بهترین طعم های گیاهی موسکینو، کالوین کلاین


سال جدید با Veganuary آغاز می شود، بنابراین ما این تعطیلات بدون گوشت را به عنوان فرصتی برای تأکید بر طعم های گیاهی مورد علاقه خود می پذیریم.

به لطف طراحان پرفروش در سراسر جهان، این عطر بادوام تر و بدون ظلم می شود. سال‌ها پس از اینکه صنعت زیبایی استانداردهای خود را تغییر داد، عطرسازی با همتای خود پیش می‌رود تا استانداردهای جدیدی را در تولید اعمال کند که از سیاره ما محافظت می‌کند. ما عطرهای کلاسیکی مانند گوست، عطرهای جدید از موسکینو، عطرهای تک جنسیتی از Calvin Klein و بسیاری دیگر داریم. آیا آماده هستید تا بدون ظلم با مورد علاقه وگان جدید خود ملاقات کنید؟ پس فکر کردیم، بریم!

نماد | اسپری 100 میلی لیتری ادو پرفیوم 914 | 60.00 پوند
نماد | اسپری 100 میلی لیتری ادو پرفیوم 910 | 60.00 پوند

هر عطر IKON گیاهی، بدون جنسیت و ماندگار است. حتی بهتر از آن، هر کدام منحصربه‌فرد هستند و یک تجربه بویایی بدیع از مواد اولیه طبیعی را ارائه می‌دهند.

IKON 914 رایحه ای تصفیه شده است که با نسیم چوبی و کهربایی مجلل، با نت های میانی یاسمین، مرهم آتش و چوب، پوست را غنی می کند. در همین حال، IKON 910 ترکیبی سازش ناپذیر از نت‌های زنده (گریپ فروت، سیب) است، در حالی که قلب گلدار و پایه مشک آن الهام گرفته شده است تا همه را توانمند کند.

بهترین طعم های گیاهی، از جمله Ghost at The Fragrance Shop را خریداری کنید

روح اسپری ادو تویلت گوست 100 میلی لیتر 46.50 پوند اکنون 28.00 پوند

عطر Ghost Eau de Toilette برای اولین بار در سال 2000 عرضه شد و عطری ملایم و لطیف است که راه را برای رسیدن به بهترین طعم های گیاهی پیش می برد. عطر کلاسیک زنانه با ترکیبی خاکی از گلبرگ و چوب، گلبرگ های رز و یاس را با وانیل، هلو و کهربا بر روی پایه ای جاودانه از چوب صندل و مشک ترکیب می کند و عطری متمایز برای همه در هر سنی می سازد.

بهترین طعم های گیاهی، از جمله Moschino را در فروشگاه عطر خریداری کنید

موسکینو | Toy 2 Bubblegum Eau De Toilette 50ml اسپری | 58.50 پوند

عطر خود را با ادکلن جدید Toy 2 Bubblegum Moschino متمایز کنید، در حالی که می دانید گیاهخوار هستید. رایحه شیرین گل با رنگ صورتی از آدامس و میوه های شیرین مرکبات قبل از باز کردن قلب میوه ای خود باز می شود، از جمله اسانس لذیذ گل رز بلغاری، که بر روی پایه چوبی-مشکی شگفت انگیزی با کمی کوکتل مشک دار قرار دارد. ممکن است برای سال 2021 جدید باشد، اما به نظر ما در حال حاضر یکی از بهترین طعم های گیاهی است! به علاوه، حدود 80 درصد مواد اولیه استفاده شده نیز تجزیه پذیر هستند که باعث می شود بوی بهتری نیز داشته باشد.

بهترین طعم های گیاهی، از جمله IKON را در فروشگاه عطر خریداری کنید

نماد | اسپری 100 میلی لیتری ادو پرفیوم 709 60.00 پوند
نماد | اسپری 100 میلی لیتری ادو پرفیوم 511 | 60.00 پوند

اگر به دنبال رایحه ای غیر سنتی وگان هستید، IKON 709 قهوه را با پایه خاکی تسکین دهنده از نعناع هندی، کهربا و چوب عجیب و غریب ترکیب می کند تا عطری مطبوع و به سادگی غیرقابل مقاومت ایجاد کند. اگر به دنبال چیزی تند تر هستید، IKON 511 فانتزی معطر جذابی است که به آن نیاز دارید. با نت های پایه مست کننده از عنبر خشک، مشک و نارگاموت و نت های ابتدایی هل، هویج و سنجد، ترکیب می شوند تا رایحه ای پیچیده و به یاد ماندنی را فرموله کنند.

بهترین طعم های گیاهی، از جمله Calvin Klein را در The Fragrance Shop خریداری کنید

کالوین کلاین CK Everyone ادو تویلت اسپری 200 میلی لیتری 58.50 پوند

عطرهای کالوین کلین مدتهاست که راه را برای تجربه های بویایی بی پایان هدایت کرده اند و CK Everyone تفاوتی ندارد. ادو تویلت یونیسکس الکل های طبیعی و مواد کاملا طبیعی را مخلوط می کند تا اولین “رایحه خالص” این برند افسانه ای باشد و نتیجه ترکیبی اغوا کننده مرکبات و آب از آکورد چای آبی، روغن ارگانیک پرتقال و چوب سدر است که برای همه مناسب است. .

نماد | اسپری 100 میلی لیتری ادو پرفیوم 807 60.00 پوند
نماد | اسپری 906 ادو پرفیوم 100 میلی لیتری 60.00 پوند

دو عطر آخر مجموعه تمام وگان IKON، IKON 807 و IKON 906 هستند. اول اینکه، IKON 807 یک عطر مهیج بر پایه وانیل، مشک و عنبر با رایحه هایی از چوب رز، هل، زعفران و نعناع هندی است که حسی گرانبها را ارائه می دهد که به سادگی غیرقابل تحمل است. . دوم، IKON 906 درام را با ترکیبی مسحورکننده از میوه‌های قرمز، جوز هندی و فلفل سیاه در بالا و نت‌های میانی یاس، گل سرخ و یلانگ یلانگ بر پایه دراماتیک کهربا، مشک و نعناع هندی نشان می‌دهد.

عطر وگان و رایحه بدون ظلم کم کم در حال تبدیل شدن به یک هنجار جدید هستند و با هر کدام از آنها طعم های بدون رابطه جنسی را بیشتر و بیشتر می بینیم. برندهایی مانند IKON و Calvin Klein پایه و اساس عطرهای تمیز و پایدار را ایجاد می‌کنند، در حالی که دیگران مانند Moschino اطمینان می‌دهند که افزوده‌های جدید آن‌ها آگاهی جدیدی را به صنعت عطر می‌آورند.

ما انتظار داریم که تعداد بیشتری در سال 2022 بیایند، اما در حال حاضر عطر گیاهی مورد علاقه خود را در اینستاگرام به ما معرفی کنید. توییتر و فیس بوک شما هم می توانید ما را دنبال کنید TikTok برای همگام شدن با آخرین روند در عطر و زیبایی!منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *