تابستان 2021 عطرها را امتحان کنید


با وجود باغ های آبجو باز ، قفل های آرامش بخش و موج گرمایشی گاه به گاه در ماه آوریل ، به نظر می رسد تابستان اینجا در انگلستان زود است. تا زمانی که بتوانیم به خارج از کشور برویم فقط با این حال ، مانع ابراز وجود عطر در تابستان 2021 نمی شود ، که ما را به مقصد گرمسیری منتقل می کند.

هیچ چیز مانند عطر شما را به تعطیلات تابستانی باز نمی گرداند. خواه یک نسخه تابستانی محدود باشد مانند کوکتل جدید CK One Summer یا Pepe Jeans (بنابراین رویایی) یا رایحه ای با رایحه مرکبات و آبکی ، رایحه های با طراوت تابستانی در نحوه بیدار کردن خاطرات و روحیه شما بسیار قدرتمند هستند.

بنابراین ، با در نظر داشتن تابستان ، فکر کردیم که برخی از عطرهایی را ارائه می دهیم که فکر می کنیم مظهر جوهای تعطیلات تابستان هستند تا شما را به یک سفر بویایی به مکان هایی که دوست دارید ، ببرند! ما را دنبال کنید تا عطرهای مورد نیاز تابستان 2021 را پیدا کنید …

اسپری Givenchy L'interdit Hair Mist 35ml از زیبایی را در فروشگاه عطر خریداری کنید

جیوانچی | ممنوع مه مو 35 میلی لیتر 37.00 پوند

همیشه لازم نیست که رایحه از عطر یا ادو تویلت باشد (چه تفاوتی؟ بگذارید توضیح دهم) وقتی موهای شما می توانند آن را برای شما بپوشند. مه موی شیک Givenchy L’interdit نت های سفید نارنجی ، یاسمن و توبروز را اسپری می کند و با بوی بلند کننده روحیه شما را تازه می کند ، در حالی که بافت سبک آن موهای شما را براق ، نرم و براق می کند

خرید آب عطر از Michael Kors Turquoise از The Fragrance Shop

مایکل کورس اسپری ادو پرفیوم Turquoise 30ml 28.50 پوند

Michael Kors Turquoise عطری است کاملاً تازه که قبل از گفتن کافه دل مار شما را به ایبیزا می برد. نت های برتر نیلوفر آبی ، خیار و آهک باز می شوند و ترکیبی صاف و غنی از گل یاس و ارکیده وحشی را نشان می دهند که در آکورد نفسانی “Fleur de Sel” غوطه ور هستند. اگر می خواهید روشن ، تازه و انعطاف پذیر باشد ، فیروزه برای شما مناسب است.

اسپری 50ml Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal Eau De Parfum را در فروشگاه عطر خریداری کنید

لانکوم | اسپری 50ml La Vie Est Belle Soleil Crystal Eau De Parfum | 77.50 پوند

“زندگی کریستال آفتاب زیبا” همان چیزی است که لانکوم می خواهد تابستان امسال داشته باشیم ، پس بیایید آن را بگیریم. La Vie Est Belle Soleil Cristal قبل از اینکه هاله شما را با قلب طلای گرم و پایه وانیل و پچولی خوشمزه خود از ماداگاسکار روشن کند ، با باز شدن نارنگی گازدار از بطری کاملاً رنگین کمانی منفجر می شود.

IKON 910 Eau De Parfum را در فروشگاه عطر بخرید

آیکون | اسپری 100 میلی لیتری 910 Eau De Parfum 60.00 پوند

IKON 910 عطری است جسورانه و یک جنس ، مناسب برای یک روز تابستانی احساسی. فلفل صورتی راهی به این عطر پرانرژی ، جایی که نت های طبیعی خاکی به لطف لمس مرکبات ، به سطوح جدیدی از نشاط می رسند ، منجر می شود. ماسک و ماس بنیادی وسوسه انگیز را برای نت های جذاب و تازه برگاموت ، لیمو ، کلر سیج و برگ آهک کافیر بنا نهادند تا به یک پتانسیل هیجان انگیز جدید برسند.

اسپری 50ml Estée Lauder Bronze Goddess Eau De Parfum را در فروشگاه عطر خریداری کنید

Estée Lauder | اسپری 100 میلی لیتری Bronze Goddess Eau De Parfum | 85.00 پوند

برای یک لحظه کلاسیک تابستانی ، با Estée Lauder Bronze Goddess EDP تماس بگیرید. ترکیب حسی و غوطه وری خورشید از نارگیل ، تیارا گل و وانیل باعث ایجاد اعتیاد آورترین تجربه بویایی می شود و یادآور روزهای بی پایان و لذت طلبانه تابستان است. قلب گل پودری آن دعوت شیرین نارگیل را قبل از استقرار در پایه چوب کهربا متعادل می کند. نفیس.

شما همچنین می توانید از بهترین عطرهای مردانه تابستان 2021 ما دیدن کنید اینجا، و اگر هنوز هم باید در بهار 2021 عطر خود را پیدا کنید ما شما را تحت پوشش قرار دادیم.

آماده تعهد نیستید؟ هر ماه عطر جدید خود را فقط با هزینه 12 پوند با عطر ما امتحان کنید دادخواست اشتراک عطر ، روش ایده آل برای آزمایش بیش از 500 عطر و ریش تراش هم برای کسانی که دوست دارند رایحه خود را عوض کنند و هم برای تغییر عطر خود مردد هستند!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *