برنامه خرید OOOO x فروشگاه عطر در جمعه ، 21 مه


شاید شما نگران رفتن به خرید نباشید ، اما دوست دارید به جای بررسی آنلاین ، در مورد رایحه های جدید یک شخص واقعی اطلاعاتی کسب کنید؟ فروشگاه عطر کانال خاص خود را در برنامه خرید کاملا جدید OOOOO راه اندازی کرده است.

بهترین توصیف شده به عنوان QVC برای دوران TikTok ، OOOOO یک برنامه خرید مجازی است که از طریق راحتی در خانه های خود و یا هر جای دیگر به مردم تجربه خرید LIVE را می دهد! ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام کنیم اولین تجربه خرید زنده ما جمعه ، 21 مه ، به طور انحصاری در OOOOO برگزار می شود.

فروشگاه عطر یکی از اولین خرده فروشان اصلی در انگلستان است که با OOOOO همکاری می کند ، جایی که می توانید کارشناسان عطر ما را به شما بگویند همه چيز شما باید در مورد گرمترین رایحه های تابستان بدانید. سوالی داری؟ پیام بگذارید! می خواهید آنچه می بینید بخرید؟ کلیک کنید و مال شماست!

جمعه ، 21 مه ، از ساعت 5 عصر با فروشگاه Fragrance Shop بصورت زنده در برنامه خرید OOOOO خرید کنید

اساساً ، برنامه خرید OOOOO مانند Instagram Live کار می کند ، جایی که می توانید آزادانه گپ بزنید تا بتوانید در عرض چند ثانیه پست های زنده را دریافت کنید ، دقیقاً مثل اینکه در فروشگاه بودید بدون هیچ سر و صدای اضافی. تفاوتی با جریان زنده معمول دارد؟ شما می توانید محصولی را که مشاهده می کنید فقط با چند کلیک و بدون نیاز به ترک برنامه خریداری کنید!

صادقانه بگویم ، اگر مادر شما فکر می کرد تماشای QVC و شماره گیری برای سفارش خود آسان است ، منتظر بمانید تا او در مورد آن بشنود ، زیرا خرید در خانه تازه تر شده است. شما می توانید به خانه خود بپیوندید ، هنگام تهیه شام ​​در حالی که روی نیمکت نشسته اید ، آن را روشن کنید … به معنای واقعی کلمه همه جا وقتی نمایش زنده است

در اولین تجربه خرید زنده ما ، کمترین سطح بهترین عطرهای تابستانی را دریافت کنید جمعه 21 مه ساعت 5 عصر. اکنون برنامه خرید OOOOO را بارگیری کنید و برای خرید مستقیم با ما آماده شوید! آنجا میبینمت!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجلات

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *