تازه وارد: درباره موسيقي NARSIS RODGRIGUEZ


نارسیسو رودریگز جدید ارائه شده برای سال 2021 برای او مشکی سیاه – عطر زنانه جسورانه و قدرتمند ، و ایجاد رمز و راز به معروف برای او مجموعه.

از نرگس رودریگز برای او عطرها تقریباً 20 سال است که از قدرت زنانگی در همه اشکال آن تجلیل می کنند. هر عطر از تمایل به ارائه هر گونه نکات زنانه متولد می شود ، در حالی که خانواده عطر Chypre را با ترکیب بی نظیر Chypre Musk تغییر شکل می دهد.

MUSC NOIR ادو پرفیوم به سفر خود ادامه می دهد برای او مجموعه ای که گرمای اعتیاد آور و اغواگری طبیعی زنان را با ترکیبی شگفت آور از یادداشت ها به تصویر می کشد.

عطرساز سونیا کنستانت سعی دارد قدرت متعالی احساسات زنانه را با MUSC NOIR پر کند – و او موفق شد. رایحه تقویت شده با دعوت از Plum ، که در نهایت اساس اغوا کننده آکورد Leathery Suede را تحریک می کند ، فریب نسخه اصلی را در یک رمز و راز بیشتر می پوشاند. با الهام از اصل برای اومسک ، البته اساس MUSC NOIR است ، اما با درخشش هلیوتروپ ، گل رز و سرو سفید غنی می شود. ماهیت درخشان و معاشقه رایحه در بطری وجود دارد ، زیرا در یک بطری کاملاً شفاف موجود است تا آب صورتی مرموز درون آن را نشان دهد.

“من سعی در ایجاد عطرهایی دارم که باعث بهبود و آشکار سازی زنان می شود بدون اینکه تغییر شکل دهم. زنی که به فکر ساختن MUSC NOIR بودم ، زنی با اعتماد به نفس بود ، زنی که جرات ریسک کرد. “- سونیا همیشه

تکامل برای او از گل نرگس رودریگز به اندازه قدرت یک زن طبیعی است. عطر جدید عطر و بویی کاملاً مرموز و جذاب است که نه تنها برای مجموعه خانه افسانه ای ، بلکه همچنین برای هر خانمی در سال 2021 معنا دارد ، زیرا ما بعد از یک سال آزادی محدود دوباره وارد دنیای آزاد شده می شویم.

یادداشت های برتر: آلو
یادداشت های قلب: مشک ، هلیوتروپ
یادداشت های کلیدی: جیر

برای او مشکی سیاه ادوپرفیوم به صورت اسپری 30 میلی لیتری (50/49 پوند) ، اسپری 50 میلی لیتری (50/74 پوند) و اسپری 100 میلی لیتری (50/97 پوند) با اندازه مناسب برای نیازهای هر خانم در دسترس است.

او نفسانی ، ثروتمند ، قدرتمند است و قطعاً سرش را برمی گرداند. نرگس رودریگز را برای رایحه MUSC NOIR خود تهیه کنید تا شما را در این تابستان تشویق کند ، اکنون در فروشگاه عطر موجود است.

نشریه NEW IN: About MUSCUSUS NOIR BY NARCISO RODGRIGUEZ برای اولین بار در The Fragrance Shop: Blog ظاهر شد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *