برای یک کارناوال یادداشت مجازی آماده شوید


کارناوال ناتینگ هیل لغو نشده است. در اینجا چگونگی لذت بردن از یکی از بزرگترین رویدادهای سال لندن وجود دارد.

بسیاری از رویدادهای مورد علاقه ما امسال به تعویق افتاده یا لغو شده اند ، ناچار کارناوال ناتینگ هیل یکی از آنها بود. با این حال ، برای همیشه فراموش نمی شود و گرچه به شکل شلوغ همیشگی خود ادامه نخواهد یافت ، اما هنوز هم می توانید عملاً جشن بگیرید.

به مدت 55 سال ، کارناوال ناتینگ هیل با شناورها ، سیستم های صوتی و هزاران نفر از افرادی که به همین مناسبت لباس پوشیده بودند ، در خیابان های لندن راهپیمایی می کرد. امسال ، به دلیل محدودیت های Covid در سراسر کشور ، این امر ایمن نخواهد بود. در عوض ، برگزارکنندگان این جشنواره جشنواره ای را برای سال 2020 برنامه ریزی کرده اند. آنها وعده داده اند که یک جشن سه روزه را در آخر هفته معمول تعطیلات اوت برگزار کنند ، که شامل اجراها و ادای احترام به تاریخ کارناوال است. این برنامه با گفتگوها و فیلم هایی درباره فرهنگ ، غذا ، موسیقی و رقص کارناوال ناتینگ هیل پر خواهد شد.

شما می توانید کارناوال ناتینگ هیل را تماشا کنید: دسترسی به همه مناطق در هر کجا که بخواهید ، و یک ویدیوی ویژه نیز وجود دارد که فردا ساعت 7 صبح (جمعه ، 28 آگوست) در Piccadilly Circus نمایش داده می شود. Piccadilly Circus همچنین در طول روز میزبان تریلرهای جشنواره آنلاین خواهد بود ، بنابراین به طبقه پایین بروید تا ببینید چه خبر است و بهترین لباس کارناوال و درخشان ترین آرایش را فراموش نکنید!

قدم ما برای یک کارناوال در ناتینگ هیل خرید

تصویر ویژه: Evening Standard

همه قیمت ها از تاریخ انتشار صحیح هستند.

آمادگی برای یادداشت مجازی کارناوال هیل برای اولین بار در فروشگاه عطر: بلاگ ظاهر شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *