند ، که در انتهای تولوز است ، به دلیل ویژگی های ساختمان های صورتی مشخص ، به “la ville rose” معروف است. تولوز شهری تاریخی با معماری زیبا و منحصر به فرد است. این تور سپس در 13 و 14 ژوئیه به پایتخت منطقه فرانسه ، لانگدوک مونپلیه ادامه خواهد یافت. مون پلیه شهری دانشگاهی محبوب و پر رونق است و مرکز شهر قدیمی از پیچ و خم خیابان های جذاب و پر پیچ و خم ، تراس های فضای باز و خانه های لوکس تشکیل شده است. در تاریخ 23 ژوئیه ، این تور به آلپ فرانسه و شهر جذاب آلپ مورزین می رسد ، جایی که طیف گسترده ای از فعالیت های آلپ تابستانی ارائه می شود. و از آنجا تور در 24 ژوئیه در شهر عشق ، مد و ظرافت به پایان می رسد. پاریس در همه این مکان ها شما می توانید دروس فرانسوی را شرکت کنید ، در جشن و سرگرمی اطراف تور شرکت کنید و تعطیلات شگفت انگیزی داشته باشید.

یادگیری زبان در کشوری که به آن صحبت می کنید یکی از بهترین راه ها برای بهبود مهارت های زبانی خود در مدت زمان کوتاه است. با غوطه ور شدن در زبان فرانسوی ، صحبت با مردم محلی و پیروی از “Le maillot jaune” (تی شرت زرد) ، می توانید یک تجربه مادام العمر را تضمین کنید.

برای مشاهده همه تعطیلات زبان ، از جمله دوره های فرانسه با زبان Cactus ، لطفا از وب سایت ما بازدید کنید یا از طریق ایمیل ، فیس بوک یا با ما تماس بگیرید توییتر.[ad_2]

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *