بهترین طعم های وگان Moschino ، Calvin Klein


هفته جهانی گیاهخواری 10 استشما – 16شما شاید ، بنابراین ما این تعطیلات بدون گوشت را به عنوان فرصتی برای تأکید بر طعم های وگان مورد علاقه خود می پذیریم.

با تشکر از پرفروش ترین طراحان در سراسر جهان ، عطر ماندگارتر و بدون خشونت می شود. سالها بعد صنعت زیبایی استانداردهای خود را دگرگون کرد ، عطرسازی با همتای خود درگیر ایجاد استانداردهای جدید تولید شد که از سیاره ما محافظت می کند. ما عطرهای کلاسیک مانند Ghost ، ورود جدید تابستان 2021 از Moschino ، عطرهای یک جنس از Calvin Klein و بسیاری دیگر را داریم. آیا شما آماده دیدار مورد علاقه وگان جدید خود بدون ظلم هستید؟ بنابراین فکر کردیم ، برویم!

آیکون | اسپری 100 میلی لیتری 914 ادو پرفیوم 60.00 پوند
آیکون | اسپری 100 میلی لیتری 910 Eau De Parfum 60.00 پوند

هر عطر IKON گیاهی ، جنسیتی و پایدار ساخته شده است. حتی بهتر ، هر یک از آنها منحصر به فرد است و تجربه بدیعی از مواد اولیه طبیعی را ارائه می دهد.

IKON 914 عطری است تصفیه شده و با یک نسیم چوبی و عنبر لوکس ، پوست را با رایحه های میانی از یاسمن ، مرهم آتش و چوب غنی می کند. در همین حال ، IKON 910 ترکیبی سازش ناپذیر از نت های زنده (گریپ فروت ، سیب) است ، در حالی که قلب گل و مشک آن پر از انرژی است تا به همه قدرت بخشد.

بهترین طعم های وگان ، از جمله Ghost را در The Fragrance Shop خریداری کنید

روح | ادو تویلت اسپری 100 میلی لیتری Ghost 46.50 پوند اکنون 28.00 پوند

عطر ادکلن Ghost Eau De Toilette – عطر و ادکلن Ghost Eau De Toilette – در سال 2000 به بازار عرضه شد ، عطری لطیف و لطیف است که منجر به بهترین طعم های وگان می شود. عطر زنانه کلاسیک با ترکیبی خاکی از گلبرگ و جنگل ، گلبرگهای صورتی و یاسمن را با وانیل ، هلو و عنبر روی پایه ای بی انتها از چوب صندل و مشک ترکیب کرده و این عطر را برای همه افراد در هر سنی ساخته است.

بهترین طعم های وگان ، از جمله Moschino را در The Fragrance Shop خریداری کنید

Moschino | اسپری 50 میلی لیتری Toy 2 Bubblegum Eau De Toilette 58.50 پوند

عطر و بوی خود را با عطر و ادکلن کاملاً جدید Toy 2 Bubblegum تابستان امسال در Moschino درست کنید ، در حالی که می دانید این گیاه وگان است. عطر و بوی شیرین گل با انفجار صورتی Bubblegum Accord و مرکبات شیرین باز می شود ، قبل از اینکه قلب میوه ای آن را با جوهر صورتی بلغاری خوشمزه باز کنید ، همه اینها بر روی یک پایه مشک چوبی و پیچیده با کمی کوکتل مشک پنهان شده است. ممکن است تا سال 2021 جدید باشد ، اما از نظر ما یکی از بهترین طعم های وگان است! به علاوه، حدود 80٪ از مواد اولیه مورد استفاده نیز قابل تجزیه بیولوژیکی هستند ، که بوی آن را حتی بهتر می کند.

بهترین طعم های وگان ، از جمله IKON را در فروشگاه عطر خریداری کنید

آیکون | اسپری 100ml 709 Eau De Parfum 60.00 پوند
آیکون | اسپری 100 میلی لیتری 511 ادو پرفیوم 60.00 پوند

اگر به دنبال عطر وگان غیر استاندارد هستید ، IKON 709 قهوه را با پایه ای خاکی تسکین دهنده از پچولی ، کهربا و جنگل های عجیب و غریب ترکیب می کند تا رایحه ای تسلیم کننده و مقاومت ناپذیر ایجاد کند. اگر به دنبال چیز تندتری هستید ، IKON 511 فانتزی معطر و اغوا کننده مورد نیاز شما است. با وجود نت های مست کننده از عنبر خشک ، مشک و نارگاموت و نت های بالایی از هل ، هویج و گل مریم ، آنها مخلوط می شوند تا رایحه ای لطیف را برای یادآوری ایجاد کنند

بهترین طعم های وگان ، از جمله Calvin Klein را در فروشگاه عطر خریداری کنید

کالوین کلاین اسپری 200 میلی لیتری ادو تویلت CK Everyone 58.50 پوند

عطر و بوی Calvin Klein مدتهاست که راه را برای تجربه های بویایی بی پایان هدایت می کند و CK Everyone هیچ تفاوتی ندارد. ادو تویلت یونیسکس الکلهای طبیعی و ترکیبات کاملاً طبیعی را با هم ترکیب می کند تا در نوع خود اولین “عطر خالص” مارک افسانه ای باشد و نتیجه آن ترکیب اغوا کننده مرکبات و آب مرکب از چای آبی آکورد ، روغن نارنجی ارگانیک و چوب سرو ، مناسب همه

آیکون | اسپری 100ml ادو پرفیوم 807 60.00 پوند
آیکون | اسپری 100ml ادو پرفیوم 906 60.00 پوند

دو عطر آخر در مجموعه کاملاً وگان IKON IKON 807 و IKON 906 است. نخست ، IKON 807 عطری است هیجان انگیز که از وانیل ، مشک و عنبر ساخته شده و حاوی نشانه هایی از گل رز ، هل ، زعفران و پچولی است و از یک احساس گرانبها برخوردار است که به سادگی ارائه می شود. فراموش نشدنی دوم ، IKON 906 این نمایش را با ترکیبی جذاب از توت قرمز ، جوز هندی و فلفل سیاه در نت های میانی و میانی گل یاس ، توبرز و یلانگ یلانگ در پایه چشمگیر کهربا ، ماسک و پچولی به ارمغان می آورد.

عطر بدون وگان و بی رحمی کم کم در حال تبدیل شدن به عادی جدید است و با هرکسی که می بینیم عطرهای بیشتری بدون رابطه جنسی ظاهر می شود. مارک هایی مانند IKON و Calvin Klein پایه و اساس عطرهای پاک و پایدار را ایجاد می کنند ، در حالی که برخی دیگر مانند Moschino اطمینان حاصل می کنند که مواد افزودنی جدید آنها آگاهی جدیدی را برای تولید عطرها به ارمغان می آورد.

ما انتظار داریم بسیاری دیگر در سال 2021 بیایند ، اما در حال حاضر از طعم وگان مورد علاقه خود در اینستاگرام مطلع شوید ، توییتر و فیس بوک همچنین می توانید ما را دنبال کنید TikTok برای مطابقت با آخرین روند رایحه ها و زیبایی!منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *