بهار! – وبلاگ برای آموزش در آلمان


06/05/2021 – 07: 45-0 نظرات از Hoang Anh | پرچم ویتنام

من مطمئن نیستم که این یک تصادف جالب است یا ابهام کلمه “بهار” در واقع از روح مادر طبیعت در این زمان از سال الهام گرفته شده است.

فقط در این موقع از سال می توانم سرانجام بعد از پایان کلاس آخر ساعت 6 عصر بیرون بروم و از تمام غروب آفتاب لذت ببرم یا فقط برای مطالعه در آفتاب بنشینم.

فقط در این موقع از سال می توانم سرانجام بعد از پایان کلاس آخر ساعت 6 عصر بیرون بروم و از تمام غروب آفتاب لذت ببرم یا فقط برای مطالعه در آفتاب بنشینم.

این یک زمان از سال است ، پس از مدت ها فقط سفید و خاکستری و یک سایه آبی سرد ، همه چیز با رنگ پوشانده شده است. مزارع چمن سبزتر می شوند ، فضای بین شاخه ها با رشد جدیدی جایگزین می شود ، بوته ها جوانه می زنند و گلهای کوچک در کنار جاده ها پخش می شوند.

نه تنها گیاهانی که بهار می گیرند ، بلکه خورشید نیز پرتوهای خود را برای بازی طولانی تر ترک می کند. در آلمان ، قبل از ساعت 20:00 که خورشید غروب می کند. در تابستان ساعت 22:00 نیست. فقط در این موقع از سال می توانم سرانجام بعد از پایان کلاس آخر ساعت 6 عصر بیرون بروم و از تمام غروب آفتاب لذت ببرم یا فقط برای مطالعه در آفتاب بنشینم.

در این موقع از سال است ، وقتی همه چیز به وجود می آید ، وقتی زندگی من را از خانه بیرون می کشد ، همه چیز را به تصویر می کشد ، روح زندگی را در عکس می کوبد ، و به عنوان یک مراسم شاد در آن روح مخلوط می شود.

من مانند اکثر کودکان شهری دیگر به طبیعت عادت ندارم و یا عادت ندارم. زندگی در آلمان ، طبیعت بخشی از من می شود ، بخشی که باعث می شود من به آرزو بپردازم و بهار برسم!

برچسب ها: اسکان ، پست وبلاگ انگلیسی ، زندگی روزمره ، شهرهای آلمان ، اوقات فراغت ، جامعه و فرهنگ ، زندگی دانشجویی

Source link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *