بیش از 500 عطر، درست در جیب شما با عطر!


تصور کنید بتوانید هر ماه جدیدترین و داغ ترین عطرها را با قیمت مقرون به صرفه 12 پوند امتحان کنید… خب، شما می توانید! به scentaddict، بهترین سرویس اشتراک عطر از فروشگاه عطر بپیوندید.

با بیشترین طیف وسیعی از عطرها برای او و پس از اصلاح برای او، به علاوه یک جعبه شیک در اندازه سفر برای حمل عطر شما، رایحه عالی هرگز به این راحتی نبوده است!

یک عطر جدید هر ماه درست در کنار درب منزل شما

بنابراین اعتیاد به عطر چگونه کار می کند؟

معطر سه مرحله ساده را دنبال می کند:

اشتراک آنلاین یا در فروشگاه – حساب کاربری خود را ایجاد کنید و اولین عطر خود را انتخاب کنید (ماه 1) – اولین سفارش شما با یک اسپری رایگان ارائه می شود (کیف مسافرتی شخصی شما)

  • عطرهای خود را انتخاب کنید – هنگامی که عطر ماه اول خود را انتخاب کردید، می توانید به ردیف کردن عطرهای بعدی که می خواهید امتحان کنید ادامه دهید! ما عطر ماهیانه شما را مستقیماً به صورت رایگان درب منزل شما ارسال می کنیم!
  • لذت ببرید مشکلی نیست – از هر عطر بدون رشته لذت ببرید! شما کنترل کاملی بر اشتراک عطر خود دارید – می توانید هر زمان که بخواهید آن را متوقف یا لغو کنید!

چرا معطر را انتخاب کنید؟

Scentaddict دارای گسترده ترین طیف عطرهایی است که می توانید امتحان کنید. با بیش از 500 طعم مختلف از جانب 80 برند درجه یک از تام فورد، پاکو رابان، آریانا گرانده، YSL، هوگو باس، کالوین کلاین، موگلر، کارولینا هررا و بسیاری دیگر!

مطمئن نیستید کدام عطر برای شما مناسب است؟ به دنبال چیزی متفاوت برای امتحان بعدی هستید؟ ما شما را پوشش دادیم! ما چندین مجموعه آماده ایجاد کرده‌ایم، برخی از عطرهای مورد علاقه‌مان، پرفروش‌ترین، بهترین عطرهای زمستانی… فقط فیلتر کرده و همه را به صف اضافه کنید.

هر ماه یک بطری 8 میلی لیتری درست در کنار گردن خود دریافت خواهید کرد که حاوی عطر دلخواه شما است که در طول ماه برای شما ماندگار خواهد بود (اگر محاسبات را انجام دهیم، روزی سه اسپری!).

اولین ماه شما همراه با یک کیف مسافرتی (اتومایزر) است که هر ماه با عطر جدید خود آن را عوض می کنید. برای حداکثر راحتی، اتومایزر خود را در جیب خود، در کیف تناسب اندام خود قرار دهید، آن را به محل کار، در یک مهمانی، در تعطیلات حمل کنید … هر کجا که می روی، عطر خود را با خود حمل کنید.

بدون تعهد به این معنی است که می توانید در هر زمانی اشتراک خود را متوقف یا لغو کنید. اما برای پایان کار، هر ماه به عنوان یک مشترک معطر، یک کوپن 12 پوندی دریافت خواهید کرد تا با یک بطری اندازه کامل از عطر انتخابی خود، آن را بازخرید کنید.

شما همچنین می توانید یک عطر به عنوان هدیه!

آیا کسی را می شناسید که از این عطر لذت زیادی ببرد؟ ما همچنین گزینه های هدیه داریم! این سه اشتراک ثابت مختلف به این معنی است که می‌توانید به راحتی آن را هدیه دهید. از میان 3، 6 یا 12 اشتراک ماهانه انتخاب کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *