بهترین عطرهای طراح برای توانمندسازی زنان


سال 2020 همه چیز در مورد سلف سرویس بود ، اکنون 2021 در مورد خودگردانی است. عطرهای جدید Trussardi و narciso rodriguez راه را برای بهترین عطرهای طراح توانمند زنان امسال هدایت می کند و ما آن را دوست داریم.

وقتی به دنبال بهترین عطرهای طراح هستید ، این می تواند حیرت آور باشد. موارد کلاسیک ، پرفروش ها ، روندهای شگفت انگیزی وجود دارد که از TikTok پدیدار می شوند (ما را دنبال کنید!) ، سپس تازه واردان … اما اگر به دنبال چیزی هستید که بتوانید احساس اعتماد به نفس ، احساسات ، آزاد و قدرتمندی کنید ، این لیست کوتاه برای شما مناسب است.

سال گذشته برخی از رایحه های تقویت کننده مورد علاقه خود را برای روز جهانی زن جمع آوری کردیم ، اما هجوم عطرهای جدید زنانه که از آن زمان وارد شده است ، نیاز به به روزرسانی دارند. هرچه زمزمه های دهه های بعدی Roaring 20 بلندتر می شود ، همه ما بر روی آزادی تازه و رویاهای مقاومت ناپذیر خود متمرکز هستیم ، دقیقاً همان چیزی که بهترین عطرهای طراح تبلیغ می کنند.

  1. Trusardi ادکلن زنانه Trussardi Feminine
  2. نرگس رودریگز | برای آب عطر MUSC NOIR آن
  3. جیوانچی | آب توالت قابل مقاومت نیست
  4. ایو سن لوران ادو تویلت YSL Libre
  5. گوچی | ادو پرفیوم گوچی Memoire
  6. کارولینا هررا ادکلن دختر خوب
خرید ادو پرفیوم جدید Trussardi Femme در فروشگاه عطر

Trusardi اسپری Trussardi Eau De Parfum 60ml | 73.30 پوند

با قدرت و استقلال روحیه زن ایتالیایی مشخص می شود ، ادکلن تروساردی عطر خار گل برای زن مدرنی است که مسئول سرنوشت خود است.

جدید “Eau De Parfum for grave iconic” با ترکیبی روشن از ماندارین و نرولی ایتالیایی ، با ارائه یک قلب سالم اسطوخودوس ، جبران شده توسط Jasmine Absolute ، که در یک پایه مخملی ظریف از پاچولی ، وتر جیر و وتر بنفشه جبران می شود ، افتتاح می شود. عطر جدید Trussardi عطری است زنده که شما را ترغیب می کند بهترین باشید.

MUSC NOIR او را از narciso rodriguez در فروشگاه عطر بخرید

نرگس رودریگز | اسپری 50 میلی لیتری مخصوص ادکلن مردانه MUSC NOIR 74.50 پوند

نرگس رودریگز مورد علاقه برای او اکنون در جدید تشدید می شود برای او مشکی سیاهبرای تجلیل از قدرت چند وجهی زنانگی.

برای او مشکی سیاه با دعوت از آلو ، ترکیب منحصر به فرد مشک chypre را در یک رمز و راز اضافی قرار می دهد ، پایه بسیار اغوا کننده آکوردهای جیر چرمی را محاصره می کند ، که توسط نت های قلب درخشان هلیوتروپ ، گل رز و سرو سفید احاطه شده است. وسوسه انگیز ، معاشقه و تعجب آور است و رایحه مردم شما را به یاد می آورد.

گوچی | اسپری ادو پرفیوم 60 میلی لیتری Gucci Memoire | 69.00 پوند اکنون 55.00 پوند

حافظه گوچی توسط گوچی فردیت عطرهای طبیعی ما را روشن می کند. این عطر بی نظیر با معرفی یک خانواده بویایی معطر معطر ، با گلبرگهایی از گل یاس مرجانی هند ، مشک گرانبها ، چوب صندل ، چوب سرو و وسوسه وانیل ساخته شده است. (PS این یک جنس است – هرکسی می تواند آن را بپوشد.)

کارولینا هررا ادکلن دختر خوب اسپری 50 میلی لیتری 74.50 پوند

کارولینا هررا دختر خوب یک کلاسیک مدرن است. اسباب بازی های معطر نفسانی نفسانی با جنبه “خوب” و “بد” یک زن ، همه جذابیت های جذاب و مرموز او را با قلب گل متضاد و پایه مشک نفیس ، از جمله چوب وانیل و ترمه جشن می گیرند.

توانمند سازی از درون ناشی می شود. رایحه او را بالا می برد. 2021 سالی است که به بیشترین پتانسیل خود خواهید رسید ، پس منتظر چه هستید؟

اگر در مورد تعهد یک بطری کامل خیلی بی خیال هستید ، با استفاده از یکی از این عطرها هنوز می توانید آزادی خود را در آغوش بگیرید دادخواست اشتراک عطر چیست؟ خوب ، این مانند Netflix است ، اما برای عطر است. ماهیانه 12 پوند بپردازید و بیش از 500 عطر پرفروش را انتخاب کنید تا هر ماه عطر جدیدی را در یک نبولایزر 8 میلی لیتری تهیه کنید ، مناسب برای هر کسی که دوست دارد رایحه خود را تغییر دهد.

درباره scentaddict بیشتر بیاموزید اینجا و هنگام استفاده از کد ، 15٪ برای ماه دوم خود صرفه جویی کنید تنها در ماه می!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *